CUP NPK Předávací stanice chladu a chladící věž

CUP NPK Předávací stanice chladu a chladící věž

Předmětem plnění této veřejné zakázky je funkční dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací, služeb spojených s kompletní dodávkou absorpční chladicí jednotky zdroje chladu o požadovaném chladicím výkonu 1 500 kW, oběhových čerpadel vody, přístrojů, armatur, potrubních rozvodů chlazené a chladicí vody, technologie společné chladicí věže dle projektové dokumentace pro provádění stavby včetně uvedení díla do provozu. Vše bude včetně profese měření a regulace a elektro. Součástí díla bude provedení komplexních zkoušek, zaškolení obsluhy a servis zařízení po dobu 10 let.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 09:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
EOP Distribuce, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
EOP Distribuce, a.s.

Zadavatel IČ:
28800621

Zadavatel ulice:
478

Zadavatel PSČ:
533 45

Zadavatel obec:
Opatovice nad Labem

Kontaktní osoba:
Lenka Honzíčková

Zadavatel telefon:
+420 724 010 419

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.eop.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. kamenné prodejny Vrchlabí, Mladá Boleslav V našem e-shopu tak můžete najít mnoho výrobců čerpadel. Všechny se však vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Využijte slevových akcí, které na e-shopu pravidelně pořádáme. V sekci Výprodej tak najdete kvalitní čerpadla a jejich příslušenství za bezkonkurenční ceny. Pokrýváme veškerý sortiment, takže u nás najdete vše z oblasti čerpadel, co potřebujete. Doplňkový sortiment a náhradní díly jsou samozřejmostí. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a nechte si poradit od profesionálů. Jsme tu k vašim službám a díky našemu odbornému poradenství zajistíte ekonomický provoz vašeho nového čerpadla. K dispozici je vám náš pohotovostní servis, který funguje 24 hodin denně, 365 dní v roce. Naši zkušení technici provádí také diagnostiku problémů přímo u zákazníka. Zastupujeme značky: WILO, GRUNDFOS, CALPEDA, KSB, EBARA, ABS, SPERONI, LOWARA, FLYGT, HCP, BRINKMANN, IMP, SIGMA, ZEHNDER, FRANKLIN ELECTRIC, STAIRS, JOVAL, ISH, FLUX, VERDER


Kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory a vzduchotechnika od ZKM Praha s.r.o.

Kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory a vzduchotechnika od ZKM Praha s.r.o.

Jak vytápět? To je otázka, s kterou si dneska láme hlavu asi každý. Pokud hledáte někoho, kdo Vám s tím pomůže, pak se spolehněte na společnost ZKM Praha s.r.o., která je Váš spolehlivý dodavatel pro tepelnou techniku a vytápění. Společnost sídlí v Praze a v rámci svých služeb zajišťuje dodávku a servis tepelné techniky jak pro rodinné domy, tak pro bytové domy, komerční či průmyslové nemovitosti. V její nabídce najdete široké spektrum tepelné techniky jako jsou: - kotle a vybavení pro kotelny - solární kolektory - tepelná čerpadla - vytápění - vzduchotechnika a chlazení - zdravotechnika Společnost ZKM Praha, s.r.o. rovněž nabízí vypracování projektové dokumentace pro vytápění a zdravotechniku, služby na klíč, a samozřejmě i servis pro vzduchotechniku a tepelnou techniku.


Oběhové čerpadlo na topení, pro vytápění i topné systémy

Oběhové čerpadlo na topení, pro vytápění i topné systémy

Oběhová čerpadla se využívají všude tam kde je potřeba zajistit cirkulaci a čerpání studené či horké vody - v chladicích, klimatizačních a topných systémech. Při výběru oběhového čerpadla by jste měli především dbát na teplotu vody, pro kterou jsou určeny a dopravní výšku vody. Vlastnosti oběhových čerpadel: - nízká spotřeba energie - široký rozsah použití - nízká hlučnost. V eshopu TRITON si vyberete z oběhových čerpadel značky Aquard nebo Grundfos, ale samozřejmě vám také s jejich výběrem vždy rádi pomůžeme.


Klimatizace a tepelná čerpadla – úspora financí a vysoká účinnost

Klimatizace a tepelná čerpadla – úspora financí a vysoká účinnost

Je Vám v létě zima nebo naopak Vás trápí nedostatečná funkce vašeho vytápění? Obraťte se na WSG Future Energy, která se Vám postará o klimatizaci a tepelné čerpadla. Tepelné čerpadla má společnost WSG Future Energy v provedení vzduch - voda nebo vzduch – vzduch. První varianta Vás překvapí vysokou návratností a svým tichým fungováním. Varianta vzduch – vzduch je převážně pro chlazení a zajistí Vám komfort v parních letních dnech. Společnost WSG Future Energy je také odborníkem na solární panely, plynové kotle a panely pro ohřev vody.


Vzduchové kompresory značky ELTA - novinka v našem e-shopu

Vzduchové kompresory značky ELTA - novinka v našem e-shopu

Na našich stránkách torioplus.cz máme nepřeberné množství produktů od autožárovek, pojistek, světel, spojovacích materiálů přes objímky na žárovky, bateriové svorky a již zmíněnou novinku a to vzduchový kompresor značky ELTA. V nabídce máme digitální vzduchový kompresor model VX PRO, kde si můžete vybrat variantu i s dobíjecím akumulátorem, nebo vzduchový kompresor analogový. Všechny produkty mají elegantní design s příkonem 100W, délkou kabelu 3 m o rozměrech 140x120x100 mm a Vaší pneumatiku nafouknou již za 5 minut. Navštivte náš e-shop nebo se zastavte v naší provozovně na Praze 4, kde Vám s výběrem rádi pomůžeme.


Osazování studní a jímek čerpadly Praha

Osazování studní a jímek čerpadly Praha

Vlastníte studnu, ale její voda není pitná? Pořídili jste si nadzemní či podzemní nádrž na dešťovou vodu? Jímáte vodu stékající ze střech, teras a přístřešků? Chcete tuto vodu dále využívat na závlahy v suchém období? V tom případě je nutno danou studnu či jímku osadit čerpadle. To Vám zajistí naše společnost Š & Z – sdružení. Specializujeme se na závlahové systémy a vše s tím spojené. Provedeme zaměření, návrh a montáž závlahových systémů a čerpadel. Samozřejmostí jsou i záruční a pozáruční opravy, údržba jednotlivých komponentů. Nechte si automaticky zalévat trávník na zahradě, květiny a záhonek. Díky automatickým závlahám již nemusíte ztrácet čas zaléváním. Tak neváhejte a kontaktujte společnost Š & Z – sdružení. Sídlíme na adrese Řehořova 935/33, Praha – Žižkov.