Poptávám vývoz septiku

Poptávám vývoz septiku

Poptávám vývoz septiku. Služovice, cca 15m3.
Poptávka byla vložena dne:
15.06.2022 10:50

Platnost poptávky:
15.07.2022 10:42

Kontaktní osoba:
Martin trkan

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 254 290

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skládka pro uložení stavebního odpadu, suti, výkopové zeminy

Skládka pro uložení stavebního odpadu, suti, výkopové zeminy

V regionu Zlín, Uherské Hradiště můžete pro uložení stavebního odpadu, suti či výkopové zeminy využít skládku Kamenolomu Žlutava u obce Napajedla. Skládka slouží pro uložení nezávadných odpadů ze stavby - cihly, kámen, beton, suť, odpadní písek, jíl, výkopová zemina. Zbytkový odpad ze stavby či z terénních prací po dohodě odvezeme. K dipozici jsou Vám naše nákladní vozy. Kontaktujte nás na tel.: 603861280.


Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Pokud nevíte kam se sutí a stavebním odpadem z demolice, obraťte se na Kamenolom Žlutava - zde je možné skládkování stavebních odpadů. V kamenolomu provádíme třídění odpadů ze stavby, dále je provedena recyklace stavebních odpadů. Provádíme třídění a recyklaci odpadů z demolice: - beton 170101 - cihly 170102 - tašky a keramické výrobky 170103 - 170107 směsi nebo oddělené frakce betonu, tašek a keramických výrobků neuvedené pod číslem 170106. Zajistíme dopravu v lokalitě Zlín, Uherské Hradiště. K dispozici máme nákladní vozidla TATRA, IVECO. Pro odvoz odpadů ze stavby nás kontaktujte telefonicky - 577945884.


Skládka pro uložení, skládkování stavebních odpadů, suti

Skládka pro uložení, skládkování stavebních odpadů, suti

Skládkování stavebních odpadů nabízí Kamenolom Žlutava s.r.o. . Skládka slouží pro uložení nezávadných odpadů ze stavby - suti, cihel, kamene, odpadního písku, výkopové zeminy. Nachází se v obci Napajedla, nedaleko Zlína a Uherského Hradiště. Naše firma má k dispozici nákladní vozidla a postará se tedy i o odvoz a ukládku stavebního odpadu. Musí jít o ekologicky nezávadné materiály. Bližší informace na tel.: 603861280.


Čištění kanalizací, odpadů, ucpaných umyvadel a toalet od Pavel Šafář

Čištění kanalizací, odpadů, ucpaných umyvadel a toalet od Pavel Šafář

Ucpaný odpad nebo kanalizace, to není nic, co bychom si doma přáli, už jen díky hromadícímu se odpadu a zápachu. Pokud se Vám to však doma stalo a potřebujete s tím pomoct, pak kontaktujte společnost pana Pavla Šafáře, který nabízí čištění kanalizací a odpadů. Pan Pavel Šafář působí v Moravské Třebové a v rámci svých služeb nabízí profesionální čištění odpadů a kanalizací pomocí tlakového čištění. Tak se i opravdu ucpaný odpad stane lehce propustitelným a může zase čile fungovat. Práce v oblasti čištění zahrnují tyto typy odpadů: - kanalizační - bytové odpady - ucpané dřezy, umyvadla, vany - ucpané toalety Takže se s tím netrapte sami a zavolejte si odborníka. Pavel Šafář z Moravské Třebové Vám s tímto problém rád pomůže.


Zajištění odvozu směsného a komunálního odpadu

Zajištění odvozu směsného a komunálního odpadu

Potřebujete pro Vaši obec zajistit pravidelný odvoz směsného a komunálního odpadu? Chcete zajistit spolehlivého dopravce, který se zbaví odpadu dle legislativně daných norem? V tomto případě se obraťte na firmu BOŠ, která sídlí v Olbramkostelu nedaleko Znojma. Zajistíme podle vaší potřeby odvoz směsného a komunálního odpadu pro kteroukoliv obec či městskou část v okolí Znojma a Třebíče. Potřebné vozidlo pro odvoz odpadu jsme schopni přistavit na danou dobu a místo, které Vám bude vyhovovat.


Čištění průmyslových potrubí, Troubsko

Čištění průmyslových potrubí, Troubsko

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu na čištění průmyslových potrubí? Firma PRŮTOČNÍK, s.r.o. se sídlem v Troubsku je tu pro vás! Máme dlouholetou praxi v oboru a našim zákazníkům poskytujeme nejširší servis jak v soukromé sfére, tak i ve firemní sféře. Čistíme potrubí DN 40 - DN 1000, splaškovou, průmyslovou i dešťovou kanalizaci. Můžete se na nás obrátit i v případě čištění domovních přípojek, dešťových vpustí, revizních šachet a jímek. Nedílnou součástí naší činnosti je také revize potrubí tv kamerou včetně revizní zprávy s videozáznamem. Používáme moderní a spolehlivé vybavení k poskytování kvalitních služeb jako je čištění kanalizací tlakovým vozem, vytyčování tras kanalizačního potrubí a inženýrských sítí sondou nebo také čistíme domovní odpady mechanickou frézou.