Dodávka radiálních ventilátorů a velkokapacitního vzdušníku

Dodávka radiálních ventilátorů a velkokapacitního vzdušníku

Předmět Veřejné zakázky je v souladu s § 101 ZZVZ rozdělen do tří samostatných částí, kterým odpovídají jednotlivé části plnění Veřejné zakázky, a to následovně:
Část A: Dodávka oboustranně sacího radiálního ventilátoru
Část B: Dodávka jednostranně sacího vysokotlakého radiálního ventilátoru
Část C: Dodávka a montáž velkokapacitního vzdušníku
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 08:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DEK a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 300 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DEK a.s.

Zadavatel IČ:
27636801

Zadavatel ulice:
Praha - Praha 10, Tiskařská 257/10

Zadavatel PSČ:
108 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Antonín Žák, Ph.D.

Zadavatel telefon:
+420 731 421 977

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dek.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39714100-1
Ventilátory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klimatizace a tepelná čerpadla – úspora financí a vysoká účinnost

Klimatizace a tepelná čerpadla – úspora financí a vysoká účinnost

Je Vám v létě zima nebo naopak Vás trápí nedostatečná funkce vašeho vytápění? Obraťte se na WSG Future Energy, která se Vám postará o klimatizaci a tepelné čerpadla. Tepelné čerpadla má společnost WSG Future Energy v provedení vzduch - voda nebo vzduch – vzduch. První varianta Vás překvapí vysokou návratností a svým tichým fungováním. Varianta vzduch – vzduch je převážně pro chlazení a zajistí Vám komfort v parních letních dnech. Společnost WSG Future Energy je také odborníkem na solární panely, plynové kotle a panely pro ohřev vody.


Klimatizace FUJITSU a TOSHIBA - dokonalé ochlazení místnosti v letních dnech - prodej

Klimatizace FUJITSU a TOSHIBA - dokonalé ochlazení místnosti v letních dnech - prodej

Zvažujete-li pořízení klimatizace do vašich prostor pro ochlazení místností v letních dnech, neváhejte se obrátit na firmu BBklima99, která se zabývá nejen prodejem, ale i montáží a servisem klimatizací kvalitních značek. Všechny naše klimatizace vynikají tichým provozem, výkonným chlazením nebo topením a vysokou spolehlivostí. V našem sortimentu máme klimatizace nástěnné, podstropní, kazetové, parapetní, mezistropní, mobilní a kompaktní. Rádi vám poradíme s výběrem druhu klimatizace, aby vyhovovala místnosti, kde budete klimatizaci chtít umístit. Následně zajistíme odbornou montáž našimi vyškolenými pracovníky a posléze vám provedeme záruční i pozáruční servis klimatizace. Více informací naleznete na našich webových stránkách!


Klimatizace, chladící technika i mrazící boxy - prodej, montáž a servis od BUDKA s.r.o.

Klimatizace, chladící technika i mrazící boxy - prodej, montáž a servis od BUDKA s.r.o.

S příchodem léta začíná i to věčné dilema zda pořídit nebo nepořídit klimatizaci. Pokud jste se rozhodli, že ano, tak se můžete obrátit na společnost BUDKA s.r.o., která již od roku 1991 poskytuje chladící techniku. Společnost zajišťuje prodej, servis a montáž chladící techniky pro: - hypermarkety - hotely - sklady potravin - menší prodejny K montáži používají kvalitní komponenty značek Danfoss, Carel, Castel nebo Bitzer. Na než společnost dává záruku 3 až 5 let. V současné době firma začíná i s Bazárkem chladící techniky. Pokud i Vy potřebujete nové chladící zařízení nebo udělat servis toho stávajícího neváhejte firmu kontaktovat. Servis chladící techniky je otevřen Po-Pá od 8-18 hodin.


Eshop Europlast-koupelnové ventilátory, digestoře, ventilační mřížky

Eshop Europlast-koupelnové ventilátory, digestoře, ventilační mřížky

Výhradní dovozce značky Europlast pro ČR i SR ze Zlínského kraje je firma Ventilátory Zlín - Karel Ušela. V eshopu můžete vybírat koupelnové ventilátory, digestoře, mřížky interiérové i fasádní, tvarovky, vzduchovody. Nabízíme i ventilátory a stavební vzduchotechniku dalších značek. Zajistíme montáž vzduchotechniky. Doprava při objednávce nad 3000,- Kč bez DPH je zdarma. Při pravidelných odběrech nabízíme smluvním prodejcům výhodné podmínky. Kamenná prodejna je nedaleko Zlína - Lužkovice 196. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme.


Větrací jednotky s rekuperací tepla Venus Recover, Soler&Palau - řízené větrání domů a bytů

Větrací jednotky s rekuperací tepla Venus Recover, Soler&Palau - řízené větrání domů a bytů

Kvalita vzduchu výrazně ovlivňuje pohodu a zdraví, vzhledem k tomu, že je snižována vlastní produkcí CO2, výpary chemických látek z nábytku, tabákovým kouřem, nadměrnou vlhkostí a různými mikroorganizmy, je ideální jako součást komplexního řešení pro řízené větrání rodinných domů a bytů pořídit větrací jednotky s rekuperací tepla. V lokalitě Zlínský kraj se obraťte na firmu Ventilátory Zlín - Karel Ušela, která dodává úsporné ventilační systémy s rekuperací tepla Venus Recover a Soler&Palau. V eshopu pořídíte i příslušenství k rekuperačním jednotkám a instalační materiál. Nezatěžujte organismus přebytečnou vlhkostí, plísněmi a alergeny. Pomocí řízeného větrání si zabezpečíte příjemné a zdravé prostředí, moderní rekuperační jednotky Vám kromě většího životního komfortu ušetří až 50% energií na vytápění.


Okenní štěrbiny BRISTEC - inteligentní systémy automatického větrání - prodej, montáž

Okenní štěrbiny BRISTEC - inteligentní systémy automatického větrání - prodej, montáž

Chraňte byt proti plísním, zabraňte rosení oken a omezte zbytečné tepelné ztráty. Pořiďte si inteligentní systémy automatického větrání - okenní štěrbiny BRISTEC. Na jejich prodej a také montáž se zaměřuje firma MKA Service s.r.o. v Olomouci. Okenní štěrbiny BRISTEC poskytují kompletní řešení větrání s reakcí na vlhkost pro rodinné a bytové domy nebo pro administrativní budovy. Jaké jsou výhody okenních štěrbin BRISTEC - chrání byt proti plísním - zaručuje optimální klima uvnitř bytu nebo budovy - omezuje tepelné ztráty - zabraňuje rosení oken. Okenní štěrbiny vám namontujeme na plastová, dřevěná i hliníková okna.