Príprava a dovoz stravy

Príprava a dovoz stravy

Príprava a dovoz stravy pre pacientov a zamestnancov. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
14.06.2022 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Zadavatel IČ:
36601284

Kontaktní osoba:
Suchá Magdaléna

Zadavatel telefon:
+421 557 891 626

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vusch.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55321000-6
Služby spojené s prípravou jedál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obědy pro firmy, domovy seniorů a zaměstnance Zemědělského obchodního družstva Ludmírov

Obědy pro firmy, domovy seniorů a zaměstnance Zemědělského obchodního družstva Ludmírov

Jídelníček připravujeme pravidelně na každý týden a věříme, že si vybere a pochutná opravdu každý. Pro jídlo si můžete přijít osobně a odnést si ho v jídlonosičích nebo si ho můžete vyzvednout v našich svozových jídelnách. Pokud máte zájem o jídla z naší kuchyně, pak nás neváhejte kontaktovat 582 383 102. V naší vývařovně zajistíme stravování především pro firmy z okolí Prostějova, pro domovy důchodců a také pro bývalé i současné zaměstnance firmy Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov.


Rozvoz obědů, celodenní zdravé stravování Náchod, rozvoz zdravého menu, cateringové služby

Rozvoz obědů, celodenní zdravé stravování Náchod, rozvoz zdravého menu, cateringové služby

Představujeme Vám Rozvoz zdravých specialit Srubjanová z okresu Náchod, která se zaměřila na zdravé stravování a rozvoz pokrmů z velké části po královéhradeckém kraji. Rádi pro Vás zajistíme i pohoštění na Vaše oslavy a jiné společenské akce. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme celodennímu stravování. Používáme pouze kvalitní suroviny, vitamíny, vlákninu a bílkoviny. Občerstvení dokážeme připravit bez cukru, bez lepku či pro vegany nebo vegetariány. Šetříme přírodu a proto jídla rozvážíme ve vratných obalech nebo termoboxech. Ochutnejte zdravé obědy již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Provodov 42, Náchod.


Obložené chlebíčky i další pochoutky studené kuchyně s rozvozem

Obložené chlebíčky i další pochoutky studené kuchyně s rozvozem

Bez čeho se neobejde žádná rodinná oslava, party nebo firemní večírek? No přece bez dobrého občerstvení v čele s oblíbenými obloženými chlebíčky. Že nemáte na přípravu pohoštění čas ani náladu? Nevadí. Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov ho pro vás zajistí. Na objednávku vám vyrobíme nejrůznější pochoutky studené kuchyně. Stačí si vybrat. Majonézový salát, okurka, nebo snad vajíčko na tvrdo? Každý má rád obložené chlebíčky trochu jinak. V našem družstvu to víme a rádi vyhovíme všem vašim požadavkům. Zákazníci z Prostějova, ale i širokého okolí si u nás tak mohou objednat klasické šunkové chlebíčky i jejich netradiční varianty. Milovník klasiky, experimentátor i vegetarián si u nás zkrátka přijde na své. Studená kuchyně, to ale nejsou pouze obložené chlebíčky. My pro vás máme i další oblíbené pochoutky. Vyrobíme vám aspiky, které okouzlí svým vzhledem i jemnou chutí, nebo pestré obložené mísy přesně podle vašich požadavků. Stoly na vaší oslavě se tak budou prohýbat dobrotami a vás to nebude stát žádnou námahu. Chcete si speciality studené kuchyně objednat i vy? Není nic jednoduššího. Stačí nás kontaktovat 48 hodin před konáním akce. My vám pak přesně v dohodnutém termínu dodáme obložené chlebíčky, mísy i bagety, po kterých se jenom zapráší. Studená kuchyně pro Prostějov i okolí, to je Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov.


Jídlo do jídelních a lůžkových vozů a cateringové služby od JLV, a.s. Praha

Jídlo do jídelních a lůžkových vozů a cateringové služby od JLV, a.s. Praha

Už jste někdy přemýšleli, odkud vlastně je to výborné jídlo, které Vám nabízí usměvavé stevardky při cestě vlakem? Pokud neznáte odpověď, tak bychom Vám rádi představili společnost JLV, as., která je již přes padesát let poskytovatel gastronomie na cestách. Výborné a chutné jídlo od této společnosti můžete najít třeba v jídelních a lůžkových vozech ČD, kde si můžete objednat snídaně, obědy a večeře české i mezinárodní kuchyně, stejně jako nápoje. Společnost rovněž provozuje celou řadu gastro a retail provozoven značek jako: - Pont to Go - Bageterie Pappata - Burger King - Provozovny Mint - Kavárna Momento Café V Praze jen pár minut od centra pak naleznete Hotel Abito Praha, který Vám nabídne rovněž skvělé jídlo i ceny. Společnost JLV, a.s. je odborníkem na gastronomii, a pokud chcete vědět více, nebo u nich zkusit karieru, pak neváhejte navštívit jejich webové stránky.


Rozvoz obědů do domácností nebo do firem, pro pravidelné stravování bez práce navíc

Rozvoz obědů do domácností nebo do firem, pro pravidelné stravování bez práce navíc

Chcete si hlídat pravidelné stravování, ale nemáte čas a nakonec ani prostor si pro sebe a pro svou rodinu opravdu kvalitní jídlo na každý den připravit? Naše Jídelna Plhák je česká kuchyně, která vaří z poctivých surovin dle receptů ještě našich babiček. Samozřejmě se snažíme co nejvíce přizpůsobit potřebám Vás, zákazníků, a proto se čím dál častěji pouštíme i do velmi lehkých a pestrých jídel, které Vás zasytí, ale bude se cítit lehce a s chutí do další práce. V naší nabídce naleznete, maso, ryby, zeleninu, těstoviny, rýži a další chutné suroviny, které Vám naši kuchaři připraví tak, že se Vám na všechno budou jen sbíhat sliny. Denní nabídka poledního menu je výběr ze dvou jídel plus polívka. Jídlo podáváme za lidové ceny, ale na kvalitě jídla a poctivosti porcí nikdy nešetříme. Využijte naše služby a přijďte se najíst do prostor naší jídelny nebo si nechejte dovést jídlo tam, kde se právě nacházíte. Náš dovoz po celém Zlíně Vám zajistí pravidelné stravování a žádné starosti navíc.


Rozvoz jídel - česká kuchyně a levné polední menu s rozvozem do firem a domácností

Rozvoz jídel - česká kuchyně a levné polední menu s rozvozem do firem a domácností

Hledáte kvalitní jídelnu, kde nejen skvělé vaří, ale jídlo dovezou až k Vám? Pak se obraťte na Jídelnu Plhák ze Zlína a vychutnejte si plnohodnotné polední menu za nízkou cenu. Pokud nemáte čas dojít k nám do jídelny, rádi Vám oběd dovezeme až domů či firmy, a to nejen do Zlína, ale také do Bohuslavic a Březnice. Na výběr máte z dvou druhů hlavního chodu s polévkou za 60 Kč, aktuální polední menu najdete vždy na webových stránkách jídelny. Výdej obědů je každý všední den od 10:30 do 12:30 Naše kvalitní jídla jsou navíc vhodnou a levnou variantou pro stravování ve firmách. Poskytujeme obědy s rozvozem za 70 Kč pro pracující, seniory i rodiny.