Obalový materiál

Obalový materiál

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky obalového materiálu: sáčků, pytlů, fólií a tašek dle specifikace uvedené v příloze ZD, Specifikace cenová tabulka. S vybraným dodavatelem bude uzavřena rámcová kupní smlouva na 3 roky.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 08:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Zadavatel IČ:
00159816

Zadavatel ulice:
Pekařská 664/53

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslava Bínková

Zadavatel telefon:
+420 543 184 121

Fax:
+420 543 183 285


Zadavatel web:
http://www.fnusa.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fólie LDPE, HDPE pro průmysl - výroba na zakázku ve velikosti od 3 cm do 6 m

Fólie LDPE, HDPE pro průmysl - výroba na zakázku ve velikosti od 3 cm do 6 m

K balení a ochraně zboží se využívají LDPE, HDPE fólie, objednávat je můžete přímo od výrobce - společnost Centroplast Uherské Hradiště vyrábí fólie LDPE, HDPE pro průmysl. Výroba je na zakázku, dodáme fólie ve velikosti od 3cm do 6m. Polyetylén je standardně bezbarvý, průhledný, na přání zákazníka je možné fólii potisknout. Tloušťka fólií: 0,020 - 0,250mm. Šíře návinu: - 60-6000 mm - třívrstvá fólie - 60-6000 mm - jednovrstvá fólie- Zabýváme se výrobou obalového materiálu všeho druhu - najdete u nás přes 1000 typů plastových výrobků, různé variace produktů jsme schopni vyrobit dle objednávky ve velmi krátkém čase. Neváhejte se na nás obrátit.


Samolepící antikorozní ochranné fólie INNOFOL VCI - k ochraně výrobků proti korozi

Samolepící antikorozní ochranné fólie INNOFOL VCI - k ochraně výrobků proti korozi

Pokud hledáte mezi ochrannými fóliemi produkt, který Váš výrobek ochrání dlouhodobě i proti korozi, vhodná bude antikorozní samolepící fólie INNOFOL VCI. Výrobcem ochranných fólií je společnost INNOFILM s.r.o. z Napajedel u Zlína. Antikorozní samolepící ochranné fólie VCI ochranné fólie jsou primárně určeny k ochraně výrobků proti korozi, vlivem uvolňování inhibitoru koroze z lepivého filmu naneseného na plastovou fólii. Odtud mezinárodní označení pro daný druh výrobků VCI ochranné samolepící fólie (Volatile Corrosion Inhibitor) Při použití INNOFOL VCI fólie dobře přilne k povrchu chráněného výrobku a není nutné ji dodatečně převazovat nebo přelepovat lepící páskou. Lepivá vrstva je složena s akrylátové vodní disperze a inhibitoru koroze. Lepivost INNOFOL VCI je možné nastavit dle hrubosti chráněného povrchu. Fólii je možné strojně laminovat na plošné výrobky, je stabilizovaná proti UV záření, takže je možné ji použít i pro venkovní aplikaci. Tloušťka fólie - standardně je dodávána v tloušťce 0,030mm a nánosem akrylátového lepidla v množství 2g/m2. V případě přípravy individuálního projektu je možné měnit tloušťku fólie a množství lepidla v závislosti na způsobu aplikace a hrubosti chráněného povrchu. Šířka fólie: 50mm až 1500mm dle potřeb zákazníka Délka návinu: 75m až 3000m v závislosti na způsobu aplikace Potisk - standardně je dodávána s potiskem INNOFOL VCI. V případě realizace individuálního projektu je možné realizovat potisk dle zadání zákazníka. Barva fólie - standardně je dodávána v transparentní modré barvě, aby nebylo zamezeno optické kontrole povrchu výrobku.


Obalový materiál od PPFOL - laminační, BOPP nebo teplem smrštitelné fólie

Obalový materiál od PPFOL - laminační, BOPP nebo teplem smrštitelné fólie

Kvalitní obalový materiál seženete od společnosti PPFOL, která nabízí obalový materiál pro potravinářský i nepotravinářský průmysl. Společnost se nachází ve Slavkově u Brna a obalový materiál odebírá od špičky na trhu, a to společnosti Clarus Films GmbH, která je v současnosti špičkou na trhu. Ve spektru obalového materiálu najdete tyto typy: - teplem smrštitelné fólie - BOPP fólie (možnost potisku a laminování) - laminační folie - skinovací fólie - spotřební materiál (teflonové pásky, plátna a dráty, zotavovací odporové kantalové pásky, kantalové profily, silikonové archy, silikonové tkaniny a profily) Vše pro balení na jednom místě, pro balicí stroje i svářečky folií, to najdete u společnosti PPFOL ze Slavkova u Brna. Možnost i zakázkové výroby, která podporuje chráněnou dílnu.


