Poptávám nastřelení náušnic

Poptávám nastřelení náušnic

Poptávám nastřelení náušnic ve Znojmě. Máme 3 měsíční dvojčátka. Děkuji, pěkný den Janíčková
Poptávka byla vložena dne:
14.06.2022 11:30

Platnost poptávky:
14.07.2022 11:21

Kontaktní osoba:
Michaela Janíčková


Telefon:
+420 777 590 310

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kosmetické studio - šetrné ošetření pleti přírodní kosmetikou Alissa Beauty

Kosmetické studio - šetrné ošetření pleti přírodní kosmetikou Alissa Beauty

Zdravá a krásná pleť není samozřejmostí, dopřejte si šetrné kosmetické ošetření pleti v kosmetickém studiu v Otrokovicích. Veronika Kovářová pracuje i s přírodní kosmetikou, která je vhodná pro všechny typy pleti. Profesionální dermokosmetika Alissa Beauty má zklidňující účinky, je hypoalergenní, bez parabenů, minerálních olejů, bez těžkých silikonů, barviv, sulfátů. Není testována na zvířatech. Je osvědčena i pro klienty s citlivou pletí se sklonem k alergiím, podrážděnou, intolerantní nebo stárnoucí pleť.


Permanentní make-up - Breezy Brows, Powder Brows u obočí, oční linky, rty

Permanentní make-up - Breezy Brows, Powder Brows u obočí, oční linky, rty

Pro mladé i starší dámy, které chtějí ušetřit čas při líčení je vhodný permanentní make-up. V Kosmetickém salonu Zdenka ve Zlíně na Kvítkové ulici využívají na obočí metodu Breezy Brows a Powder Brows, oční linky se stínováním a rty metodou aquarel lips. Metoda Breezybrows - jemná ruční technika, vytvoření vzdušného, nadýchaného, přirozeného obočí. Nová technologie v provedení microblading &shading získá zcela jedinečný efekt. Technika není vhodná na již tetované obočí a mastnější pokožku. Powderbrows - technika jemného prášku a rozptýlení do ztracena, formou pudrového efektu. Vhodná pro všechny typy pleti. Permanentní make-up : - není náhražkou klasického líčení - jde především o přirozený vzhled - dochází tak k zahuštění a doplnění chybějící části obočí - dokreslení jednotlivých chloupků, popřípadě modelace zcela nového obočí - používají se kvalitní přírodní barviva s nejjemnějšími odstíny - oči zvýraznit oční linkou / vhodné pro alergičky, ženy, které nosí brýle, kontaktní čočky, pro sportovce / - docílit lze zlepšení tvaru rtů, upravit jejich asymetrii, jsou – li příliš úzké, barva je nevýrazná - díky permanentnímu make-upu získáte přirozenost dnešní moderní ženy. Doporučuji konzultaci v saloně. Objednávejte se předem telefonicky na tel.č.: 601371476.


Šetrná trvalá pro slabé, krátké řasy - Lash Lifting s efektem na 4 týdny

Šetrná trvalá pro slabé, krátké řasy - Lash Lifting s efektem na 4 týdny

Pro ženy s rovnými řasami, které chtějí mít na několik týdnů řasy krásné natočené a nemohou si je nechat prodloužit, je tu trvalá na řasy Lash Lifting. Kosmetické studio Veronika Kovářová přijímá objednávky od klientek z Otrokovic, okolí Zlína, Hulína, Kroměříže i Uherského Hradiště. Lash Lifting je skvělou metodou, kdy natočené řasy vypadají přirozeně, výsledný efekt vydrží i 4 týdny a sluší každému. Naplánujte si chvilku času jen pro sebe - za hodinu je vše hotovo, včetně barvení řas, a Vy se budete těšit z výsledného efektu. Při lash liftingu se používají speciální silikonové podložky, na které jsou řasy po jedné přilepeny a poté jsou na ně aplikovány aktivní látky. Natočení řas je přirozené ve tvaru písmene C. Díky natáčkám je možné snadno natočit i řasy v koutcích očí. Na závěr se aplikuje speciální výživa s keratinem.


Make up studio, denní a večerní líčení, svatební líčení, barvení obočí, vizážistický kurz

Make up studio, denní a večerní líčení, svatební líčení, barvení obočí, vizážistický kurz

Chystáte se na mimořádnou událost a chcete být krásná? Nebo si rovnou pohráváte se myšlenkou si udělat individuální vizážistický kurz? Neváhejte navštívit naše moderní make up studio Pure Up v Praze. Náš tým je tvořen ze samých profesionálů s dlouholetými a bohatými zkušenostmi. Neustále se inspirujeme a vzděláváme. Naší prioritou jsou spokojené zákaznice, které se k nám budou rády vracet. V nabídce naleznete denní, večerní, extravagantní i svatební líčení a úpravu obočí (laminace, barvení úprava). Lze u nás absolvovat individuální vizážistický kurz ve kterém dostanete doporučení vhodných produktů, kurz zahrnuje osobní konzultace s art directorkou, ukázku ideálního denního a večerního líčení + technik.


Nejjednodušší a nejdostupnější vyhlazení, odstranění vrásek za pomocí kyseliny hyaluronové

Nejjednodušší a nejdostupnější vyhlazení, odstranění vrásek za pomocí kyseliny hyaluronové

Trápí Vás drobné mimické vrásky v obličeji? Hledáte vhodný způsob pro odstranění vrásek? Navštivte kliniku CLEOPATRA CLINIC, KLINIKA PLASTICKÉ CHIRURGIE s.r.o., kterou najdete v Ostravě a kde se specializují na plastickou a estetickou chirurgii. Máme v této oblasti dlouholeté zkušenosti, objednat se k nám můžete i na konzultaci. Vyhlazení a vyplnění vrásek provádíme pomocí injekcí kyseliny hyaluronové. Používáme výplňové materiály STYLAGE, které jako jediné na trhu obsahují dvojitě zesíťovanou kyselinu hyaluronovou neživočišného původu. Aplikace je snadná a bezpečná, nehrozí nebezpečí nekorigování, navíc ihned po aplikaci se dostavuje přirozený liftingový efekt. Aplikace botulotoxinem je určena výhradně pro korekci mimických vrásek. Botulotoxin zamezuje přímo pohybu mimických svalů, nejedná se tedy o výplně vrásek.


Botulotoxin|Třinec, odstranění vrásek, snížení pocení

Botulotoxin|Třinec, odstranění vrásek, snížení pocení

Trpíte nadměrným pocením či si chcete nechat odstranit vrásky z obličeje? Můžeme Vám s tím snadno a rychle pomoci. Botulotoxin v Třinci aplikuje PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE. Objednejte se u nás na tel.558322821 na konzultaci a následné odstranění. Botulotoxin se musí injekčně píchat do svalu a výsledek vidíte už po třech dnech. Účinky botulotoxinu jsou viditelné po dobu až 15 měsíců, kdy se vrásky vrací do původní podoby a proto je nutné injekce opakovat. Botulotoxinem lze snížit nadměrné pocení nohou, podpaží či dlaní. Zákrok provádíme ambulantně a účinky se projeví zhruba do 14 dní. Naši PLASTICKOU A KOSMETICKOU CHIRURGII najdete v Třinci na Lesní 511.