Poptávám zapůjčení tříšťovače

Poptávám zapůjčení tříšťovače

Poptávám zapůjčení tříšťovače na tento víkend. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
15.06.2022 10:48

Platnost poptávky:
15.07.2022 10:46

Kontaktní osoba:
Nikol Rubášová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 749 648

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hot Dog, párek v rohlíku - stroje, doplňkový a reklamní materiál

Hot Dog, párek v rohlíku - stroje, doplňkový a reklamní materiál

Pořiďte si profesionální stroje na Hot Dog nebo párek v rohlíku na e-shopu firmy CORNiCO Company, s.r.o. - cornico.cz. Nabídka CORNiCO: - stroje - obaly - doplňkový a reklamní materiál.


Dělička na brambory – krájení brambor na 2,4 nebo 6 dílů s kapacitou krájení 16  tisíc brambor za hodinu

Dělička na brambory – krájení brambor na 2,4 nebo 6 dílů s kapacitou krájení 16 tisíc brambor za hodinu

Uvažujete o pořízení nové děličky brambor do Vašeho potravinářského provozu? Zaujaly Vás děličky brambor od společnosti SORMAC a rádi byste si tento stroj pořídili do vaší potravinářské výrobny? Ohledně koupě děličky brambor kontaktujte společnost SKANEKO Ing. Václav Kroupa z Třebíče. Maximální kapacita stroje je 1.600 ks brambor za hodinu. Dělička brambor SORMAC DMA-60 obsahuje vibrační vstupní dopravník, na kterém se brambory utřídí jednotlivě do 4 korýtek - odtud potom pokračují po válečkovém dopravníku pod gilotinovou hlavu, která brambory přesekává dle typu nožů na půlky, čtvrtky nebo šestiny. Dostupná je i verze stroje určená ke krájení brambor na polovinu - model DMC-60.


Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

ABNER, a.s. Praha Nabízíme tabletový systém Thermoline pro nemocnice s aktivním ohřevem. U systému Thermoline je kontaktní ohřev a teplotní senzorika integrována do tabletu. Teplo proudí přes tepelné zóny a přes porcelánové nádobí přímo do jídel. Šetrná technologie ohřevu zaručuje nejen optimální teplotu ke konzumaci, ale zajišťuje rovněž, aby jídlo nebylo připáleno či vysušeno. K uvedenému systému dodáváme i nerezové transportní vozíky pro 16, 20, 24 nebo 30 tabletů.


Klaun Hopsalín Ostrava – zábavné programy a společenské akce pro děti a dospělé

Klaun Hopsalín Ostrava – zábavné programy a společenské akce pro děti a dospělé

Klaun Hopsalín, jehož jméno vzniklo právě díky dětem, se zaměřuje na společenské akce pro děti a dospělé. Pořádá spoustu zábavných programů a jedním z nich je právě narozeninová párty, po které touží snad každé dítě. Pokud jste už dospělí a chtěli byste se pobavit se svými kolegy z práce, tak i pro Vás má zábavný program pro firmy. Dále se specializuje na programy pro mateřské školky, pobyty s animátorským týmem a mnoho dalšího. Výběr je opravdu velký, a proto na nic nečekejte a neváhejte ho kontaktovat. Jeho služby jsou velmi kvalitní a má plno spokojených zákazníků.


Ledová tříšť a chlazené nápoje - stroje, suroviny, obaly a doplňky

Ledová tříšť a chlazené nápoje - stroje, suroviny, obaly a doplňky

Hledáte spolehlivé stroje na výrobu ledové tříště, chlazených nápojů nebo domácí limonády a chcete jen kvalitní suroviny? U společnosti Cornico Company s.r.o. je najdete. Nabídka CORNiCO Company: - stroje na výrobu ledové tříště (několik velikostí) - stroje na výrobu chlazených nápojů a domácí limonády - pronájem strojů na ledovou tříšť - suroviny, obalový a doplňkový materiál - reklamní materiál. Osvěžující a lahodná ledová tříšť i domácí limonáda potěší každého obzvláště v horkých letních dnech. Kupte nebo pronajměte si výrobník ledové tříště a začněte vydělávat i Vy!


Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Potřebujete do kuchyně své restaurace či jídelny kvalitní gastro zařízení z nerezu? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, která se zabývá výrobou a broušením nerez materiálů. Výroba gastro zařízení: - nerez pracovní stoly a desky - digestoře - vozíky - police - regály - umyvadla a dřezy - a další výrobky Vše je vyráběno a svařováno s certifikací z kvalitních atestovaných nerez materiálů. Pro více informací o výrobě nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem nebo osobně. Využijte naších dlouholetých zkušeností s výrobou z nerez materiálů a nechte si u nás vyrobit gastro zařízení dle vašich požadavků.