Bytový dům - Kašperské hory v Besední ulici

Bytový dům - Kašperské hory v Besední ulici

Předmětem veřejné zakázky je novostavba dvou bytových domů po 10 - ti bytových jednotkách (stavební objekt „A“, stavební objekt „B“), o půdorysných rozměrech 13, 36 x 17, 41 metru a výšky hřebene sedlové střechy 15, 45 metru nad rovinou podlahy 1.NP objektu byt. domu, včetně úpravy přilehlých ploch (chodníky příjezdová komunikace a parkovací stání) a terénní úpravy v podobě kamenných opěrných zdí.
Domy budou napojeny na stávající rozvody kanalizace, vody, horkovodu. Připojení elektro bude samostatnou akcí ČEZ. CPV45211340-4 Výstavba bytových domů
Veřejná zakázka vložena:
10.06.2022 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Kašperské Hory

Originální záznam:

Okres:
Klatovy

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Kašperské Hory

Zadavatel ulice:
Náměstí 1

Zadavatel PSČ:
341 92

Zadavatel obec:
Kašperské Hory

Kontaktní osoba:
Tereza Dio, GPL-INVEST, s.r.o. - poradce pro zadávání veřejných zakázek

Zadavatel telefon:
+420 724 391 892

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kasphory.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211340-4
Výstavba bytových domů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

Budete stavět nový dům a máte trable s výběrem stavební společnosti? Hledáte firmu, která vám pomůže s rekonstrukcí? Spojte se s námi se spolehlivým dodavatelem stavebních prací, který je na trhu již 30 let. Ve výčtu nabízených služeb najdete vše spojené se stavbou ať už rodinného domů, průmyslového objektu nebo s rekonstrukcí bytových jednotek. Tvoříme krásné exteriéry a ještě krásnější interiéry. Za tři desítky let existence máme spousty zkušeností a ty nejlepší reference. Chcete tedy stavět v klidu bez žádných problémů. Zvolte si nás, v Havax a.s. Najdete nás v Liberci, na ulici Ruprechtická. Je zde možnost se spojit i přes e-mail nebo telefon a následně si domluvit osobní setkání.


Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Odborné služby realizace staveb bytových a komerčních prostor v Praze a okolí včetně stavebního dozoru, zajištění přípravy samotného projektu a právních služeb až po samotnou kolaudaci nabízí významná obchodní firma Service Financial s.r.o. Firma Service Financial s.r.o. garantuje tým zkušených odborníků, spolehlivost, profesionální služby a hladký průběh výstavby od projektu až po konečnou kolaudaci a předání. Svěřte realizaci stavby bytových domů nebo komerčních prostor profesionálům z firmy Service Financial s.r.o. a vše se stihne v termínu.


Opláštění a větrané fasády nejen rodinných domů –  práce odborníků s kvalitním materiálem

Opláštění a větrané fasády nejen rodinných domů – práce odborníků s kvalitním materiálem

Máte zájem o novou fasádu z kvalitních materiálů nebo Vaše současná potřebuje opravit? V tom případě se obraťte na společnost Brozire s.r.o. z Ostravy, která se o tyto činnosti postará i v Karviné, Opavě, Frýdku-Místku nebo v Novém Jičíně. Mezi metody oprav budov se řadí opláštění formou skládaného pláště a používá se u administrativních a reprezentativních budov. Dále se jedná o fasádu z cementovláknitých desek, která je odolná proti hnilobě a plísním. V neposlední řadě společnost Brozire s. r. o. realizuje fasády z alucobondových desek s dlouhou životností a vhodné pro novostavby i rekonstrukce. Neváhejte a kontaktujte nás!


Výstavba a rekonstrukce železničního a tramvajového svršku a spodku

Výstavba a rekonstrukce železničního a tramvajového svršku a spodku

Tak pro realizaci Vašich plánů oslovte společnost SEŽEV-REKO, a.s., která má více jak 25 let zkušeností v tomto oboru. Naše společnost se zaměřuje na provádění staveb v oboru kolejové dopravy. Našim klientů zajišťujeme komplexní služby v oblasti výstavby a rekonstrukce železničních svršků a spodků. Naše činnost se nezaměřuje pouze na vlakové koleje, ale také na tramvajové tratě. V rámci služeb vykonáváme potřebné zemní práce, sanace, odvodnění trati, ochranu drážních těles, zhotovení oplocení a chráničů. Realizujeme také další stavby tykající se železniční dopravy, a to výstavbu nástupišť, ramp, zpevněných ploch u tratí, přejezdů a přechodů, výhybek. Současně také zajišťujeme pravidelnou či nárazovou údržbu. Veškeré služby poskytujeme v celé České republiky. Sídlo naší firmy najdete v Brně na ulici Vídeňská.


Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST

Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST

Pak je právě pro Vás vhodná plánovaná výstavba rezidenčního domu na Smíchově, kterou zrealizuje IP INVEST. K dispozici bude 152 bytů o velikosti 1kk a 2kk. Pokud se nechcete o nic starat, další výhodou je plná vybavenost bytů, takže se můžete rovnou nastěhovat. To ocení hlavně mladí lidé a nejen to, do centra to budete mít jen kousek a když nebudete chtít jít pěšky, velmi blízko je také stanice metra. Nesmí zde chybět ani trochu té přírody, proto v těsné blízkosti je park Mrázovka nebo Sacre Coeur. Takže jestli nepospícháte na nové bydlení a radši si počkáte na něco opravdu výjimečného tak výstavba MyMozart je ta správná volba. K dispozici kromě bytů budou také firemní prostory a to v přízemí nebo v devátém patře se soukromou terasou a výhledem na Prahu.


Stavba pozemních dopravních komunikací – cesty, silnice, cyklostezky

Stavba pozemních dopravních komunikací – cesty, silnice, cyklostezky

Potřebujete vytvořit příjezdovou cestu k vašemu domu či firmě? Nebo potřebujete provést výstavbu nové komunikace nebo cyklostezky ve vaší obci? Obraťte se na firmu BADIN s.r.o., která má zkušenosti s prováděním a výstavbou dopravních komunikací v menším i větším rozsahu. Na Brněnsku jsme se stali vyhledávanou společností pro realizaci dopravních staveb, jako jsou silnice, komunikace či cyklostezky. Provádíme i jejich rekonstrukce a revitalizace.