Hontianske Nemce

Hontianske Nemce

Nákup pšenice potravinárskej na dlhodobé uskladnenie, úroda 2022- obilné silo Hontianske Nemce a Breziny
Zákazka realizovaná v systéme EVO ver. 18.0
Požaduje sa viazanie ponuky ZÁBEZPEKOU vo výške 25 000, -€ podľa podmienok uvedených v súťažných podkladoch
Vyhlasovateľ nepoužil trhové konzultácie v súlade s § 25.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 11:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Poľnonákup TATRY, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.07.2022 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Poľnonákup TATRY, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Jaromír Smítka

Zadavatel telefon:
+421 907 871 152

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.polnonakuptatry.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03211100-4
Pšenica

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pěstování a prodej obilovin, brambor, ovoce, zeleniny a možnost odlovu zvěře - Farma Vendolský s.r.o.

Pěstování a prodej obilovin, brambor, ovoce, zeleniny a možnost odlovu zvěře - Farma Vendolský s.r.o.

V létě pro jablka nebo třešně na podzim pro brambory nebo dobrou zvěřinu? Kam? No přeci do Bohušova na Farmu Vendolský s.r.o., která se zaměřuje na rostlinnou výrobu a myslivost. Farma se rozkládá na ploše kolem 1 300 ha v Bohušově na Bruntálsku a zaměřuje se na pěstování obilovin, klasických zemědělských komodit, ekologické pěstování ovoce a živočišnou výrobu, konkrétně chovu prasat. Mezi komoditami najdete: - pšenici jarní a ozimou - ječmen ozimý - cukrovou řepu - řepku olejnou - konzumní brambory - kukuřici na zrno - hrách a pohanku setou V oblasti ovoce se pak můžete těšit na klasické jablka, hrušky, švestky nebo třešně. Farma Vendelovský s.r.o. zajišťuje i myslivost a honitbu. Můžete si tak odlovit třeba danče, srnče, muflonče, kance a další. Cena odlovu i dalších služeb je podrobněji vypsána na webu společnosti.


Nákup a prodej zemědělských komodit

Nákup a prodej zemědělských komodit

Hledáte dodavatel krmných směsí či obilovin pro potravinářské účely? Již jste našli tu správnou firmu, a to ARIMEX TRADE s.r.o. Již 30 let se specializujeme na obchodování se zemědělskými komoditami. Prodáváme produkty rostlinné výroby a také produkty které vznikly při jejich zpracování. Nabízíme olejniny na zpracování jak řepka, sója, mák, hořčice a slunečnice. Dále pak obilí jak krmné, tak i potravinářské. Pro krmné účely zvířat si můžete objednat pšenici, ječmen, žito, kukuřici, hrách či směsi, otruby, šrot. Nakupují u nás i výrobci potravin, a to jak obilí na mouku, mák či sladovnický ječmen. V našem prodejním sortimentu máme i hnojiva jako draselnou sůl, močovinu či Amofos. Naše pobočky najdete jak v ČR tak i na Slovensku. Díky mezinárodní komoditní burze jsou naši zákazníci po celé Evropě.


Rostlinná výroba, pěstování obilovin, řepky, zemědělských plodin

Rostlinná výroba, pěstování obilovin, řepky, zemědělských plodin

Zabýváte se zpracováním zemědělských plodin? Či sháníte obilí pro krmení zvířat nebo setí? Máme pro Vás řešení. Nakupujte zemědělské komodity od naší společnosti POLNOST, spol. s r.o., která sídlí ve městě Kravaře v okrese Opava. Specializujeme se na zemědělskou činnost v podobě produkce zemědělských plodin a činnosti s tím související. Rostlinná výroba se zaměřuje na pěstování obilnin především pšenice a žita dále pak řepky olejné a cukrové řepy. Naše produkty dále prodáváme v malé či velké množství zákazníkům, kteří je dále zpracovávají, použijí pro vlastní potřebu nebo krmivo pro domácí zvířata. Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte.


Firma Agromarma, rostlinná výroba, pěstování obilovin, olejnin, pšenice, slunečnice, ječmen

Firma Agromarma, rostlinná výroba, pěstování obilovin, olejnin, pšenice, slunečnice, ječmen

Firma Václav Němeček - Agrofarma se sídlem v Kostelní Lhotě v okrese Nymburk se zabývá rostlinnou výrobou. Soustředí se především na pěstování obilovin a olejnin. Mimo to zajišťuje také sklizeň pšenice, slunečnice, ječmene a dalších plodin. V rámci zemědělské činnosti se dále zabývá rostlinnou výrobou, pěstováním obilovin, jako je pšenice, sladovnický ječmen a proso a dále také obhospodařování půdy.


Specialista na obchodování se zemědělskými komoditami

Specialista na obchodování se zemědělskými komoditami

Hledáte spolehlivého obchodního partnera, který vás nezklame? Naše společnost OBCHODNÍ FIRMA KUČERA spol. s r.o. je tu pro vás! Jsme odborníky na obchodním trhu se zemědělskými komoditami. Naše začátky se datují až do roku 1995, kdy jsme se začali orientovat na burze. Ať jste rodinná firma či nadnárodní zemědělský podnik, rádi vám pomůžeme získat ty nejlepší suroviny za nejlepší ceny. Specializujeme se zejména na obchod s obilovinami, mákem, kmínem, slunečnicí, řepkou, hořčicí či kukuřicí. Není nám však cizí ani exotičtější sortiment jako kurkuma, gumojilm, mungo, kaučukovník či pesticidní rostliny. Rádi vám nabídneme také ucelenou nabídku krmiv pro vaše hospodářská zvířata či domácí mazlíčky. V případě, že vás naše služby zaujaly, neváhejte nás kontaktovat. Naleznete nás na adrese Šafaříkova 27, Sedlčany.


Mechanizace pro sklizeň, dopravu, zemní a jeřábové práce Ústí nad Orlicí

Mechanizace pro sklizeň, dopravu, zemní a jeřábové práce Ústí nad Orlicí

Představujeme Vám firmu SILYBA a.s. z okresu Ústí nad Orlicí, která svoji činnost zaměřila na rostlinnou a zemědělskou výrobu včetně služeb v oblasti mechanizace. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme rozsáhlé mechanizaci, především pro dopravu, sklizeň obilovin, přípravu půdy a setí, sklizeň pícnin, nakládání materiálů, zemní a jeřábové práce. Pokud Vás naše rozsáhlá mechanizace zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dolní Dobrouč 110, Ústí nad Orlicí.