Dodávky náhradních dílů na SDP značky Škoda v letech 2022 - 2024

Dodávky náhradních dílů na SDP značky Škoda v letech 2022 - 2024

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky originálních náhradních dílů pro služební dopravní prostředky zn. Škoda Krajského ředitelství policie Libereckého kraje v letech 2022 - 2024.
Veřejná zakázka vložena:
16.06.2022 14:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajské ředitelství policie Libereckého kraje

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajské ředitelství policie Libereckého kraje

Zadavatel IČ:
72050501

Zadavatel ulice:
nám. Dr. E. Beneše 584/24

Zadavatel PSČ:
460 01

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Jiroš

Zadavatel telefon:
+420 974 461 545

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.policie.cz/liberecky-kraj.aspx

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34330000-9
Náhradní díly pro vozidla pro přepravu zboží, pro dodávky a automobily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autovrakoviště Vsetín - prodej použitých náhradních autodílů

Autovrakoviště Vsetín - prodej použitých náhradních autodílů

Autovrakoviště ve Vsetíně, které realizuje prodej použitých náhradních autodílů za skvělé ceny, je společnost Kovošrot Kubík s.r.o. specializující se také na ekologickou likvidaci aut, výkup i zpracování kovů. Náš široký sortiment náhradních dílů z autovraků neustále aktualizujeme, naleznete zde například: - dveře (přední, zadní, páté), - kapoty, - blatníky, - spínací skříňky, - nárazníky, - světla, - tlumiče, - karburátor a spoustu dalších. Náš ochotný a zkušený personál Vám rád pomůže při výběru a zodpoví Vaše případné dotazy. Vybírejte u nás za skvělé ceny náhradní autodíly, jejichž původ je prověřený! Těšíme se na Vás!


Prodej značkových autobaterií VARTA, EXIDE, BANNER a nabíječek autobaterií

Prodej značkových autobaterií VARTA, EXIDE, BANNER a nabíječek autobaterií

Máte starší autobaterii a potřebujete si pořídit nabíječku? Nebo je to pro Vás už zbytečná investice a rozhodli jste se pro novou autobaterii? V tom případě se obraťte na společnost Autobaterie Zdeněk Vrána. Autobaterie Zdeněk Vrána je autorizovaný prodejce značkových autobaterií VARTA, EXIDE, BANNER a mnoha dalších, které vynikají svou životností a kvalitou. Bohatý výběr naleznete i v oblasti nabíječek a startovacích boxů. Rozlučte se se svou starou autobaterií a vyberte si u nás novou na pobočce nebo objednejte přes e-shop!


Rámy, nápravnice pod motor pro všechny značky osobních vozidel – prodej i přes e-shop

Rámy, nápravnice pod motor pro všechny značky osobních vozidel – prodej i přes e-shop

Potřebujete urychleně sehnat nápravnici pod motor vašeho osobního vozidla? Rámy pod motor všech značek osobních vozidel zakoupíte v prodejně autodílů a náhradních dílů Autola. Prodáváme nápravnice pod motor pro všechny značky osobních vozidel a jejich modely. Nápravnice si lze objednat prostřednictvím našeho e-shopu, případně v naší kamenné prodejně v Třebíči. Pokud zrovna nemáme daný typ rámu pro Váš model vozu na na skladě, rádi jej pro Vás zajistíme.


Přechodové měchy zajistí plynulý přechod mezi dvěma vagóny

Přechodové měchy zajistí plynulý přechod mezi dvěma vagóny

BAVO Poříčí s.r.o. Litomyšl, Svitavy Vyrábíme přechodové měchy pro veškeré typy kolejových vozidel, zatím mimo vysokorychlostní vlaky. Naše firma Bavo dodává přechodové měchy podle potřeby zákazníků do vlaků, regionálních vlaků, ale i jiných vlaků do rychlosti 200 km/h.  Přechodové měchy pro drážní vozidla: snadná instalace odolné proti nadměrnému provoznímu zatížení konstrukční systém dle požadavků zákazníka materiály jsou odolné proti požáru moderní barevné provedení


Sady těsnění turbodmychadla Náchod – všechny typy za nejlepší ceny na trhu

Sady těsnění turbodmychadla Náchod – všechny typy za nejlepší ceny na trhu

Největší tuzemský dodavatel TurboExpert24 s.r.o. z Náchoda Vám nabízí sady těsnění turbodmychadel prémiové kvality. Pro své zákazníky nejen v Náchodě zajišťujeme prodej těsnění turba pro osobní vozy a dodávky. Nabízíme montážní sady těsnění turbodmychadel, které znatelně ulehčí práci a dostanou Váš vůz opět do formy. Kvalitní těsnění dokonale zabrání uniku jakékoliv kapaliny včetně oleje. Nevyhovující sady můžete poslat zpět do 14 dnů. Zajišťujeme bezpečné platby formou na dobírku a platbu na účet. Hledáte nějaký produkt a nenašli jste ho na našem Eshopu? Volejte či pište a naši zaměstnanci Vám vždy poradí.


Tónování autoskel se zárukou 5 let, aplikace fólie bez demontáže skla

Tónování autoskel se zárukou 5 let, aplikace fólie bez demontáže skla

Využijte služby firmy Cartint Zlín a nechejte si provést tónování autoskel od profesionálů, aplikace fólie provádíme bez demontáže skla, se zárukou 5 let. V regionu Olomouc, Přerov, Kroměříž volejte tel.: 603232700. Autofolie se instalují zevnitř vozu, přední boční skla je možné zatmavit dle dané normy jen omezeně. Boční skla za řidičem a zadní sklo lze zatmavit libovolně. Na čelní sklo je možné aplikovat jen protisluneční pruh. Značkové protisluneční fólie doporučujeme pro jejich odolnost proti odření, poškrábání, mastnotě, jsou barevně stálé, mají dlouhou životnost. V letním období oceníte ochranu proti UV záření, díky folii nehrozí oslnění řidiče a máte ve voze nižší teplotu. Na první pohled má automobil s tónovacími foliemi dokonalejší vzhled. Výhodou je u zatmavených skel, že je přes ně horší viditelnost do interieru vozu, proto Váš vůz méně láká zloděje.