Ekologizace TFM - Přestavba kotle K1 na biomasový

Ekologizace TFM - Přestavba kotle K1 na biomasový

Rekonstrukce stávajícího parního černouhelného kotle K1 typu Ignifluid na parní kotel spalující 100% biomasy s výměnou dožitého tlakového celku. Možnost rekonstrukce stávajícího kotle na roštový nebo fluidní, možnost nabídnout i nový kotel.
Výkonový rozsah 15 až 38 t/h s možností přetížení o 10%.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 09:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Veolia Energie ČR, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
160 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Veolia Energie ČR, a.s.

Zadavatel IČ:
45193410

Zadavatel ulice:
28. října 3337/7

Zadavatel PSČ:
702 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Ing. Blanka Moravčinská

Zadavatel telefon:
+420 602 792 654


Zadavatel web:
https://www.vecr.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komponenty pro vytápění, větrání a klimatizaci - kvalita švýcarských produktů

Komponenty pro vytápění, větrání a klimatizaci - kvalita švýcarských produktů

Společnost SAUTER Automation, spol.s r.o nabízí a prodává produkty firmy SAUTER pro oblasti vytápění, větrání a klimatizace. Všechny tyto produkty pomáhají zajišťovat optimální podmínky ve všech typech prostředí. Ze širokého sortimentu jsme pro Vás připravili výběr těchto komponentů: - dvoucestný regulační ventil pro dynamické hydraulické vyvážení - řídící systém EY-modulo - přímé a trojcestné kulové kohouty s vnitřním závitem - otočné pohony - přímé a trojcestné ventily s vnějším závitem - regulátor topení a ohřevu TUV - přímé a trojcestné přírubové ventily - regulátory pro větrání a klimatizaci - klapkové servopohony - pohony pro regulační ventily - přímé tlakově odlehčené ventily a další. Poskytujeme služby v oblasti měření a regulace, řízením provozu budov. Dodáváme přístroje a řídicí systémy. Mezi naše další služby patří projekce, programování, montáž a servis.


Oběhové čerpadlo na topení, pro vytápění i topné systémy

Oběhové čerpadlo na topení, pro vytápění i topné systémy

Oběhová čerpadla se využívají všude tam kde je potřeba zajistit cirkulaci a čerpání studené či horké vody - v chladicích, klimatizačních a topných systémech. Při výběru oběhového čerpadla by jste měli především dbát na teplotu vody, pro kterou jsou určeny a dopravní výšku vody. Vlastnosti oběhových čerpadel: - nízká spotřeba energie - široký rozsah použití - nízká hlučnost. V eshopu TRITON si vyberete z oběhových čerpadel značky Aquard nebo Grundfos, ale samozřejmě vám také s jejich výběrem vždy rádi pomůžeme.


Plynové kotle od osvědčených výrobců – dodávky, montáž

Plynové kotle od osvědčených výrobců – dodávky, montáž

Uvažujete o koupi plynového kotle? Jste z Třebíče či jejího okolí? Pak oslovte společnost K-TOP, s.r.o. Vytápění domácností pomocí plynu je dnes v ČR nejrozšířenější. Plynové kotle umožňují jak vytápění místnosti tak i ohřev teplé vody. Navíc jsou ekologicky šetrné. Dodáváme a montujeme plynové kotle vhodné jak do obytných domů a bytů, tak pro průmyslové stavby. Mezi našim sortimentem naleznete plynové kotle stacionární, závěsné i kondenzační od osvědčených výrobců. Při výběru vhodného kotle Vám rádi poradíme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Naše společnost Thermoquell CZ s.r.o. se na českém trhu věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji armatur, čerpadel, expanzních nádob, kotlů, termostatů, potrubí a dalšího instalatérského a topenářského materiálu. Naše produkty prodáváme jak napřímo, tak také skrze náš e-shop, který slouží jak stálým zákazníkům, tak také malým jednorázovým odběratelům. Vzhledem k tomu, že jsme součástí nadnárodní velkoobchodní skupiny Thermoquell Boerner GmbH, dokážeme našim zákazníkům nabídnout ty nejkvalitnější produkty za velmi příznivé ceny. Jestliže tedy hledáte produkty, které vám můžeme dodat, neváhejte se na nás obrátit buď osobně na adrese K Cihelně 425, Praha 9, anebo navštivte náš e-shop www.eshop.thermoquell.cz Těšíme se na naši budoucí spolupráci.


Zplyňovací kotle BLAZE – unikátní dřevozplyňovací kotle na kusové dřevo, brikety, štěpku, pelety a piliny

Zplyňovací kotle BLAZE – unikátní dřevozplyňovací kotle na kusové dřevo, brikety, štěpku, pelety a piliny

Uvažujete o koupi zplyňovacího kotle na dřevo? Chcete topit čiště dřevěm nebo peletami a hledáte kotel, který má výsokou účinnost a zároveň nízkou spotřebu paliva? Unikátní dřevozplyňovací kotle Blaze pořídíte v prodejně Kamna, krby Láznička – KALA v Jihlavě. Unikátní kotle BLAZE NATURAL PLUS mají odtahový ventilátor a řídící jednotku pro regulaci výkonu. Certifikovaná regulovatelnost výkonu je 30 až 100% a umožňuje instalaci bez akumulační nádrže. Účinnost kotle je pak 90%. Zplyňovací kotle mají velice nízkou spotřebu paliva i elektrické energie a dlouhou životnost. Kotle navíc disponují funkcemi, jako je Mechanická detekce zbytkového paliva, třípásmový přívod vzduchu nebo ochrana před nízkoteplotní korozí. Jako palivo lze použít kusové dřevo, piliny, brikety, pelety nebo štěpku.


Prodej topenářského materiálu Hradec Králové – kvalitní produkty a topenářský materiál za skvělé ceny

Prodej topenářského materiálu Hradec Králové – kvalitní produkty a topenářský materiál za skvělé ceny

MATEP s.r.o. Hradec Králové Nabízíme kvalitní produkty z oblasti topenářský materiál, jako jsou: - topenářské armatury - ventily - topenářské trubky - speciální měřicí technika Kromě toho provádíme také mnoho dalších služeb, jako je například plynofikace obcí či rekonstrukce kotelen. MATEP se kromě topenářského materiálu specializuje také na: - materiál pro instalatéry - materiál pro plynaře