Antistatické obaly pro součástky, výrobky citlivé na ESD výboj - vysoký stupeň ochrany

Antistatické obaly pro součástky, výrobky citlivé na ESD výboj - vysoký stupeň ochrany

Chcete ochránit citlivé součástky proti statickému výboji? Objednejte si antistatické obaly od naší firmy HB pack s.r.o. z Heršpic a jistě budete spokojeni. Elektronická zařízení bývají náchylná na pády, prach, otřesy, ale i statický náboj, který může ohrozit jejich správnou funkčnost. Vyšší stupeň ochrany Vám zajistí bublinková antistatická fólie s částečnou (disipativní) či trvalou (konduktivní) ochranou. Účinnost antistatické ochrany je dle používaných materiálů cca 6 -12 měsíců. Chcete-li správně změřit povrchový odpor, nezapomeňte použít speciální přístroje s velkou citlivostí. Dle potřeby můžete u nás objednat bublinkovou ESD fólii (růžová antistatická), bublinkové ESD sáčky s klopou a lepícím proužkem, nebo také konduktivní sáčky.


Ochranné povlaky autosedaček, mikrotenové sáčky, Liberec

Ochranné povlaky autosedaček, mikrotenové sáčky, Liberec

Výroba - Ochranné povlaky autosedaček, mikrotenové sáčky ve firmě BIPO - PLAST s.r.o. v Příšovicích nedaleko Liberce. Čalounění a potahy dnešních automobilů jsou velice citlivé, a proto je nutné zajistit jim dostatečnou ochranu. Firma BIPO - PLAST s.r.o. z Liberce proto nabízí jednorázové ochranné povlaky autosedadel nejen pro samotné výrobce sedaček, ale také pro autoservisy. Naše ochranné povlaky sedaček zajistí, že vaše sedadlo zůstane i během náročné opravy auta neporušené. Ochranné povlaky potahů a autosedaček dodáváme v několika rozměrech. Na vaše přání je také potiskneme logem firmy, nebo jiným nápisem. Jednorázové ochranné povlaky dodáváme v balení po 100 nebo 200 kusech, váš autoservis nebo výrobna autosedadel tak může poskytnout ten nejlepší servis všem klientům. Firma BIPO - PLAST s.r.o. se však nezabývá pouze výrobou ochranných povlaků na potahy a autosedadla. Jaké zboží u nás ještě najdete? · Mikrotenové sáčky · Navíjené plachty a pytle · Velkoprostorové pytle · Ochranné pytle na uskladnění pneumatik Mikrotenové sáčky a pytle vyrobíme přesně podle vašich požadavků. Dodáme vám tak standardní mikrotenové sáčky ve velkém množství, ale i kusy velmi atypických rozměrů. Potřebujete zpracovat velké množství odpadu? Zvolte naše velkoprostorové pytle. Pevné pytle s bočními sklady jsou vhodné k použití v továrnách i jako vystýlka do přepravních obalů.


Transparentní fólie z měkčeného PVC – ochrana pro dům, zahradu i garáž

Transparentní fólie z měkčeného PVC – ochrana pro dům, zahradu i garáž

Už Vás nebaví neustále v pergole zametat listí, ale chcete mít výhled jako doposud? Vyzkoušejte transparentní fólie z měkčeného PVC od společnosti Portaflex s.r.o., která vyjde vstříc Vašim představám o průsvitnosti nejen v Ostravě. Tyto transparentní fólie s tloušťkou 1 mm slouží nejen k zakrytí pergol a k ochraně před prachem a listím, ale také k částečnému odizolování hlučného souseda. Fólie s větší tloušťkou se používají i k ochraně povrchu nábytku, tlumení rázu na dílenských strojích nebo i pro vstupy psích boud. Transparentní fólie z měkčeného PVC najdou své využití i u Vás doma a proto neváhejte a kontaktujte nás!