Poptávám HS portál

Poptávám HS portál

Dobrý den, prosím o zaslání cenové kalkulace na HS portál o rozměrech 2350 x 2300.
Děkuji a přeji hezký den.
J.Soška
Poptávka byla vložena dne:
15.06.2022 11:04

Platnost poptávky:
15.07.2022 10:43

Kontaktní osoba:
Jiří Soška

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 970 779

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba oken, montáž oken, plastová okna, kvalitní okna

Výroba oken, montáž oken, plastová okna, kvalitní okna

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Hledáte spolehlivého výrobce plastových oken, který Vám okna také namontuje? Neváhejte kontaktovat Okna Janka se sídlem ve Staňkově. Máme více jak 20 let zkušeností a plno spokojených zákazníků. Věříme v naši kvalitu a proto poskytujeme dlouhou záruku. Jsme schopni vyrobit i okna na zakázku. Zašlete nám nezávaznou objednávku a my vám obratem vyhotovíme přibližnou cenovou nabídku. Kvalita se u nás nerozumí vysoká cena, jednáme férově a nabízíme přijatelné ceny. Naše plastová okna jsou vyrobena z hliníkových profilů. Okna vydrží prudké změny teplot i menší nárazy, jsou velmi odolná. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě! Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či emailem.


Výměna, montáž a servis plastových oken – 5-ti komorový a 6-ti komorový profilový systém

Výměna, montáž a servis plastových oken – 5-ti komorový a 6-ti komorový profilový systém

Přejete si vyměnit okna za kvalitní plastová? Máte problém se staršími plastovými okny a potřebujete servis? Společnost Eko-Okna, v zastoupení společností Sklenářství Kohoutek s.r.o., se specializují na výrobu kvalitních plastových oken, na montáž či výměnu a také na servis plastových oken v Moravskoslezském kraji, především v Ostravě a okolí Frýdku -Místku. PVC okna s 5-ti komorovým profilovým systémem: - Ideal 4000 o šířce 70 mm – systém s 2 těsněním - snoubí se zde moderní technologie, pohodlné užívání a příznivá cena PVC okna s 6-ti komorovým systémem EKOSUN: - systém o stevbí hloubce 70 mm a 2 těsněním – možnost použití trojitého skla o šířce 36 cm - okna jsou těsná, spolehlivá, zvukotěsná a protisluneční PVC okna s 6-ti komorovým profilovým systémem: - Ideal 8000 systém o stavební hloubce 85 mm – systém s 3 těsněním – pomáhají navýšit energetické úspory a zajišťují vysokou neprůzvučnost Montáž, výměnu a servis zajišťují naší odborní pracovníci, kteří jsou specialisté ve svém oboru.


Prodej a montáž plastových oken na klíč Praha -  6ti komorové okna od výrobce EkoSun a dalších.

Prodej a montáž plastových oken na klíč Praha - 6ti komorové okna od výrobce EkoSun a dalších.

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna ve všech možných rozměrech a okenních profilech a systémech. Dodáváme také hliníkové i dřevěná okna. Vše jsou okna kvalitní 6ti komorové, které se vyznačují perfektními izolačními vlastnostmi. Okna jsou od největších výrobců v Evropě, jako jsou například: EkoSun, Salamander Aluplast, Gealan či jiných. Všechny okna splňují nejnáročnější kritéria v oblasti tepelné a akustické izolace a ochrany proti vloupání. Okna dodáváme včetně kompletního příslušenství a zajišťujeme i montáž. Využít můžete i našeho konfigurátoru, který najdete na našich stránkách a nebo se s námi přímo dohodnout na profesionální zaměření plastových oken. Vše odborně zaměříme zdarma a do 48 hodin zašleme nezávaznou nabídku. Naše jakékoliv okna, které vyrobíme přímo na míru vašim nárokům a představám, si určitě zamilujete!


Plastová okna i dveře se zárukou kvality a funkčnosti - výroba, prodej

Plastová okna i dveře se zárukou kvality a funkčnosti - výroba, prodej

Vyrábíme energeticky úsporná okna, plastové vchodové dveře, střešní okna, rolety, parapety a jiné doplňky. Okno je okem domu a proto si zvolte spolehlivého výrobce a získejte plastová okna s výbornými tepelně a zvukově izolačními vlastnosti. Obraťte se na firmu Pavel Knězek, s.r.o., která má 21 let zkušeností. Výroba, prodej a montáž: Plastová okna Prestige - INOUTIC Prestige: - šestikomorový profilový systém - dlouhá životnost - možnost použití nejrůznějších typů dvojskel a trojskel. Plastová okna Eforte s vysokou variabilitou - INOUTIC Eforte: - systém má ocelovou výztuhu - splňuje požadavky týkající se energetické úspornosti - vynikající tepelně izolační vlastnosti - trojité zasklení. Plastové dveře Prestige - INOUTIC Prestige: - robustní dveřní rám s dovnitř i ven otevíratelnými křídly - 5-ti komorové provedení - ocelové pozinkované výztuhy a hliníkový práh dveří s přerušeným tepelným mostem - snížení prostupu tepla celé dveřní sestavy. Pořiďte si kvalitní plastová okna a dveře u firmy Pavel Knězek, s.r.o.


Zakázková výroba hliníkových oken, dveří a fasád včetně montáže

Zakázková výroba hliníkových oken, dveří a fasád včetně montáže

Potřebujete vyrobit skleněnou fasádu? Hledáte v okolí Uničova firmu, která se zabývá dodoávkou hliníkových oken a dveří? Pak kontaktujte sklenářství Josef Müller. Zabýváme se výrobou hliníkových oken, dveří a fasád za použití německého profilu HEROAL Systems a profilu belgické firmy ALIPLAST aluminium systems. V rámci dodávky hliníkových oken, dveří a fasád zajistíme: - zaměření a zpracování cenové nabídky zdarma - technické poradenství - demontáž, odvoz a likvidace starých oken a dveří - montáž nových oken, dveří a fasád Postaráme se také o záruční a pozáruční servis.


Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové

Protipožární ocelové dveře a stěny, interiérové i exteriérové

Chcete ochránit svůj byt, dům, kancelář či sklad proti ohni? Nechte si zhotovit protipožární dveře u společnosti VKV-MARKET, spol. s r.o., která sídlí v Opavě. Specializujeme se na výrobu vysoce kvalitních protipožárních ocelových dveří a stěn. Zajišťujeme jejich dodávku, montáž, servis a revizi včetně veškerých platných certifikátů. V našem sortimentu naleznete dveře interiérové, exteriérové, vstupní, jednokřídlové, dvojkřídlové, plné i prosklené, hladké, kazetové. Dveře montujeme do ocelových zárubní a opatřujeme příslušenství jako kliky, zámky, panty, samozavírače, madla. Realizujeme také protipožární stěny celoprosklené či s dveřmi. Veškeré naše výrobky jsou odolné vůči vloupání, kouři a požáru.