Transformovna VVN/VN Praha - STŘED, rekonstrukce rozvodny 22 kV a řídicího systému

Transformovna VVN/VN Praha - STŘED, rekonstrukce rozvodny 22 kV a řídicího systému

Předmětem plnění této zakázky je dodávka nové rozvodny 22 kV, a to v rámci realizace rekonstrukce rozvodny 22 kV a řídicího systému ve stávající transformovně VVN/VN Praha - STŘED.
Podrobné informace v ZD.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
PREdistribuce, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
27.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
65 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
PREdistribuce, a.s.

Zadavatel IČ:
27376516

Zadavatel ulice:
Svornosti 3199/19a

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Kruták & Partners, advokátní kancelář s.r.o. - Žaneta Horská

Zadavatel telefon:
+420 777 508 984


Zadavatel web:
https://www.predistribuce.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31210000-1
Elektrická zařízení k spínání, vypínání nebo k ochraně elektrických obvodů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revize, opravy a elektroinstalační práce a montáže elektřiny od Bc. Miloš Novotný

Revize, opravy a elektroinstalační práce a montáže elektřiny od Bc. Miloš Novotný

S elektřinou není sranda, když nefunguje nebo je špatně nainstalována, může způsobit nemalé problémy, špatné jističe jsou mnohdy první příčinou vyhoření. Pokud i Vy potřebujete natáhnout novou elektřinu, nebo jen opravit tu stávající, neváhejte kontaktovat pana Bc. Miloše Novotného z Nymburku. Pan Bc. Miloš Novotný je elektrikář, který poskytuje: - elektroinstalační práce - elektromontážní práce - opravy a kontrolu rozovdů - opravy pojistek a jističů - výměna špatných rozvodů, jističů, pojistek a dalších elektroinstalačních prvků - revize Kvalitně odvedená práce a profesionální přistup, to jsou elektroinstalační práce pana Bc. Miloše Novotného, který sídlí v Sány v okrese Nymburk.


Zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí - elektroinstalace slaboproud, silnoproud

Zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí - elektroinstalace slaboproud, silnoproud

Elektroinstalace a elektromontáže v bytových, rodinných domech i průmyslových budovách provádí ve Zlíně, Vsetíně a okolí společnost JML-Elektro s.r.o. Působí i ve vzálenějších lokalitách - Brno, Olomouc, Ostrava. Naši zkušené elektrikáři, s dlouholetou praxí, řeší silnoproudé rozvody a instalace včetně jejich překládek a slaboproudé rozvody datové, televizní, telefonní i bezpečnostní, kamerové, protipožární systémy. Silnoproudé instalace: - průmyslové a bytové instalace - veřejné a venkovní osvětlení - fotovoltaické systémy a tepelné čerpadla Slaboproudé instalace: - rozvody domácího telefonu, videotelefonu - kamerové systémy CCTV - televizní rozvody STA - datové (TPC/IP) rozvody - zabezpečovací a protipožární systémy - dálkové ovládání pro topení.


Hromosvody bytových, rodinných domů, průmyslových budov a běžné elektroinstalace

Hromosvody bytových, rodinných domů, průmyslových budov a běžné elektroinstalace

Spolehlivou firmou pro elektroinstalační činnost v lokalitě Zlínský kraj je společnost UV servisní, spol. s r.o. z Lípy u Zlína. Elektroinstalace nové i rekonstrukce, dodávky nového hromosvodu u bytových, rodinných domů i průmyslových budov a revize, opravíme starší hromosvody. Montáže hromosvodu řešíme v souladu se všemi platnými normami na ochranu objektů proti atmosférickým výbojům dle novely o požární ochraně objektů. Při instalaci se přihlíží i na objekty sousedící, aby v případě zásahu blesku nebyly ohroženy požárem. Instalace hromosvodů dle norem ČSN EN 62305: - průmyslových budov a hal - bytových domů - rodinných domů. Opravy, revize hromosvodných soustav dle norem ČSN 34 1390.


Elektronický regulační ventil turbodmychadla Náchod - účinná a plynulá regulace tlaku

Elektronický regulační ventil turbodmychadla Náchod - účinná a plynulá regulace tlaku

Společnost TurboExpert24 s.r.o. z okresu Náchod již řadu let působí v oblasti turbodmychadel pro osobní vozy a dodávky. V našem sortimentu naleznete elektronický regulační ventil turbodmychadla za výhodné ceny. Turbodmychadlo je zařízení, které slouží k přeplňování agregátů. Velice dobře zajišťuje vyšší výkon a točivý moment, díky většímu množství vzduchu. Nabízíme regulační ventil turbodmychadla pro vozy značek Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Pokud Vás regulační ventily zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Třída T.G.Masaryka 885, Česká Skalice, okres Náchod.


Opravy elektroinstalace non-stop – havarijní služby vždy k dispozici

Opravy elektroinstalace non-stop – havarijní služby vždy k dispozici

Máte doma spálené či nefunkční jističe nebo máte problém s vypínačem? Obraťte se na firmu Nonstop elektrikář vedenou Michalem Tycem v Brně a vyřešte tak veškeré své starosti s elektroinstalací. Havarijní služba je poskytována 24 hodin, 7 dní v týdnu a specializuje se na opravy a poruchy elektroinstalace, může se jednat například o jističe, vadné zásuvky a mnoho dalšího. Dojezd elektrikáře se pohybuje v rozmezí od 30 do 90 minut. Zbavte se závad a kontaktujte nás!


Výroba mechanických dílů a osazování DPS Liberec - plníme nejnáročnější požadavky

Výroba mechanických dílů a osazování DPS Liberec - plníme nejnáročnější požadavky

Nabízíme komplexní služby v oblasti výroby elektrických a elektronických systémů, jsme firma Elitronic a jsme tu s Vámi od roku 1997. V oblasti výroby mechanických dílů Vám nabízíme konstrukci forem na plasty a střižných nástrojů. Výhodou jsou kusové i malosériové výroby a nesmí chybět služby jako frézování, vrtání, kalení, broušení a soustružení. K osazování DPS využíváme 3 plně automatické SMT linky, které mají 7 osazovacích automatů. V tomto oboru jsme špičkově vybaveni a díky tomu patříme co se týče vybavenosti mezi nejlepší české firmy.