Slaný-Modernizace plovárny

Slaný-Modernizace plovárny

Předmětem veřejné zakázky je modernizaci plovárny města Slaný. Jedná se o změnu dokončené stavby, která slouží v letních
měsících ke koupání, rekreaci a odpočinku obyvatelů. Předmětem projektu je oprava a modernizace stávajících bazénů a stávající technologie. Nově bude postaven společný provozní objekt zázemí koupaliště se šatnami, hygienickým zařízením, místností pro plavčíka a první pomoc, strojovnou technologie a příslušnými akumulačními jímkami. Předmětem projektu není oprava stávajícího šatnového objektu ani stávajícího objektu sociálního zařízení.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 08:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Slaný

Originální záznam:

Okres:
Kladno

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Slaný

Zadavatel ulice:
Velvarská 136/1

Zadavatel PSČ:
274 01

Zadavatel obec:
Slaný

Kontaktní osoba:
DPU REVIT s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 774 111 818


Zadavatel web:
https://www.meuslany.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bazénové příslušenství za akční ceny – chemie, čerpadla a písek do filtrací

Bazénové příslušenství za akční ceny – chemie, čerpadla a písek do filtrací

Letní sezóna je tady a Vám stále chybí písek do filtrace nebo hadice a nechcete za to utrácet mnoho peněz? V tom případě se obraťte na společnost KOVER, spol. s r.o., která má bazénové příslušenství za akční ceny. Za akční ceny zakoupíte bazénovou chemii, čerpadla, písek do filtrace, hadice různých průměrů, bazénové PVC-U trubky a mnoho dalšího. Neváhejte a nakupte u nás za bezkonkurenční ceny ještě dnes!


Prodej a montáž bazénových čerpadel, údržba a servis bazénů

Prodej a montáž bazénových čerpadel, údržba a servis bazénů

Sháníte kvalitní bazénová čerpadla a nevíte na koho se obrátit? Potřebujete jednorázový či pravidelný servis a kontrolu bazénových technologií? Neváhejte oslovit naši firmu OK POOL CZ s.r.o. Jsme profesionálové a máme mnohaleté zkušenosti v oboru bazénových technologií. Navrhujeme a realizujeme bazénové technologie více než 10 let. Koupě kvalitního čerpadla, odborná montáž a servis vám zajistí dlouholetý provoz. Prodáváme a montujeme bazénová čerpadla velmi kvalitního německého výrobce Speck Pumpen, dodáváme také náhradní díly. Zajistíme kontroly a údržbu bazénových technologií, pročistíme zařízení, seřídíme vše potřebné, zkalibrujeme snímací sondy. Zajistíme i rozbor vody a dodáme potřebnou chemii a desinfekční prostředky.


Jedinečné a originální stavby a domy na klíč Praha

Jedinečné a originální stavby a domy na klíč Praha

Zaštítíme celou realizaci vašeho budoucího bydlení. Umíme vyhotovit počáteční návrh dle vašeho zadání, který následně převedeme v projekt, u kterého zařídíme veškerou dokumentaci a potřebné formality. Následně vám tento domeček postavíme a pokud budete chtít umíme dokončit i interiérové úpravy. Mimo rodinné domy umíme také výstavby stadionů, průmyslových hal a objektů, sportovních areálů a mnoha dalších. Velmi poptávanou službou jsou stropy a podlahy z monolitického betonu. Kontaktujte nás s vaší poptávkou. Veškeré projekty realizujeme v Praze, i po celé České republice. Jsme pražská společnost a sídlíme Na Proseku 77/12. Fotografie dokončených staveb si prohlédněte na našem webu.


Výrobce bazénů - sklolaminátový, laminátový bazén v různých barvách včetně montáže, levná doprava

Výrobce bazénů - sklolaminátový, laminátový bazén v různých barvách včetně montáže, levná doprava

Pokud vybíráte bazén a rozhodli jste se pro laminátový, oslovte v regionu Jihomoravský kraj firmu BIO-NANO-TECH ze Strážnice u Hodonína, která dodá sklolaminátové bazény české výroby. Jako výrobce bazénů, zajistíme i levně dopravu a montáž. Mezi sklolaminátovými bazény jsou znatelné rozdíly v kvalitě, životnosti i dalších parametrech, proto je vhodné držet se osvědčené technologie, která je spolehlivá a obsluha je jednoduchá. V BIO-NANO-TECH máme s výrobou více než 20 let zkušeností, používáme pouze nejkvalitnější materiály, laminátový bazén můžete vybírat v různých barvách. Navíc zajistíme i technickou podporu včetně poradenství, což ocení každý zákazník.


Servis bazénů - jarní zprovoznění bazénů Vsetín, kontrola bazénu po technické stránce, čištění

Servis bazénů - jarní zprovoznění bazénů Vsetín, kontrola bazénu po technické stránce, čištění

Představujeme Vám firmu AZS Černoch z okresu Vsetín, která svoji činnost zaměřila na jarní zprovoznění bazénu jako nezbytný start před blížící se koupací sezónou. V rámci svých nabízených služeb se tak věnujeme kontrole kompletních komponentů, které bazén a jeho technické zázemí obsahuje. Naše firma AZS Černoch z okresu Vsetín provádí vyčištění bazénu, doplnění chybějící vody a první ošetření vody po zimním období. Potřebujete pomoct s prvním zprovozněním bazénu? Těšíte se na koupání v bazénu a chcete ho mít v perfektním stavu? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vysoká 32, Lešná, Vsetín.


Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Roleta na bazén neboli lamelové zakrytí bazénu pro design, bezpečnost i praktičnost

Automatické lamelové zakrytí bazénu, často jednoduše nazývané roleta na bazén, může být umístěno buď na kraji bazénu, nebo může být zabudováno přímo do bazénového tělesa. Hlavní výhody rolety na bazén 1. Design Zakrytí je estetické a minimalistické, hodí se pro všechny typy bazénů 2. Bezpečnost Zaručuje bezpečnost domácích zvířat i dětí - lamelové zakrytí je testováno na zatížení do 100 kg 3. Praktičnost chrání bazén proti znečištění z okolního prostředí zabraňuje zbytečnému úniku tepla prodlužuje koupací sezónu u venkovních bazénů snižuje náklady na ohřívání vody v bazénu redukuje potřebu chemických přípravků pro udržení kvality vody Navíc je bazén s roletou připraven na plavání během 2 – 3 minut a za stejnou dobu je i spolehlivě zabezpečen proti pádu, nečistotám, ale i proti odparu vody a udržuje teplotu vody. Pokud tedy hledáte designové, bezpečné a zároveň praktické řešení pro zakrytí Vašeho bazénu, kontaktujte společnost Bazény Desjoyaux a žádejte lamelovou roletu na bazén!