Zber a odvoz komunálneho odpadu v obci Važec

Zber a odvoz komunálneho odpadu v obci Važec

Predmetom zákazky bude nakladanie s odpadmi v súlade so zákonom č. 79/2015 Z.z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v obci Važec .
Podrobná špecifikácia je uvedená v kapitole B.1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
14.06.2022 07:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obecný podnik Važec

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2022 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obecný podnik Važec

Kontaktní osoba:
Rastislav Sirotiak

Zadavatel telefon:
+421 907 849 654

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obecvazec.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup a následný prodej elektroodpadu – ekologická likvidace

Výkup a následný prodej elektroodpadu – ekologická likvidace

Firma ENVIROPOL je specialista na zpracování elektroodpadu a nabízí jeho výkup. Díky mnohaletým zkušenostem a moderním technologiím zpracují až 95 % elektroodpadu a jejich závod je nejmodernější v Evropě. Vykoupí Váš odpad, ekologicky sním naloží a získaný materiál který je velmi kvalitní následně prodávají, konkrétně do výrobních závodů. Jejich vztahy s klienty jsou založeny na vzájemné důvěře. Proto neváhejte a domluvte si případnou schůzku, kde Vám rádi zodpoví všechny otázky.


Kovošrot Vsetín - výkup kovu, elektroodpadu, autobaterií, likvidace autovraků

Kovošrot Vsetín - výkup kovu, elektroodpadu, autobaterií, likvidace autovraků

Chcete se zbavit železného odpadu? Nevyhazujte ho na nepovolené skládky, prodejte ho! Za výhodné ceny Vám nabízíme výkup kovu, elektroodpadu, autobaterií a také likvidaci autovraků v naší společnosti Kovošrot Kubík s.r.o. se sídlem v Areálu bývalé Zbrojovky Vsetín. Vykupujeme a zpracováváme veškerý železný odpad: - všechny druhy barevných kovů - měď, bronz, mosaz, hliník, olovo, zinek, cín, směsi kovů - ocel všech tříd včetně nástrojové, litinu a nerez - hliníkové, měděné kabely - železné a neželezné třísky. Pokud potřebujete bezpečně zlikvidovat starou autobaterii nebo autovrak, jsme tady pro Vás. Zaručíme Vám ekologicky šetrnou likvidaci autovraků všech značek, typů, stáří a kategorií. Stačí když s autovrakem dojedete k nám, popřípadě si s námi domluvíte odvoz, který je do 30 km zdarma. Za kompletní autovrak dovezený zákazníkem na provozovnu Vsetín obdržíte 500-1500 kč za kus, tato cena se určuje dle stáří a typu vozidla. Pokud vlastníte nekompletní autovrak zaplatíme Vám cenu jako za kompletní, kde odečteme částky za chybějící díly autovraku. Při odevzdání vozidla do našeho zařízení bezplatně obdržíte v souladu s vyhláškou protokol o převzetí autovraků. V naší provozovně od Vás vykoupíme také elektroodpad. Jeho odevzdáním nejenže umožníte další recyklaci výrobků, ale také tím chráníte životní prostředí. Elektroodpad je zdrojem vzácných kovů, ale také nebezpečného odpadu, tento odpad nepatří do popelnice ani na skládky, proto ho dovezte k nám! Naše služby poskytujeme zákazníkům po celém Zlínském kraji.


Výkup barevných kovů – měď, mosaz, bronz, olovo, cín

Výkup barevných kovů – měď, mosaz, bronz, olovo, cín

Máte doma nepotřebné měděné dráty, olověné akumulátory nebo kabely z barevných kovů? Hledáte v okolí Dačice, Jemnice a Telče sběrný dvůr, kde vykupují barevné kovy za nejlepší ceny? Navštivte OPEMETAL kovošrot v Dačicích. V naše kovošrotu odkoupíme předměty vyrobené z barevných kovů. Vykupujeme měděné dráty, karmy, chladiče, věnce. Z mosazi pak náboje, špony a chladiče. Skvělé výkupní ceny našim zákazníkům nabízíme za olovo, olověné akumulátory, cínové slitiny nebo zinek bez železa. Neváhejte a navštivte sběrný dvůr OPEMETAL kovošrot v Dačicích.


Výrobce lepenky, kartonáže a výkup sběru Novosedlice

Výrobce lepenky, kartonáže a výkup sběru Novosedlice

Hledáte dodavatele kartonáže, potřebujete odbyt pro sběr papíru? Severočeské Papírny jsou vhodným kandidátem. Papírna s dlouholetou tradicí je klasickým výrobcem lepenky a výkupcem sběrového papíru. Protože ochrana životního prostředí je pro nás na prvním místě, snažíme se udržovat stále tradiční výrobu papíru. Pokud vlastníte firmu a nevíte si rady se skartací diskrétních dokumentů, využijte našich služeb. U skartace musí být vždy přítomen zástupce společnosti. Ceny a výčet služeb naleznete také na webových stránkách. Naše papírna je v Novosedlicích, pokud přijedete na nákup nebo dovezete svůj sběr, použijete adresu Bystřická 29.


Sběr, výkup kovů, autobaterií, likvidace autovraků, kovošrot okres Trutnov

Sběr, výkup kovů, autobaterií, likvidace autovraků, kovošrot okres Trutnov

Potřebujete se zbavit přebytečného kovového materiálu či autovraku? Naše společnost ABA-AZA s.r.o., která má sídlo v obci Rudník v okrese Trutnov, a další dvě provozovny v obci Sobotka a Bartoušov, od Vás vykoupí veškerý kovošrot. Zaměřujeme se na výkup a sběr druhotných surovin, železa, mědi, bronzu, mosazi, hliníku, olova, zinku, niklu, nerezy a jiných neželezných kovů a slitin. Můžete k nám přivést a uložit papír a staré autobaterie. V naší sběrně surovin realizujeme ekologickou likvidaci autovraků či likvidaci nebezpečného odpadu. Pokud máte kovový či nebezpečný odpad dovezte jej k nám my jej dle právních předpisů správně zlikvidujeme.


Výkup šrotu, železa a barevných kovů - super výkupní ceny

Výkup šrotu, železa a barevných kovů - super výkupní ceny

Sháníte ten správný kovošrot, který za výhodné ceny vykoupí železné i barevné kovy, včetně kovového odpadu a šrotu. Potom navštivte jednu z naších poboček v Ostravě, Karviné a jinde v MS kraji. Naše firma Demonta T, s.r.o. se už řadu let zaměřuje na na výkup železných i barevných kovů, kovového odpadu, papíru a ekologickou likvidaci vozidel a autovraků. Od firem i jednotlivců společnost Demonta T, s.r.o. vykupuje železo, nerez, ocel, kabely, elektromotory, barevné kovy, měď, hliník a bronz. Platby za výkup účtujeme pouze na účet nebo poštovní poukázkou. Výkupní ceny železa, mědi, hliníku i výkupní ceny papíru Vám rádi sdělí pracovníci jednotlivých výkupen.