Poptávám výměnu vchodových dveří u rodinného domu

Poptávám výměnu vchodových dveří u rodinného domu

Dobrý den, poptávám výměnu vchodových dveří u rodinného domu. Původní dveře jsou dřevěné a
rozměr zárubně je cca: 102x218cm. Prosím o konzultaci jaký typ dveří se nejlépe hodí.
Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2022 11:55

Platnost poptávky:
13.07.2022 11:05

Kontaktní osoba:
Pavel Šmíra

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 202 688

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba oken, montáž oken, plastová okna, kvalitní okna

Výroba oken, montáž oken, plastová okna, kvalitní okna

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Hledáte spolehlivého výrobce plastových oken, který Vám okna také namontuje? Neváhejte kontaktovat Okna Janka se sídlem ve Staňkově. Máme více jak 20 let zkušeností a plno spokojených zákazníků. Věříme v naši kvalitu a proto poskytujeme dlouhou záruku. Jsme schopni vyrobit i okna na zakázku. Zašlete nám nezávaznou objednávku a my vám obratem vyhotovíme přibližnou cenovou nabídku. Kvalita se u nás nerozumí vysoká cena, jednáme férově a nabízíme přijatelné ceny. Naše plastová okna jsou vyrobena z hliníkových profilů. Okna vydrží prudké změny teplot i menší nárazy, jsou velmi odolná. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě! Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či emailem.


Výměna, montáž a servis plastových oken – 5-ti komorový a 6-ti komorový profilový systém

Výměna, montáž a servis plastových oken – 5-ti komorový a 6-ti komorový profilový systém

Přejete si vyměnit okna za kvalitní plastová? Máte problém se staršími plastovými okny a potřebujete servis? Společnost Eko-Okna, v zastoupení společností Sklenářství Kohoutek s.r.o., se specializují na výrobu kvalitních plastových oken, na montáž či výměnu a také na servis plastových oken v Moravskoslezském kraji, především v Ostravě a okolí Frýdku -Místku. PVC okna s 5-ti komorovým profilovým systémem: - Ideal 4000 o šířce 70 mm – systém s 2 těsněním - snoubí se zde moderní technologie, pohodlné užívání a příznivá cena PVC okna s 6-ti komorovým systémem EKOSUN: - systém o stevbí hloubce 70 mm a 2 těsněním – možnost použití trojitého skla o šířce 36 cm - okna jsou těsná, spolehlivá, zvukotěsná a protisluneční PVC okna s 6-ti komorovým profilovým systémem: - Ideal 8000 systém o stavební hloubce 85 mm – systém s 3 těsněním – pomáhají navýšit energetické úspory a zajišťují vysokou neprůzvučnost Montáž, výměnu a servis zajišťují naší odborní pracovníci, kteří jsou specialisté ve svém oboru.


Výroba a montáž plastových oken a dveří na míru včetně doplňků, zaměření, demontáž, servis, poradenské služby

Výroba a montáž plastových oken a dveří na míru včetně doplňků, zaměření, demontáž, servis, poradenské služby

Společnost H-TERM s. r. o. se již od roku 1996 specializuje na výrobu a montáž plastových oken a dveří. Okna a dveře vyrábíme přesně na míru dle přání zákazníka, a to v téměř neomezených rozměrech a tvarech. Naše okna jsou standardně vyráběna v bílé barvě. V případě zájmu si zákazník může vybrat z několika imitací dřeva a to jak v jednostranném, tak oboustranném provedení. V rámci montáže zajišťujeme také zaměření, demontáž a likvidaci starých oken a také servis námi dodaných oken a dveří. Současně nabízíme dodávku a montáž okenních doplňků (žaluzie, sítě, parapety) a poradenské služby.


Plastová okna i dveře se zárukou kvality a funkčnosti - výroba, prodej

Plastová okna i dveře se zárukou kvality a funkčnosti - výroba, prodej

Vyrábíme energeticky úsporná okna, plastové vchodové dveře, střešní okna, rolety, parapety a jiné doplňky. Okno je okem domu a proto si zvolte spolehlivého výrobce a získejte plastová okna s výbornými tepelně a zvukově izolačními vlastnosti. Obraťte se na firmu Pavel Knězek, s.r.o., která má 21 let zkušeností. Výroba, prodej a montáž: Plastová okna Prestige - INOUTIC Prestige: - šestikomorový profilový systém - dlouhá životnost - možnost použití nejrůznějších typů dvojskel a trojskel. Plastová okna Eforte s vysokou variabilitou - INOUTIC Eforte: - systém má ocelovou výztuhu - splňuje požadavky týkající se energetické úspornosti - vynikající tepelně izolační vlastnosti - trojité zasklení. Plastové dveře Prestige - INOUTIC Prestige: - robustní dveřní rám s dovnitř i ven otevíratelnými křídly - 5-ti komorové provedení - ocelové pozinkované výztuhy a hliníkový práh dveří s přerušeným tepelným mostem - snížení prostupu tepla celé dveřní sestavy. Pořiďte si kvalitní plastová okna a dveře u firmy Pavel Knězek, s.r.o.


Prodej a montáž plastových oken na klíč Praha -  6ti komorové okna od výrobce EkoSun a dalších.

Prodej a montáž plastových oken na klíč Praha - 6ti komorové okna od výrobce EkoSun a dalších.

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna ve všech možných rozměrech a okenních profilech a systémech. Dodáváme také hliníkové i dřevěná okna. Vše jsou okna kvalitní 6ti komorové, které se vyznačují perfektními izolačními vlastnostmi. Okna jsou od největších výrobců v Evropě, jako jsou například: EkoSun, Salamander Aluplast, Gealan či jiných. Všechny okna splňují nejnáročnější kritéria v oblasti tepelné a akustické izolace a ochrany proti vloupání. Okna dodáváme včetně kompletního příslušenství a zajišťujeme i montáž. Využít můžete i našeho konfigurátoru, který najdete na našich stránkách a nebo se s námi přímo dohodnout na profesionální zaměření plastových oken. Vše odborně zaměříme zdarma a do 48 hodin zašleme nezávaznou nabídku. Naše jakékoliv okna, které vyrobíme přímo na míru vašim nárokům a představám, si určitě zamilujete!


Výroba, prodej, dodávka a montáž plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří, zimní zahrady, garážová vrata

Výroba, prodej, dodávka a montáž plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří, zimní zahrady, garážová vrata

Společnost A+BX OKNA, s.r.o. se již od roku 1993 zabývá výrobou, prodejem, dodávkou a montáží plastových oken a dveří, a to vč. příslušenství. Náš výrobní závod sídlí v Křenovicích u Prostějova. Máme také pobočky po celé České republice, ale působíme také v zemích Evropské unie. Součástí námi nabízeného sortimentu jsou především plastová okna a dveře, ale současně nabízíme také hliníková a dřevěná okna a dveře, zimní zahrady a garážová vrata, dále vybourání původních oken, jejich ekologickou likvidaci, zednické zapravení. Zajišťujeme také zasklení, venkovní a vnitřní parapety, žaluzie, rolety, sítě a příslušenství.