Rámcová dohoda na zajištění vzdělávání v oblasti koučinku

Rámcová dohoda na zajištění vzdělávání v oblasti koučinku

Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele, se kterým zadavatel uzavře rámcovou dohodu na poskytování konzultací metodou koučinku zaměstnanců zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 08:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
476 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Zadavatel IČ:
71377999

Zadavatel ulice:
Štěpánská 567/15

Zadavatel PSČ:
120 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Stanislava Tomečková

Zadavatel telefon:
+420 296 342 720


Zadavatel web:
http://www.czechinvest.org

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79632000-3
Vzdělávání zaměstnanců

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pravidelná školení a opakované přezkoušení elektrikářů dle vyhlášky č. 58/1978 Sb.

Pravidelná školení a opakované přezkoušení elektrikářů dle vyhlášky č. 58/1978 Sb.

Pro práci s elektřinou je ze zákona nutné podstoupit elektro školení či opakované přezkoušení dle vyhlášky č. 58/1978 určené pro všechny odborníky s elektrotechnickým vzděláním – elektrikáře, slaboproudaře, revizní techniky a projektanty. Pravidelné školení a přezkoušení je určené pro firmy, zaměstnance i OSVČ s elektrotechnickým vzděláním. Elektro školení probíhá v naší učebně v Ostravě - Vítkovicích vedené profesionálními lektory a trvá 8 hodin. Přezkoušení by mělo probíhat jednou za 3 roky. S sebou si nezapomeňte přinést osvědčení o odborném vzdělání v oboru elektro. Obsah školení a přezkoušení: - Provozní a bezpečností předpisy k získání, provádění a organizováni odborné způsobilosti a činností v elektrotechnice Vyhláška č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice - výklad §4, § 5, §6, §7, §8, §10 - Písemný test Po absolvování školení Vám vystavíme všechny potřebné doklady a dokumenty.


Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Semináře a vzdělávací akce s tématikou mezinárodního obchodu. Jihomoravský kraj.

Členové Regionální hospodářské komory Brno plně využívají nadstandartních služeb pro své podnikání. Regionální hospodářská komora Brno slouží jako aktivní podpora pro podnikání, k prosazování a ochraně zájmů členských firem. Malí i střední podnikatelé využívají služby pro osobní i podnikatelský rozvoj. Vzdělávací akce Široká škála školení, odborné semináře i praktické kurzy. Spolupracujeme s lektory, kteří mají bohaté i praktické zkušenosti v oborech a dovednostech, které školí. Výhoda pro účastníky z členských firem - mají výrazné cenové zvýhodnění účastnického poplatku. Firemní vzdělávání Pro Vaši firmu připravíme firemní školení „na míru“ dle Vašich potřeb a s přizpůsobením programu. Ve spolupráci s našimi lektory Vám zdarma zpracujeme programovou i finanční nabídku. Členové mají možnost pro účely firemního vzdělávání využít našich školící prostory vč. kompletního servisu a vybavení. Dotace na vzdělávání Z našich dotačních projektů, Vám můžeme pomoci, zajistit dotaci na školení zaměstnanců. V rámci projektů přebíráme náročnou administrativu projektu a zástupci firmy pouze využívají školení. Další výhody pro členy a seznam pořádaných akcí na rok 2018 naleznete na našich webových stránkách Regionální hospodářské komory Brno.


Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Různé činnosti spojené s prodejem lešení a žebříků provádí firma HROMEK s.r.o. z Hodonína. Mezi naše služby patří odborné revize žebříků a lešení s cenou od 150 Kč/ks, přičemž za dopravu účtujeme 5 Kč/km. Zajišťujeme různé kurzy pro lešenáře, které probíhají ve firemní školící místnosti a lze je vzájemně kombinovat. Nejčastěji se jedná o komplexní školení na bezpečnost práce, práce ve výškách, požární ochranu, vysokozdvižné vozíky, tahače, vazače, jeřáby a další zařízení. V případě zájmu o kurz je nutné sdělit, zda jej absolvujete poprvé nebo již opakovaně. Školíme také kurzy, které je nutno zakončit zkouškou podle platného zákona. Na základě složené zkoušky obdrží úspěšní absolventi platný průkaz lešenářů. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Školení řidičů referentů - chraňte sebe a své zaměstnance

Školení řidičů referentů - chraňte sebe a své zaměstnance

Pokud se chcete vyhnout velké pokutě pak na nic nečekejte a kontaktujte PB Alfa, kde nabízíme školení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. A právě školení řidičů referentů je povinné, vztahuje se na zaměstnance kteří nejsou řidiči z povolání, ale ve své pracovní době řídí firemní nebo osobní auto. Předejděte tak zbytečným nepříjemnostem v případě kontroly inspektorátu práce a kontaktujte nás pro bližší informace a případné termíny.


Základní kurz v oboru požární ochrany - příprava na výkon činnosti

Základní kurz v oboru požární ochrany - příprava na výkon činnosti

Vzdělávací středisko Ivany Kubíčkové které vzniklo v roce 1993 nabízí vzdělávání dospělých.Základní kurz v oboru požární ochrany je čtyřtýdenní a celkově má 132 hodin. V učebním plánu jsou například související právní a technické předpisy nebo fyzikální a chemické procesy hoření, teorie hašení nebo požární bezpečnost staveb a technologií. Po ukončení kurzu budete připraveni na posuzování, hodnocení a vyhledávání nebezpečí při vykonávaných činnostech. Cena kurzu je 15.500,-Kč + DPH a termíny kurzů se dozvíte na webových stránkách.


Pozvánka na školení - zařízení dětských hřišť - termín školení: 7.6.2022  Praha 4 - Novodvorská

Pozvánka na školení - zařízení dětských hřišť - termín školení: 7.6.2022 Praha 4 - Novodvorská

Školení je určeno provozovatelům a jejich odpovědným zástupcům, výrobcům a dovozcům dětských hřišť, pracovníkům, kteří jsou zodpovědní za kontrolu dodržování zákonných požadavků. Získáte potřebné informace k zajištění splnění legislativních požadavků na dětská hřiště. Budete moct konzultovat své problémy s odborníkem. Dozvíte se, jaké zkušenosti mají jiní výrobci a provozovatelé hracích zařízení pro děti. Termín školení: 7.6.2022 Praha 4 - Novodvorská Cena za školení: 4.200,- Kč + DPH Přihlášky a více informací na emailu: dana.brunckova@tuvsud.com Těšíme se na Vás!