Pneuservisní práce vozidel SSOK

Pneuservisní práce vozidel SSOK

Předmětem veřejné zakázky je provádění pneuservisních prací včetně náhradních dílů na vozidlech SSOK - pro nákladní automobily, pracovní stroje a traktory, dle požadavků zadavatele. Veřejná zakázka je rozdělena na části.
Veřejná zakázka vložena:
16.06.2022 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
181 818 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
70960399

Zadavatel ulice:
Lipenská 753/120

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. Marie Janáčková

Zadavatel telefon:
+420 585 170 315

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ssok.cz/ssok.php

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50114000-7
Opravy a údržba nákladních automobilů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pneuservis pro osobní, nákladní automobily, motocykly i zemědělské stroje

Pneuservis pro osobní, nákladní automobily, motocykly i zemědělské stroje

Potřebujete přezout pneumatiky? Zařídíme! Potřebujete 3D geometrii? Změříme! PNEU centrum Václavovič vám nabízí pneuservis pro osobní, nákladní automobily, motocykly i zemědělské stroje a opravy pneumatik v Břeclavi. Používáme žádané a profesionální značky jako Michelin, Lassa, Sebring a další. Výměnu vašich pneumatik provedeme od začátku až do konce spolehlivě a rychle. Vaše zimní či letní pneumatiky pak můžeme uschovat do příští sezony, abyste s jejich uskladněním neměli zbytečné starosti. Naši zákazníci mohou využít také službu servisního vozidla, kterým přijedeme, vaše auto přezujeme a vy můžete zůstat v pohodlí vašeho domova. V našem pneuservisu mu poskytneme následující služby: - montáž, oprava, vyvažování a výměna pneumatik (osobních, nákladních, traktorových, moto) - likvidace či úschova pneumatik přes sezonu - seřizování geometrie kol 3D - poradenské služby.


Kontrola, měření správného seřízení geometrie kol automobilů – menší opotřebení pneumatik i spotřeba paliva

Kontrola, měření správného seřízení geometrie kol automobilů – menší opotřebení pneumatik i spotřeba paliva

Všimli jste si, že máte přední pneumatiky více sjeté než zadní? Nezdá se Vám jízdní stabilita Vašeho automobilu? Tyto a další problémy mohou být způsobeny nesprávným seřízením geometrie kol. Kontrolu správného seřízení geometrie kol a jejich sbíhavost provádí Pneuservis Rudolf Doleček s.r.o. V rámci seřízení geometrie kol změříme, zda mají kola vozu seřízený úhel náklonu v souladu se stanovenými parametry výrobce vozidla. Při špatném seřízení geometrie kol dochází k nesymetrickému opotřebení pneumatik, nižší jízdní stabilitě i opotřebení částí řídícího systému. Díky správně seřízené geometrii má vůz lepší jízdní stabilitu, dochází k nižší spotřebě paliva a i míra opotřebené pneumatik je nižší. Geometrie kol se zpravidla kontrolu při výměně sezónních pneumatik, ovšem je dobré ji nechat zkontrolovat i při kontaktu s nerovností terénu, jako je najetí do hlubokého výmolu nebo na patník.


Autoservis a pneuservis, obec Rybník v okrese Ústí nad Orlicí, kompletní opravy všech typů automobilů

Autoservis a pneuservis, obec Rybník v okrese Ústí nad Orlicí, kompletní opravy všech typů automobilů

Autoservis a pneuservis AUTO ESO - Jiří Svěrák se sídlem v obci Rybník v okrese Ústí nad Orlicí již více než 15 let provádí kompletní opravy všech typů automobilů. V rámci své činnosti zajišťujeme mechanické opravy, autoklempířské práce i přípravu na STK. Nabízíme také autoelektrikářské práce, lakýrnické práce a služby pneuservisu, jako je oprava, servis, přezouvání a vyvážení pneumatik. Můžete se na nás obrátit také s vyřízením pojistných událostí včetně likvidací, zapůjčíme vám náhradní vozidlo při opravě vašeho vozu a také zajistíme odtahovou službu. Provozujeme také půjčovnu aut různých značek.


Prodej nových letních a zimních pneumatik v pneuservisu v Břeclavi

Prodej nových letních a zimních pneumatik v pneuservisu v Břeclavi

Potřebujete nové pneumatiky nebo potřebujete si nechat přezout vaše auto, vyvážit kola na vašem vozidle či snad vyměnit proraženou pneumatiku? Firma Pneucentrum Václavovič se sídlem ve městě Břeclav provozuje kvalitní, spolehlivý a vysoce profesionální pneuservis za přijatelné ceny, kde nabízíme veškeré služby týkající se pneuservisu. Mezi námi nabízené služby patří:- pomoc při nákupu kol na vaše auto ať už osobní či nákladní, montování a demontování kol, prodej nových kol k zakoupení u nás, možnost opravení poškozené pneumatiky, prodej disků, uskladnění pneu, likvidace pneumatik, geometrie kol. Náš pneuservis používá nejlepší kvalitu značek - Michelin, Lassa, Sebring.


Opravy porouchaných vozidel včetně zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy

Opravy porouchaných vozidel včetně zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy

Pokazilo se Vám auto? Máte porouchaný automobil a nemůžete být bez náhradního vozu? Hledáte na Prostějovsku autoservis, kde Vám automobil opraví a vypůjčí Vám i náhradní vůz? Svěřte opravu Vašeho vozu do rukou Pneuservis Fiala. V našem pneu a autoservisu Vám zapůjčíme náhradní vůz během oprav vašeho vlastního automobilu. Náhradní automobil Vám půjčíme v případě, že oprava zabere delší dobu, ale také v situaci, kdy se bez automobilu nemůžete obejít. Poskytujeme také pick-up servis, kdy porouchané vozidla odvezeme k nám na dílnu a po opravě Vám jej přivezeme zpět. https://www.autopneufiala.cz/


Kontrola tlaku v pneumatikách systémem TPMS  - opravy, výměny a programování ventilů se snímačem tlaku v pneumatikách

Kontrola tlaku v pneumatikách systémem TPMS - opravy, výměny a programování ventilů se snímačem tlaku v pneumatikách

Máte na autě pneumatiky se snímačem tlaku? Hledáte autoservis, který kontroluje tlak v pneumatikách systémem TPMS? Pneu a auto servis Znojmo Pavel Vrána zajistí kontrolu tlaku v pneumatikách pomocí systému TPMS včetně seřízení senzorů tlaku na ventilech. Jako první specialisté na poli TPMS v okolí Znojma prodáváme, opravujeme, vyměňujeme, kódujeme a a programuje všechny typy ventilů se snímačem tlaku v pneumatikách. Dbáme na to, aby při výměně pneu nedošlo k poškození senzorů, a kontrolujeme i stav jejich baterie a těsnost. Po přezutí se také postaráme o spárování senzorů s řídící jednotkou vozidla.