Změna těsnění hermetických uzávěrů na Jaderné elektrárně Temelín a Jaderné elektrárně Dukovany

Změna těsnění hermetických uzávěrů na Jaderné elektrárně Temelín a Jaderné elektrárně Dukovany

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a následná instalace nových těsnění za účelem za účelem zajištěním diverzity v nainstalovaných těsněních na hermetických uzávěrech v Jaderné elektrárně Temelín a v Jaderné elektrárně Dukovany
Veřejná zakázka vložena:
10.06.2022 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Zdeněk Hrb

Zadavatel telefon:
+420 381 102 182

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

51100000-3
Instalace a montáž elektrických a mechanických zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hydraulická těsnění SKF v nejrůznějších provedeních s vhodným příslušenstvím

Hydraulická těsnění SKF v nejrůznějších provedeních s vhodným příslušenstvím

Zabraňte průniku hydraulických kapalin pomocí hydraulického těsnění SKF - Exvalos spol.s r.o. Lanškroun Potřebujete mít jistotu, že nikde neucházejí žádné kapaliny? Zadržet hydraulické kapaliny hravě zvládne hydraulické těsnění SKF od firmy Exvalos spol.s r.o. Lanškroun. Hydraulická těsnění SKF Nabídka hydraulických těsnění SKF zahrnuje následující typy těsnění, vhodné pro jednotlivé způsoby použití: - těsnění hydraulických pístů - těsnění pístních tyčí - stírací kroužky - vodicí kroužky a vodicí kluzné pásky. Hydraulické válce rovněž vyžadují statické těsnění včetně O-kroužků a velmi často také opěrné kroužky.


Sady těsnění turbodmychadla Náchod – všechny typy za nejlepší ceny na trhu

Sady těsnění turbodmychadla Náchod – všechny typy za nejlepší ceny na trhu

Největší tuzemský dodavatel TurboExpert24 s.r.o. z Náchoda Vám nabízí sady těsnění turbodmychadel prémiové kvality. Pro své zákazníky nejen v Náchodě zajišťujeme prodej těsnění turba pro osobní vozy a dodávky. Nabízíme montážní sady těsnění turbodmychadel, které znatelně ulehčí práci a dostanou Váš vůz opět do formy. Kvalitní těsnění dokonale zabrání uniku jakékoliv kapaliny včetně oleje. Nevyhovující sady můžete poslat zpět do 14 dnů. Zajišťujeme bezpečné platby formou na dobírku a platbu na účet. Hledáte nějaký produkt a nenašli jste ho na našem Eshopu? Volejte či pište a naši zaměstnanci Vám vždy poradí.


Hydraulické hadice se šroubením na míru - výroba na počkání

Hydraulické hadice se šroubením na míru - výroba na počkání

Potřebujete nutně novou hydraulickou hadici pro vysokozdvižný vozík? Sháníte nutně danou délku a průměr hydraulické hadice a nechcete dlouho čekat na její vyrobení? Oslovte společnost DAMATECH, která sídlí v Dačicích. Hydraulickou hadici včetně šroubení Vám zhotovíme na počkání. Na míru Vám vyrobíme hadici hydraulickou hadici s potřebným průměrem a délkou. To vše bez zdlouhavého čekání – hydraulické hadice zhotovujeme na počkání! Pro bližší informace nás navštivte na sídle naší společnosti v Dačicích nebo nás kontaktujte.


Tlakové hadice pro rozvod průmyslových olejů a paliva

Tlakové hadice pro rozvod průmyslových olejů a paliva

Sháníte v blízkosti Telče nebo Slavonic prodejce tlakových hadic? Hodila by se Vám nová kvalitní hadice pro dopravu pohonných hmot a olejů, která odolá vysokému namáhání? Pokud se nacházíte ve Slavonicích nebo Telči, navštivte prodejce hydraulických a tlakových hadic – firmu DAMATECH s.r.o. V Dačicích. Poradíme Vám s výběrem vhodných tlakových hadic pro rozvod pohonných hmot a syntetických olejů. Tyto hadice jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které vydrží namáhání těmito agresivními látkami. Tlakové hadice jsou určeny pro běžné pracovní tlaky, pořídíte u nás i hydraulické hadice pro vysokotlaké hydraulické systémy.


Hydraulické hadice pro kapalná média – oleje, benzíny, horkou vodu, chladící kapaliny

Hydraulické hadice pro kapalná média – oleje, benzíny, horkou vodu, chladící kapaliny

Hledáte v okolí Dačic nebo Jemnice firmu, kde zhotovují hydraulické hadice? Potřebujete speciální hadice pro rozvod kapalných médií? Navštivte firmu DAMATECH, spol. s r.o., která Vám na zakázku zhotoví hydraulické hadice pro kapalná média. Na zakázku zpracuje hydraulické hadice v požadované tloušťce, délce a s určitým typem ukončovacího závitu. Námi vyhotovené hadice mají pracovní teplotu od -40 do +100°C, a lze je použít pro rozvod oleje, benzínů, horké vody, ale i chladících kapalin. Pro naše zákazníky sestavíme i celý hydraulický okruh pro kapalná média včetně spojek.


Odborné poradenství v oblasti izolačních a těsnících materiálů a systémů

Odborné poradenství v oblasti izolačních a těsnících materiálů a systémů

Naše společnost se specializuje na prodej bentonitového těsnění. V naší široké nabídce naleznete těsnící pásy, tmely, plechy, rohože či granulovaný bentonit. Tyto produkty jsou vhodné pro použití jak pozemních a inženýrských staveb, pro izolaci spodních staveb. Dále také i vodních staveb, pro nepropustnou rybníků, studní či zahradních jezírek. Svým složením jsou ideální i při ekologických stavbách. Všem zákazníků poskytujeme odborné poradenství při výběru, pro zvolení nejvhodnějšího a správného materiálu přímo na určenou stavbu. Sdělíte nám své požadavky, typ stavby či projektovou dokumentaci a my Vám s izolací pomůžeme. Izolační a těsnící materiály dodáváme stavebním společnostem a poskytujeme jim důkladné proškolení v oblasti složení, používání, aplikace a postupů našich systémů.