Školský internát Obchodnej akadémie Veľký Meder, 1. etapa

Školský internát Obchodnej akadémie Veľký Meder, 1. etapa

Predmetom zákazky sú:
a) búracie práce ktoré budú realizované v rozsahu jestvujúceho objektu na p.č.2167/12. Celý objekt (SO 01) bude kompletne zbúraný, vrátane prípojok inžinierskych sietí. Nosnú konštrukciu búraného objektu tvorí samonosný oceľový skelet z dutých valcovaných profilov tzv. UNIMO-buniek, ktoré sú pospájané do jedného dvojpodlažného objektu.
b) výstavba dvojpodlažného objektu dočasného ubytovania pre stredoškolských študentov, priestormi pre pedagogický personál s technickým zázemím.
Veřejná zakázka vložena:
15.06.2022 08:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akadémia, Bratislavská 38, Veľký Meder - Nagyme

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akadémia, Bratislavská 38, Veľký Meder - Nagyme

Zadavatel IČ:
00044351

Kontaktní osoba:
Mgr. Alžbeta Horváthová

Zadavatel telefon:
+421 911 748 203

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214700-7
Stavebné práce na stavbe budov internátov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

Budete stavět nový dům a máte trable s výběrem stavební společnosti? Hledáte firmu, která vám pomůže s rekonstrukcí? Spojte se s námi se spolehlivým dodavatelem stavebních prací, který je na trhu již 30 let. Ve výčtu nabízených služeb najdete vše spojené se stavbou ať už rodinného domů, průmyslového objektu nebo s rekonstrukcí bytových jednotek. Tvoříme krásné exteriéry a ještě krásnější interiéry. Za tři desítky let existence máme spousty zkušeností a ty nejlepší reference. Chcete tedy stavět v klidu bez žádných problémů. Zvolte si nás, v Havax a.s. Najdete nás v Liberci, na ulici Ruprechtická. Je zde možnost se spojit i přes e-mail nebo telefon a následně si domluvit osobní setkání.


Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Odborné služby realizace staveb bytových a komerčních prostor v Praze a okolí včetně stavebního dozoru, zajištění přípravy samotného projektu a právních služeb až po samotnou kolaudaci nabízí významná obchodní firma Service Financial s.r.o. Firma Service Financial s.r.o. garantuje tým zkušených odborníků, spolehlivost, profesionální služby a hladký průběh výstavby od projektu až po konečnou kolaudaci a předání. Svěřte realizaci stavby bytových domů nebo komerčních prostor profesionálům z firmy Service Financial s.r.o. a vše se stihne v termínu.


Opláštění a větrané fasády nejen rodinných domů –  práce odborníků s kvalitním materiálem

Opláštění a větrané fasády nejen rodinných domů – práce odborníků s kvalitním materiálem

Máte zájem o novou fasádu z kvalitních materiálů nebo Vaše současná potřebuje opravit? V tom případě se obraťte na společnost Brozire s.r.o. z Ostravy, která se o tyto činnosti postará i v Karviné, Opavě, Frýdku-Místku nebo v Novém Jičíně. Mezi metody oprav budov se řadí opláštění formou skládaného pláště a používá se u administrativních a reprezentativních budov. Dále se jedná o fasádu z cementovláknitých desek, která je odolná proti hnilobě a plísním. V neposlední řadě společnost Brozire s. r. o. realizuje fasády z alucobondových desek s dlouhou životností a vhodné pro novostavby i rekonstrukce. Neváhejte a kontaktujte nás!


Zemní, výkopové práce nebo demolice pro jednotlivce i firmy od Tomáš Brejcha

Zemní, výkopové práce nebo demolice pro jednotlivce i firmy od Tomáš Brejcha

Firma, která se zabývá zemními a výkopovými práce již přes dvacet let. To je společnost pana Tomáše Brejchy Zemní a výkopové práce, která za svou dobu působení zajistila již přes 2000 zakázek. Ať už budete potřebovat vykopat díru na bazén nebo udělat vrtání pro kuly na plot, společnost Zemní a výkopové práce Vám s tím ráda pomůže. Mimo výkopové práce pro Vás zajistí i: - terénní úpravy a zemní práce - demolice a drobné stavební práce jako je pokládka dlažby nebo v zimně vyhrnování sněhu. Společnost Zemní a výkopové práce sídlí v Červnemém Kostelci v okrese Náchod. Pro více informací ohledně prací je neváhejte kontaktovat.


Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST

Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST

Pak je právě pro Vás vhodná plánovaná výstavba rezidenčního domu na Smíchově, kterou zrealizuje IP INVEST. K dispozici bude 152 bytů o velikosti 1kk a 2kk. Pokud se nechcete o nic starat, další výhodou je plná vybavenost bytů, takže se můžete rovnou nastěhovat. To ocení hlavně mladí lidé a nejen to, do centra to budete mít jen kousek a když nebudete chtít jít pěšky, velmi blízko je také stanice metra. Nesmí zde chybět ani trochu té přírody, proto v těsné blízkosti je park Mrázovka nebo Sacre Coeur. Takže jestli nepospícháte na nové bydlení a radši si počkáte na něco opravdu výjimečného tak výstavba MyMozart je ta správná volba. K dispozici kromě bytů budou také firemní prostory a to v přízemí nebo v devátém patře se soukromou terasou a výhledem na Prahu.


Zdravé bydlení v žádané lokalitě - nízká energetická náročnost budov

Zdravé bydlení v žádané lokalitě - nízká energetická náročnost budov

Hledáte moderní a úsporné bydlení? Pak právě pro Vás je určen projekt Slunečná alej - rodinné domy v Nové Chýni. Bydlete v žádané lokalitě Praha-západ a pořiďte si dům, který vám bude skutečně vyhovovat, a kde si budete žít jako v bavlnce. Volte nízkou energetickou náročnost budov namísto klasického bydlení s vysokými náklady za energie. Každý dům z projektu představuje inteligentní bydlení, například s nízkou spotřebou tepla na vytápění. Ta se pohybuje od 35 - 40 KW/m2 za jeden rok. Dům disponuje chytrými technologiemi, jež vám zaručí zdravý způsob bydlení. Například měření úrovně CO2 umožňuje výměnu vzduchu za čerstvý. V domě si můžete optimalizovat úroveň vlhkosti a regulovat teplotu v zimním, ale i letním období. Zkrátka vše si nastavíte tak, jak potřebujete.