HSMB - dodávka a montáž vodoměrů s radiovým modulem včetně služeb

HSMB - dodávka a montáž vodoměrů s radiovým modulem včetně služeb

- Předmětem zakázky je dodávka předmětu plnění zakázky s názvem " HSMB - dodávka a montáž vodoměrů s radiovým modulem včetně služeb".
Zakázka zahrnuje:
a/ demontáž stávajících vodoměrů, dodávku a montáž nových vodoměrů pro studenou a teplou vodu/ dále jen SV a TUV/ s rádiovým modulem, které budou splňovat zadavatelem požadované technické podmínky. Dodávka bude realizována včetně dopravy zboží na místo plnění a montáže v jednotlivých bytových jednotkách.
b/ dodávku, instalaci a provoz technického vybavení pro bezdrátové připojení radiových modulů vodoměrů (dále v textu také jak „Sběrnice“)
c/ provádění pravidelných odečtů a zajištění přístupu do systému webového portálu odečtu vodoměrů
d/ službu spojenou s rozúčtováním odběru teplé a studené vody na jednotlivé odběratele.
Celkem se jedná o 2269 vodoměrů.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 08:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Hospodářská správa města Bruntál, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Bruntál

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hospodářská správa města Bruntál, příspěvková organizace

Zadavatel ulice:
Požárníků 130/10

Zadavatel PSČ:
792 01

Zadavatel obec:
Bruntál

Kontaktní osoba:
Martin Lapeš

Zadavatel telefon:
+420 776 637 077

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.hsmb.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38421100-3
Vodoměry

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vliv estrogenů na zdroje pitné vody a zdraví lidí a účinné odstranění filtrací

Vliv estrogenů na zdroje pitné vody a zdraví lidí a účinné odstranění filtrací

Negativní dopady vlivu estrogenů na zdroje pitné vody se odráží i na zdraví lidí, kde stoupá riziko neplodnosti mužů nebo rakoviny varlat či prsu. Účinnou ochranou je filtrace vody pomocí filtračních systémů společnosti GORO, spol. s r.o. z Brandýsa nad Labem. Filtrační systémy zabudované již při stavbě nebo dodatečně při rekonstrukci pomohou s odstraněním nežádoucích hormonů, které se do pitné vody dostávají z moči žen užívajících hormonální antikoncepci přes odpadní vody a vodní zdroje a jejich koncentrace je úměrná hustotě osídlení. Pijte zdravou vodu bez obsahu estrogenů a ostatních nežádoucích příměsí a požádejte společnost GORO, spol. s r.o. o další výhody filtračních systémů.


Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Naše společnost Thermoquell CZ s.r.o. se na českém trhu věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji armatur, čerpadel, expanzních nádob, kotlů, termostatů, potrubí a dalšího instalatérského a topenářského materiálu. Naše produkty prodáváme jak napřímo, tak také skrze náš e-shop, který slouží jak stálým zákazníkům, tak také malým jednorázovým odběratelům. Vzhledem k tomu, že jsme součástí nadnárodní velkoobchodní skupiny Thermoquell Boerner GmbH, dokážeme našim zákazníkům nabídnout ty nejkvalitnější produkty za velmi příznivé ceny. Jestliže tedy hledáte produkty, které vám můžeme dodat, neváhejte se na nás obrátit buď osobně na adrese K Cihelně 425, Praha 9, anebo navštivte náš e-shop www.eshop.thermoquell.cz Těšíme se na naši budoucí spolupráci.


Prodejna s vodoinstalačním materiálem od prověřených výrobců

Prodejna s vodoinstalačním materiálem od prověřených výrobců

Potřebujete nové těsnění nebo pojistný ventil k bojleru? Hledáte v okolí Brna prodejnu se širokým sortimentem vodoinstalačního materiálu? Zajděte do prodejny KOVOMAT v Rajhradu, kde naleznete veškerý potřebný materiál pro vodoinstalační práce. V naší prodejně koupíte: - kulové kohouty - uzavírací ventily - PE tvarovky - mosazné tvarovky a šroubení - těsnící materiál - pračkové hadice - šikmé filtry - PPR trubky a izolace a další druhy vodoinstalačního materiálu


Vyberte si u nás vodovodní potrubí a tvarovky z PVC, PE, PP, litiny nebo z oceli

Vyberte si u nás vodovodní potrubí a tvarovky z PVC, PE, PP, litiny nebo z oceli

Čeká Vás rekonstrukce či stavba vodovodů? Pokud ano, obraťte se na společnost DILES Company s.r.o., kde Vám rádi poradí při výběru vhodných materiálů a pomohou Vám s nalezením optimálního technického řešení. Navíc objednávku dodají přímo na stavbu nebo na místo, které si sami určíte. Dodají veškerý sortiment potřebný při stavbě vodovodů: - Potrubí PE80, PE100 a PE100RC – jednovrstvé, vícevrstvé a s PP ochranným pláštěm - Tvarovky PE100, mechanické spojování PE potrubí – ISIFLO, GEBO, UNIDELTA - Potrubí a tvarovky z tlakové tvárné litiny PN10 – PN40, ocelové, PVC tlakové - Redukční ventily, filtry, montážní vložky, zemní soupravy apod.) - Vodoměrné šachty betonové a plastové (tubusové i vlezné) - Poklopy vodárenské litinové, ocelové, plastové a kompozitní - Příslušenství – žebříky, madla, betonové a plastové podkladky a jiné… A spoustu dalšího sortimentu … pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Filtrace vody Praha - široký výběr filtrů pro domácí i komerční využití

Filtrace vody Praha - široký výběr filtrů pro domácí i komerční využití

Spousta z nás ví, že toto není správná cesta, a proto je vhodná filtrace vody. Naše společnost Goro kromě jiného toto nabízí. Naše mechanické filtrace odstraňují nečistoty, kal, písek, mechanické nečistoty a rez z vody. V naší nabídce naleznete filtrační nádobu, která má automatickou řídící jednotku a upravuje vodu ve větších objemech. Trojitou filtraci vhodnou pro filtraci pitné vody a také do stomatologických ordinací. A do třetice GORO DENT 10, třístupňová mechanická filtrace o velikosti 10".Neváhejte nás kontaktovat, sdělíme Vám bližší informace.


Zpětné klapky k vodoměrům Praha – instalace zpětných klapek bez stavebních úprav

Zpětné klapky k vodoměrům Praha – instalace zpětných klapek bez stavebních úprav

Montujeme prověřené a kvalitní vodoměry měřícího systému Maddeo včetně zpětných klapek. Ty vám navíc vyřeší zpětný průnik vody. Chytře zabráníme zkresleným hodnotám při jejich odečtech. Montujeme 4 druhy zpětných klapek: 1. Zpětná klapka membránová plastová 2. Zpětná klapka pružinková do vodoměru 3. Zpětná klapka pružinková plastová do šroubení 4. Zpětná klapka pružinková mosazná do potrubí Neponechejte nic náhodě a kontaktujte naši firmu Maddeo Praha.