Poptávám budník na plyn

Poptávám budník na plyn

Sháním budník na plyn. Původní měl tyto rozměry: výška 135 cm, hloubka 35 cm a šířka 60 cm. Můžete mi něco nabídnout?
Děkuji za informací

R. Müllerová
Poptávka byla vložena dne:
15.06.2022 10:59

Platnost poptávky:
15.07.2022 10:44

Kontaktní osoba:
Radka Müllerová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 112 775

Okres:
Jablonec nad Nisou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodavatel betonového sortimentu Jindřichů Hradec

Dodavatel betonového sortimentu Jindřichů Hradec

Máte v hledáčku betonový sortiment? Hledáte poskytovatele zahradních a terénních betonových úprav? Potřebujete koupit některý z nabízených betonových produktů? Využijte nabídky naší společnosti HB Beton a slibujeme, že budete spokojenými klienty a budete se k nám vracet. Dnes a denně prodáváme zákazníkům ty nejlepší betonové výrobky na trhu. Nemáme jen hmotný sortiment, ale dodáváme i služby v oblasti betonářstvím, jako například budování základových desek, vylívání betonu nebo přepravu betonu. Pro lepší představu, prodáváme například betonové žlaby, hnojiště, rošty, ale i tvárnice, cihly, zámkové dlažby a mnoho dalšího zboží. Naše kvalita je podložena platnými certifikacemi a léty praxe. Na kompletní nabídku nahlédněte na našem webu, kde naleznete i aktuální ceníky. Najdete nás v Jindřichově Hradci, na adrese Horní Žďár 37. Pro veškeré dotazy a informace použijte kontaktní údaje. Jsme tu vždy pro vás.


Skříně pro plyn a elektro Červený Kostelec – výroba různých rozměrů a parametrů

Skříně pro plyn a elektro Červený Kostelec – výroba různých rozměrů a parametrů

Vilém Mach domečky na plyn a elektro Červený Kostelec, Náchod Unikátní výroba domečků na plyn a elektro a betonových stavebnic. Dvířka vyrábíme v různých rozměrech. Certifikováno pro celou ČR. Můžete si vybrat z materiálů jako je pozink, hliník a nerez. Naše firma se zabývá výrobou a následným prodejem těchto druhů skříní pro plyn a elektro: - skříně pro elektropřípojky - skříně rozpojovací - skříně rozvaděčové - menší pojistkové skříně.


Výroba domečků na plyn a elektro Červený Kostelec, výroba betonových stavebnic, HUP

Výroba domečků na plyn a elektro Červený Kostelec, výroba betonových stavebnic, HUP

Vilém Mach s.r.o. domečky na plyn elektro a HUP Červený Kostelec Unikátní výroba domečků na plyn a elektro a betonových stavebnic - Vilém Mach domečky na plyn elektro a HUP Náchod. Výroba a prodej: - betonové domečky na plyn HUP - betonové stavebnice - plynové skříně - elektro přípojky - elektroměrové rozvaděče - dvířka - instalační hrazdy - instalační rámy HUP - základové tvárnice - montážní pěny. Certifikováno pro celou ČR. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Náchodská 62, Červený Kostelec.


Betonové cihly a tvarovky – rychlá stavba zdí, základů, podlah

Betonové cihly a tvarovky – rychlá stavba zdí, základů, podlah

Chystáte se stavět, přestavovat nebo budovat a potřebujete betonové cihly, tvarovky nebo jiné betonové výrobky? Společnost Rajniš stavebniny z Kladna nabízí široký sortiment betonových výrobků pro stavby zdí, základů, podlah nebo svahů zahrad. S použitím vhodných tvarovek nebo cihel se Vaše stavba znatelně zrychlí, zjednoduší a také zkvalitní. V nabídce betonových výrobků naleznete produkty určené pro stavbu zdí v interiérech i exteriérech, ale také betonové výrobky pro dekorativní účely například na zahradách. Přijďte si i Vy vybrat betonové cihly a tvarovky podle Vašich potřeb do společnosti Rajniš stavebniny.


Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Plánujete postavit prefabrikovanou halu? Se vším Vám pomůže firma Leube Beton s.r.o. z Jihlavy. Naše kvalitní komponenty Vám usnadní jakoukoliv realizaci výstavby, zejména v průmyslovém odvětví. Vyrábíme různé konstrukční betonové prvky, jež splňují bezpečnostní předpisy a funkční požadavky. Jednoduše u nás objednáte vazníky, vaznice, prosté a sendvičové stěny, základové patky a kalichy, sloupy, ztužidla, panely, stropní systémy a další standardní i atypické prvky. Nejste si jisti, zda jsme pro Vás správným řešením? Pak nás kontaktujte, rádi Vám v rámci konzultace poradíme.


Betonové obklady Vaspo, z imitace kamene-do interiéru i exteriéru

Betonové obklady Vaspo, z imitace kamene-do interiéru i exteriéru

Betonové obklady z imitace kamene - Vaspo mají využití v exteriérech i interiérech. Máte možnost pořídit je u firmy Stavebniny Bobál Zlín. Povrch obkladů je k prakticky k nerozeznání od pravého kamene. Jsou z ekologicky čistého materiálu, odolného proti mrazu, mají vysokou pevnost a jednoduchou a praktickou údržbu. Použití pro dekoraci: - fasády domů, chat, historiských budov a průmyslových objetků - komíny, krby - ploty, zdi, sloupky - výklenky oken a dveří - květináče, studny - terasy, schodiště, klenby. Materiál je lehký, dokonale nahradí fasádu a je za velmi přijatelnou cenu.