Rekonštrukcia rozvodov vody, odpadu a hydraulické vyregulovanie vykurovania

Rekonštrukcia rozvodov vody, odpadu a hydraulické vyregulovanie vykurovania

Predmetom zákazky je kompletná výmena ležatých a zvislých rozvodov studenej vody, rozvodov ohriatej pitnej vody a cirkulácie, od vstupu do objektu Domova pri kríži (ďalej len objekt). Predmetom zadávanej zákazky je aj realizácia výmeny vodovodnej prípojky pitnej vody od jestvujúcej vodomernej šachty po vstup do objektu, výmena zvislej splaškovej kanalizácie od najbližšieho hrdla nad podlahou 1 NP vrátane odvetrávacej hlavice a zvislé azbestocementové VZT rozvody s napojením na odvetranie WC a kúpeľní bytov v objekte vrátane koncových zariadení ventilátorov a príprava na odvod odpadného vzduchu z kuchynských digestorov v bytoch. Samotné digestory a pripojovacie vzduchové potrubia pre ich napojenie nie sú predmetom tejto zákazky. Nový rozvod pitnej vody musí byť napojený z jestvujúcej vodomernej šachty osadenej v areáli objektu. Účelom zadávanej zákazky je aj zmena koncepcie hydraulického vyregulovania vykurovacieho systému v objekte. Stavebné práce sa budú realizovať podľa prílohy č. 1 týchto súťažných podkladov za štandardnej prevádzky domova seniorov a podľa Prílohy č. 2, ktorou je výkaz výmer.
Veřejná zakázka vložena:
15.06.2022 08:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Domov pri kríži

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Domov pri kríži

Zadavatel IČ:
00641405

Kontaktní osoba:
Mgr. Janka Dudoňová

Zadavatel telefon:
+421 264 534 855


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Topenářské práce - dodávka ústředního topení, výměna otopných těles, tepelných izolací

Topenářské práce - dodávka ústředního topení, výměna otopných těles, tepelných izolací

Kompletní topenářské práce v lokalitě Uherské Hradiště zajistí firma VTP Pelka Staré Město, která působí v oboru vodo-topo-plyn. Řešíme dodávky i rekonstrukce ústředního topení, podlahového vytápění, výměny otopných těles, tepelných izolací i rekonstrukce kotelny, výměnu a opravy kotlů a další topenářské práce. Zajistíme dodávku potřebného instalačního materiálu. Jsme schopni realizovat i náročnější zakázky, subdodavatelsky zajistíme i stavební práce. Působíme převážně na Moravě, ale realizovali jsme zakázky po celé České republice i v okolních státech.


Instalatérské a topenářské práce, montáž vzduchotechniky a solárních systémů, servis tepelných čerpadel

Instalatérské a topenářské práce, montáž vzduchotechniky a solárních systémů, servis tepelných čerpadel

Firma Jaroslav Jelínek se sídlem v obci Dolní Bousov v okrese Mladá Boleslav nabízí svým zákazníkům kompletní instalatérské a topenářské práce. V rámci své činnosti zajišťujeme montáž vzduchotechniky či rekuperace, tepelných čerpadel, solárních systémů a automatických kotlů. Dále zajišťujeme také montáž systému MaR v oblasti vytápění. Kromě instalatérských a topenářských prací vám nabízíme také pomoc s výběrem tepelného čerpadla a jeho instalací. Současně zajišťujeme také servis a opravy stávajících tepelných čerpadel, doplnění chladiva, revize nebo odstranění elektrických poruch.


Čištění kanalizací, odpadů, ucpaných umyvadel a toalet od Pavel Šafář

Čištění kanalizací, odpadů, ucpaných umyvadel a toalet od Pavel Šafář

Ucpaný odpad nebo kanalizace, to není nic, co bychom si doma přáli, už jen díky hromadícímu se odpadu a zápachu. Pokud se Vám to však doma stalo a potřebujete s tím pomoct, pak kontaktujte společnost pana Pavla Šafáře, který nabízí čištění kanalizací a odpadů. Pan Pavel Šafář působí v Moravské Třebové a v rámci svých služeb nabízí profesionální čištění odpadů a kanalizací pomocí tlakového čištění. Tak se i opravdu ucpaný odpad stane lehce propustitelným a může zase čile fungovat. Práce v oblasti čištění zahrnují tyto typy odpadů: - kanalizační - bytové odpady - ucpané dřezy, umyvadla, vany - ucpané toalety Takže se s tím netrapte sami a zavolejte si odborníka. Pavel Šafář z Moravské Třebové Vám s tímto problém rád pomůže.


Výstavba a rekonstrukce koupelen, koupelnové studio

Výstavba a rekonstrukce koupelen, koupelnové studio

Potřebujete-li na Znojemsku zajistit výstavbu či rekonstrukci Vaší koupelny, pak se bez váhání obraťte na naši společnost! Naše firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi koupelen, bytových jader, bytů, sádrokartonářskými pracemi, provedeme jakékoliv vodoinstalační, topenářské i obkladačské úkony. Demontujeme staré bytové jádro, odvezeme suť, uděláme nové rozvody odpadů a vody, namontujeme novou vanu, sprchová kout, toaletu ad. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Vodoinstalatérské a topenářské práce, instalace vody, odpadu, plynu a topení, montáž a výměna vodoměrů

Vodoinstalatérské a topenářské práce, instalace vody, odpadu, plynu a topení, montáž a výměna vodoměrů

Firma Aleš Šnajdr se sídlem v Brně se již od roku 2003 zabývá veškerými vodoinstalatérskými a topenářskými pracemi. V rámci své činnosti nabízíme instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace a také rekonstrukce a opravy rozvodů a montáž a výměnu vodoměrů. Dále se zabýváme také rekonstrukcemi interiérů a nabízíme obkladačské práce. Díky mnohaleté praxi v oboru si zakládáme na kvalitně a včas odvedené práci za předem dohodnutou a přijatelnou cenu.


Voda, topení a plyn - dodávky, instalace a montáž od Wagner Instalace s.r.o.

Voda, topení a plyn - dodávky, instalace a montáž od Wagner Instalace s.r.o.

Společnost, která Vám pomůže s vodou, topením a plynem. To jsou totiž hlavní služby společnosti Wagner instalace s.r.o., která sídlí v Rovensku u Šumperka, ale působí rovněž v Praze, Olomouci a Zábřehu. Zajistí pro Vás veškeré vodoinstalační a topenářské práce, a to dodávku montáž a instalaci. Rovněž si od nich můžete nechat zabudovat solární systémy a mezi její další činnosti patří třeba i rekonstrukce a přestavba koupelen. Práce provádí pro bytové jednotky, rodinné domy a malé průmyslové objekty. V široké nabídce služeb najdete: - zhotovení ústředního topení - výstavba a rekonstrukce kotelen, výměna kotlů a výměníků - instalace solárních systémů, tepelných čerpadel nebo kondenzačních kotlů - vodoinstalace a kanalizace - plynoinstalace Kvalitně odvedená práce od profesionálů, kteří ví, co dělají, to jsou vodo a plyno instalační práce a topenářské práce od společnosti Wagner instalace s.r.o..