Nákup náhradných dielov pre nakladače JCB

Nákup náhradných dielov pre nakladače JCB

Predmetom zákazky v časti A je nákup náhradných dielov na 30 čelných nakladačov značky JCB spĺňajúcich požiadavky slovenských a európskych noriem vrátane dopravy do miesta plnenia a ostatných služieb spojených s dodávkou. Súčasťou predmetu tejto časti zákazky je aj dodanie 2 ks diagnostického zariadenia vrátane hardvéru pre servis strojov JCB a prístup do on-line objednávacieho systému a prístup k elektronickému katalógu náhradných dielov zn. JCB pre Slovenskú republiku.
Predmetom zákazky v časti B je oprava a údržba 30-tich čelných nakladačov značky JCB v súlade s Nariadením EK 461/2010 autorizovanou opravovňou alebo nezávislou opravovňou bez výmeny alebo s výmenou náhradných dielov na motorové vozidlá v podmienkach prevádzky verejného obstarávateľa. Servisné práce sa týkajú hlavne servisných úkonov predpísaných výrobcom, výmeny a údržby pravidelne sa opotrebovaných dielov. Rozsah každej opravy musí byť písomne odsúhlasený e-mailovou komunikáciou.
Veřejná zakázka vložena:
14.06.2022 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
PhDr. Bohuslav Ferdinand Chudík

Zadavatel telefon:
+421 905 444 577

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34913000-0
Rôzne náhradné diely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Předsezónní servis, opravy, plnění a čištění klimatizací aut – kompletní péče o Vaše vozidlo

Předsezónní servis, opravy, plnění a čištění klimatizací aut – kompletní péče o Vaše vozidlo

Porouchala se Vám klimatizace nebo ji chcete nechat zkontrolovat, abyste poruše předešli? V tom případě se obraťte na společnost Autoskla Šenov. Předsezónní servis klimatizace probíhá v několika krocích. Nejdříve je chladivo odsáto, poté zváženo a doplněno. Dochází také k doplnění oleje kompresoru a poté je klimatizace dezinfikována ozónem. Plnění klimatizace je chladivem R134a a R1234yf. Neváhejte nás kontaktovat a užijte si tak klimatizaci bez závad!


Spolehlivý autoservis - opravy  a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Spolehlivý autoservis - opravy a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Jste vlastníkem nákladního vozu nebo návěsu, který by potřeboval oko i ruku zkušeného odborníka a nevíte, komu ho svěřit? Přivezte ho k nám do autoservisu Lichnovský s.r.o. a my se už o něj postaráme. Autoservis, autoopravna: - nákladní vozidla - návěsy - přívěsy - osobní i užitkové vozy - tandemové vleky PANAV. Své autoservisní služby poskytujeme v Kopřivnici, kde zajistíme servis i zákazníkům z Nového Jičína, Frenštátu pod Radhoštěm, Valašského Meziříčí, Vsetína, Příboru i Frýdku-Místku. Neváhejte nás kontaktovat, přesvědčíme Vás, že jsme kvalitní a spolehlivý autoservis. Vaše auto bude v těch nejlepších rukou!


Přestavba, údržba a montáž vozů na LPG, CNG, E85

Přestavba, údržba a montáž vozů na LPG, CNG, E85

Zaručíme vám vždy kvalitně a odborně provedenou práci, díky dlouholetým zkušenostem a sledováním technického vývoje v oboru. Co poskytujeme: - přestavba aut na LPG, CNG, E85 - přestavba motoru přímého vstřiku paliva FSI, TFSI - přestavba kapalného vzniku VIALLE - diagnostika vozidel i benzínových motorů - montáže elektro instalace - údržbu vozů na alternativní pohon - záruční i pozáruční servis - revize LPG a CNG zařízení - prodej komponentů LPG i CNG - příprava dokumentace k přihlášení přestavby - poradenství a zaškolení montážních firem. Pokud nemáte dostatek financí, tak vám naše firma zajistí přestavbu vozu na splátky. Samozřejmostí je pro nás také zřízení pojištění LPG přestavby, které je vhodné především pro nové a zánovní vozidla.


Výměna oleje v automatické převodovce s kontrolou autobaterie zdarma - profesionální autoservis

Výměna oleje v automatické převodovce s kontrolou autobaterie zdarma - profesionální autoservis

Olej v automatu je vhodné měnit každých 60 000 km - 80 000 km nebo po 4 letech provozu. V rámci rozšiřování služeb Vám nově zajistíme výměnu oleje v automatu (automatické převodovce) Vašeho vozu. Navíc máme pro naše zákazníky AKCI autoservisu - kontrolu autobaterie zdarma! Výměnu oleje v automatu provádíme za pomocí plničky ATF olejů STARLINE start. Doba výměny trvá přibližně 2 až 5 hodin. Cena výměny oleje závisí na typu převodovky a značky vozu. Pro objednávku nás neváhejte kontaktovat ještě dnes! Kontrolu akumulátoru zdarma provádíme v našem autoservise při využití jiných služeb (například výměna oleje, přezutí pneu a jiné). Autobaterii zdarma proměříme a provedeme zátěžový test. Tím zajistíme nepříjemné situaci jako je nenastartování automobilu ať už v létě nebo v zimě.


Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Kompletní služby autoservisu včetně montáže, plnění i opravy a čištění autoklimatizace provádí v Kroměříži Petr Došlík - tel.: +420775299532. Při čištění klimatizace vozu provedeme proplachování chemickou látkou, čímž je zajištěna i dezinfekce systému proti plísním, bakteriím a zápachu. Nenechávejte kontrolu autoklimatizace na poslední chvíli. Běžné služby autoservisu: - opravy i diagnostika motorových vozidel všech značek - opravy motorů - provedení a příprava na STK - výměny rozvodů - prodej náhradních dílů za bezkonkurenční ceny na všechny tipy vozidel i zahraniční - zajistíme pro Váš vůz zimní i letní pneumatiky.


Přechodové měchy zajistí plynulý přechod mezi dvěma vagóny

Přechodové měchy zajistí plynulý přechod mezi dvěma vagóny

BAVO Poříčí s.r.o. Litomyšl, Svitavy Vyrábíme přechodové měchy pro veškeré typy kolejových vozidel, zatím mimo vysokorychlostní vlaky. Naše firma Bavo dodává přechodové měchy podle potřeby zákazníků do vlaků, regionálních vlaků, ale i jiných vlaků do rychlosti 200 km/h.  Přechodové měchy pro drážní vozidla: snadná instalace odolné proti nadměrnému provoznímu zatížení konstrukční systém dle požadavků zákazníka materiály jsou odolné proti požáru moderní barevné provedení