Kolesové rýpadlo s otočnou nadstavbou

Kolesové rýpadlo s otočnou nadstavbou

Predmetom zákazky je dodanie kolesových rýpadiel v počte 2 ks s otočnou nadstavbou vrátane príslušenstva.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 11:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.07.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav Ondeček

Zadavatel telefon:
+421 517 563 713


Zadavatel web:
http://www.sucpsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43260000-3
Mechanické lopaty, rýpadlá (exkavátory) a lopatové nakladače a banské mechanizmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna a prodej stavební mechanizace a nářadí, pronájem s obsluhou, záruční a pozáruční opravy

Půjčovna a prodej stavební mechanizace a nářadí, pronájem s obsluhou, záruční a pozáruční opravy

Společnost BESTRENT s.r.o. se zabývá především pronájmem a prodejem stavební mechanizace a nářadí, jako jsou například čerpadla, vibrátory, míchačky, brusky na beton, hydraulické agregáty, vrtací kladiva, kompresory, lešení, pracovní plošiny, zahradní technika a další. Zákazníkům nabízíme také pronájem mechanizace s kvalifikovanou obsluhou. Samozřejmostí je dovoz a odvoz strojů a mechanizace ze stavby a na stavbu, který zajistíme buď vlastní dopravou nebo smluvními dopravci. Nabízíme k prodeji kompletní sortiment nového nářadí a mechanizace a záruční i pozáruční opravy produktů zakoupených v naší společnosti.


Stěnové bednění - všestranný bednící panelový systém pro malé až středně velké projekty

Stěnové bednění - všestranný bednící panelový systém pro malé až středně velké projekty

Naše společnost se v rámci českého, slovenského i polského trhu soustředí na prodej a pronájem stěnového bednění LOGIK 50, což je všestranný bednící systém, který zajišťuje dokonalý povrch betonu dle nejpřísnějších norem. Tento systém bednění lze použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění. Je navržen pro malé až středně velké projekty a umožňuje vytvářet aplikace pro opěrné zdi, kruhové konstrukce, jímky, pilíře, šachty a sloupy. Maximální hmotnost největšího dílce je 82,43 kg, což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Samozřejmě je možné velké dílce přemisťovat jeřábem. Vzájemné spojování panelů se provádí pomocí klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Chcete efektivní řešení pro Vaši stavbu? Obraťte se na nás!


Mobilní servis stavebních, zemních strojů po celé ČR - plně vybavená pojízdná dílna řeší opravy na místě poruchy

Mobilní servis stavebních, zemních strojů po celé ČR - plně vybavená pojízdná dílna řeší opravy na místě poruchy

Pokud Vám vypoví stavební technika, nastává problém s přepravou do servisu. Pro tento případ se neváhejte obrátit na firmu Miroslav Kyselý, který zajišťuje mobilní servis stavebních, zemních strojů po celé ČR. K dispozici je plně vybavená pojízdná dílna. Jsme schopni řešit opravy během 24 hodin na místě poruchy. Na hydraulickém či pneumatickém zařízení vyřešíme většinu oprav. Skladem mám nejpoužívanější náhradní díly, ostatní díly jsou k dispozici na objednávku zhruba do týdne v rámci celé ČR. Naše pojízdná dílna řeší: - opravy všech typů zemních strojů a stavební mechanizace - servis lesnické techniky.


Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Bazarové náhradní díly, součástky na bagry, stavební, zemní, zemědělské stroje

Nákup dílů na stavební nebo zemědělské stroje z bazaru Vám může ušetřit nemalé investice. V regionu Uherské Hradiště se zaměřuje na prodej nových i bazarových náhradních dílů na bagry a stroje všech známých značek pan Miroslav Kyselý. Také servisujeme stavební a zemní stroje po celé ČR. Bazar s náhradními díly pro stroje: - příslušentví a zánovní součástky na stroje CAT, JCB, New Holland, Case, Volvo, Komatsu - svahovací a podkopové lžíce všech velikostí, drapáky, nůžky, vstřikovací čerpadla, zuby, čepy řízení, turasa, silentbloky aj. Originální díly: - motory, části motoru, předvodovky, podvozkové díly, kabiny, skla na kabinu, filtry a oleje, těsnění, radlice - další příslušenství.


Stěnové bednění, bednící panelový systém - prodej i pronájem od specializované firmy

Stěnové bednění, bednící panelový systém - prodej i pronájem od specializované firmy

Potřebujete zakoupit či pronajmout stěnové bednění a nevíte, na koho byste se mohli obrátit? Kontaktujte společnost SCASERV a.s., která se zabývá prodejem i pronájmem stěnového bednění LOGIK 50 v rámci českého, polského a slovenského trhu. Bednící panelový systém stěnového bednění je navržen pro malé až středně velké projekty a lze ho použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění. Umožňuje vytvářet aplikace pro kruhové konstrukce, opěrné zdi, sloupy, pilíře, šachty a jímky. Maximální hmotnost největšího dílu je 82, 43 kg což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Vzájemné propojování panelů se provádí za pomoci klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Velké dílce lze přemisťovat za pomocí jeřábu. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi, proto se na nás neváhejte obrátit!


Bednící panelový systém, stěnové bednění zajišťující dokonalý povrch betonu

Bednící panelový systém, stěnové bednění zajišťující dokonalý povrch betonu

Sháníte stěnové bednění, které byste si mohli pronajmout? Obraťte se na společnost SCASERV a.s, která se v rámci českého, polského i slovenského trhu specializuje na pronájem i prodej stěnového bednění, umožňující vytvářet aplikace pro kruhové konstrukce, šachty, opěrné zdi, jímky nebo sloupy. Bednící systém lze použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění a je navržen pro malé až středně velké projekty. Hmotnost největšího dílce je maximálně 82,43 kg, což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Vzájemné propojování panelů se provádí za pomocí klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Velké dílce můžete přemisťovat za pomoci jeřábu. Tento bednící panelový systém si u nás můžete pronajmout nebo zakoupit!