Technologické linky na zpracování potravin předních výrobců potravinářských technologií
Potřebujete vybavit potravinářský závod špičkovou technologií pro zpracování masa, ryb, mléka, ovoce nebo zeleniny? Hledáte prodejce technologických linek pro potravinářství? Pak se obraťte na firmu Ing. Václav Kroupa – SKANEKO z Třebíče.
Naše firma je dodavatelem technologických linek na zpracování potravin předních světových výrobců na českém i slovenském trhu. Poskytujeme širokou škálu řešení pro zpracování, třídění nebo výrobu potravin, ať už se jedná o maso, ryby, mléko, ovoce nebo zeleninu. Dodáme vařiče, pastery, homogenizátory, zamražovače, lyofilizátory, loupače, třídiče, analyzátory, plnící linky apod.
Na českém trhu zastupuje technologické lídry, jako jsou firmy TOMRA, PIGO S:R:L., SORMAC B.V., FAM NV, CABINPLANT A/S, KROMA A/S a další.