Polygrafické služby

Polygrafické služby

Předmětem této veřejné zakázky rozdělené na část 1 s názvem „Operativní polygrafické služby“ a část 2 s názvem „Standardní polygrafické služby“ je uzavření rámcové dohody na zajištění polygrafických služeb, tj. zajištění přípravy (předtisková úprava a kontrola), výroby (tisková realizace, balení) a dodávky (distribuce) tištěných informačních materiálů o provozu MHD pro cestující, případně i instalace, pokud je tak stanoveno v příloze č. 1 závazného návrhu rámcových dohod.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 09:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha 9

Kontaktní osoba:
Advokátní kancelář Volopich, Tomšíček & spol., s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 270 006 260

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79810000-5
Tiskařské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Designové zakázkové fototapety - digitální tisk včetně zpracování návrhu

Designové zakázkové fototapety - digitální tisk včetně zpracování návrhu

Máte zájem o dokonale propracovanou grafiku? Svou oblibu si získaly designové zakázkové fototapety. Jsme společnost K + L, spol. s r.o. z Brna a vytvoříme Vám originální grafiku do bytového interiéru, firemních prostor nebo pro různé reklamní kampaně. Postaráme se o zpracování grafického návrhu pro výrobu kvalitních plakátů. Naše grafika osloví všechny věkové kategorie (studenty, dospělé i seniory). Realizujeme velkoformátový a malonákladový tisk materiálů digitální formou, přičemž výsledkem jsou vždy precizní plakáty ve špičkové fotorealistické kvalitě. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás.


Tisk katalogů, tiskopisů, ofsetový tisk, barvotisk

Tisk katalogů, tiskopisů, ofsetový tisk, barvotisk

Tiskárna KODIAK print s.r.o. Holešov má provozovnu i ve Zlíně a nabízí ofsetový tisk - barvotisk a digitální tisk i velkoplošný. Ofsetové stroje MAN ROLAND 504 LV a MAN ROLAND 202: -ofsetový archový tisk -barvotisk Stroj pro digitální tisk KONICA MINOLTA ACCURIOPRINT C2060L. Výroba a tisk: -katalogů, tiskopisů, letáků, skládačky, vysekávané obálky, plakáty, etikety, vizitky, knihy, kalendáře, brožury, prospekty, formuláře, hlavičkové papíry, visačky.


Okenní samolepky bez blednutí a smývání tisku

Okenní samolepky bez blednutí a smývání tisku

Tiskové reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. se zaměřuje na reklamní potisk. Pěkný a kvalitní potisk zajistí pouze kvalitní tiskové technologie, kterými v našem tiskovém reklamním studiu ŽÍDEK tisk s.r.o. disponujeme. Chcete okenní samolepky na které se můžete spolehnou a splní Váš požadavek vizuálně zaujmout? Naše okenní samolepky: -představují tisk na UV (žádné blednutí a smývání tisku ) -jsou nepoškrabatelná stěračem na zadním okně auta  -nepotřebují laminaci Připravíme pro Vás řezané samolepky, které se používají k polepům: -dopravních prostředků -reklamních tabulí -výloh -prezentačních systémů -polepu PVC desek apod. K výrobě řezané grafiky používáme plotter, díky kterému Vám dokáže ořezat samolepky do jakýchkoliv tvarů s velkým výběrem materiálů. Představíme Vám více druhů vinulu pro krátkodobé, střednědobé nebo dlouhodobé aplikace na povrchy: -monomerický vinyl (krátkodobé a střednědobé aplikace) -polymerický vinyl – (aplikace na méně členité plochy aut a na rovné povrchy, životnost 5-7 let) -litý vinyl - (na členité plochy aut a na rovné povrchy, životnost 7-10 let) -window vision vinyl (perforovaná samolepící fólie určena pro okenní aplikace na dopravních prostředcích, životnost 1-2 roky) -průsvitný vinyl (pro světelnou reklamu a okenní dekorace, životnost 7 let)


Dekorace skla pískováním, gravírováním a tamponovým tiskem – sklenice, lahve, džbány, karafy, koštýře

Dekorace skla pískováním, gravírováním a tamponovým tiskem – sklenice, lahve, džbány, karafy, koštýře

Pokud potřebujete ozdobit skleničky na víno, sekt, nebo třeba skleněné karafy a džbány obrázkem, logem nebo fotografií, svěřte tuto práci do rukou reklamní agentury STILLUS s.r.o. z Břeclavi. Naše firma má dlouholeté zkušenosti s dekorováním skla metodou gravírování, pískování i tamponového tisku. Dekorujeme skleničky na víno, sekt, nealkoholické nápoje a destiláty, džbánky, karafy, lahve a koštýře. Pomocí tamponového tisku jsme schopni dekorovat tvarově různorodé předměty – umíme přenést 2D obraz na 3D předmět. Tištěný motiv se dokáže přizpůsobit zaoblenému povrchu předmětu. Exkluzivní a tradiční metodou dekorace skleněných předmětů je pak pískování - Motiv je na skleničku nebo jiný předmět „vybroušen“ tryskáním korundového písku. Dokáže na skleničku přenést nejen logo, ale také složitější motivy, jako jsou fotografie. Gravírování skla nahrazuje ruční rytí - nápis, logo nebo ornament je vytvářen odstraněním části materiálu z povrchu gravírovaného předmětu. Na první pohled se podobá pískování, avšak při pískování je odbroušen hlubší motiv.


Tiskárna Tiroz - kvalitní tiskařské služby Praha 4

Tiskárna Tiroz - kvalitní tiskařské služby Praha 4

Kvalitní tiskařské služby to je tiskárna Tiroz. Nabízíme dokonale ostré výtisky, máme vlastní grafické studio a nedělá nám problém vytisknout leták nebo dokonce billboard. Máme různé druhy tisku mezi které patří například knihtisk, digitální a ofsetový tisk. Mezi velice oblíbenou grafickou techniku patří sítotisk, který je hojně využíván. V naší tiskárně si vybere opravdu každý, tiskneme mimo jiné i reklamní dárkové předměty například hrací karty, kalendáře a mnoho dalšího. Na našich webových stránkách najdete kontaktní informace. Těšíme se na Vás.


Specialisté na tisk Praha – výrova vizitek, letáků, knih a časopisů

Specialisté na tisk Praha – výrova vizitek, letáků, knih a časopisů

Potřebujete vytiskout letáky, časopisy, vizitky, kalendáře nebo knihy či jiné tiskoviny? S důvěrou se můžete obrátit na firmu Tomos Praha a.s., specialisty na tisk. Máte nestandardní požadavek na tisk nebo vlastní nápad? Ani to u nás není problém, nabízíme individuální přístup ke každé zakázce. Tisk realizujeme v libovolném nákladu, zajistíme také dopravu vytištěných materiálů na místo. Využijete naší nabídky a chcete vědět více? Neváhejte kontaktovat firmu Tomos Praha a.s.