Komplexní výroba dřeva na lokalitu odvozní místo v roce 20212- II. etapa

Komplexní výroba dřeva na lokalitu odvozní místo v roce 20212- II. etapa

Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění komplexních těžebních prací až na lokalitu "odvozní místo". Jedná se o těžbu a sortimentaci dříví dle požadavků zadavatele a o časové vícepráce k těžebním pracím (rozřezání nehroubí) a ostatní časové práce ručně (úklid klestu). Těžba je prováděna metodou surových kmenů v délkách násobků požadovaných sortimentů. Přiblížení je prováděno z lokality "pařez" na "vývozní místo" pomocí speciálního lesního kolového traktoru nebo univerzálního kolového traktoru. Následné přiblížení (vyvezení) z lokality "vývozní místo" na "odvozní místo" je prováděno pomocí vyvážecího traktoru a vyvážecí soupravy. Sortimentace je prováděna na lokalitě "vývozní místo". Agregátní, vlákninové a palivové dříví bude roztříděno a uloženo do měřitelných hrání o stejné výšce dle požadavků zadavatele. Součástí komplexní výroby na OM je i vyvezení a zpracování nebo jiná likvidace klestu. Zpracování klestu musí být provedeno do 3 měsíců od ukončení těžby.
Veřejná zakázka vložena:
10.06.2022 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesní správa Lány, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky

Originální záznam:

Okres:
Kladno

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesní správa Lány, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky

Zadavatel IČ:
00000078

Zadavatel ulice:
Lesní 140

Zadavatel PSČ:
270 61

Zadavatel obec:
Lány

Kontaktní osoba:
Mgr. Eduard Gaisler

Zadavatel telefon:
+420 605 264 157

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lslany.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Těžba dřeva Mladá Boleslav - precizní plnění zakázky

Těžba dřeva Mladá Boleslav - precizní plnění zakázky

Těžbou dřeva označovanou také jako "sklizní" se zabýváme od roku 1992 a je to naše hlavní činnost. Naše firma má seriózní jednání, na prvním místě je pro nás plnění zakázek a včasné platby. Máme všechna oprávnění k vykonávání našich služeb a zákazníkovi kromě těžby dřeva samozřejmě zajistíme i dopravu. Můžeme Vám také nabídnout prodej dřeva a pěstební činnost. Neváhejte se nám ozvat na ústředí společnosti.


Lesnické služby - těžba, přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, nákladní přeprava dřeva

Lesnické služby - těžba, přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, nákladní přeprava dřeva

Firma Svadbales se sídlem v Pacově v okrese Pelhřimov nabízí veškeré lesnické služby. Součástí naší činnosti je těžba a přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, výkup veškeré dřevní hmoty a nákladní přeprava dřeva i jiných materiálů. Provádíme ruční nebo strojní těžbu dřeva. V případě potřeby se obě metody kombinují. Pro přibližování dřeva jsme vybaveni UKT traktorem s navijákem a vyvážecí traktorovou soupravou. Nabízíme tvrdé i měkké štípané palivové dřevo ve formě konečného produktu (naštípané, nařezané) a také dopravu kulatiny, štípaného palivového dřeva a sypkých materiálů.


Městské lesy Planá, výroba a prodej dřeva, péče o les, ochrana lesa, správa městské honitby

Městské lesy Planá, výroba a prodej dřeva, péče o les, ochrana lesa, správa městské honitby

Představujeme Vám Plánské lesy s.r.o., které obhospodařují lesní pozemky určené k plnění funkcí lesa (PUPFL) o celkové výměře 1.059,26 ha. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme těžební a pěstební péči o les, ochranu lesa, výrobu a prodej dřeva, řeziva a paliva a správu městské honitby. Dále plníme funkci vodohospodářskou, především zajišťujeme pitnou vodu pro město Planou. Také se aktivně věnujeme ochraně vodních zdrojů, poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví. Městské lesy Planá jsou tu pro Vás, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Lesnické služby pro obce i občany, kácení stromů, prodej palivového dřeva

Lesnické služby pro obce i občany, kácení stromů, prodej palivového dřeva

Hledáte odborníka, který by se postaral o veškerou zeleň u Vás na zahradě či na ulici? Jan Stuchlík - Lesnická činnost je menší firma z Háje ve Slezsku, která svým zákazníkům poskytuje širokou škálu lesnických služeb od kácení stromů až po prodej palivového dřeva. Zaměřujeme se na veškeré práce týkající se okolní zeleně, tedy na její údržbu včetně rizikového kácení stromů poblíž elektrického vedení nebo cest. Důležitou součástí našich činností jsou lesnické služby, kdy vlastníkům lesů pomáháme s pěstováním lesa, prořezávkami i těžbou a odkupem vytěženého dříví. Zakládáme si na profesionálním a poctivém přístupu k práci za dodržování všech bezpečnostních předpisů. Naše služby poskytujeme nejen občanům, ale také obcím.


Prodej palivového dřeva Frýdek-Místek, těžba dřeva, dodávky palivového dříví, doprava dřeva

Prodej palivového dřeva Frýdek-Místek, těžba dřeva, dodávky palivového dříví, doprava dřeva

Představujeme Vám firmu Josef Ježowicz z okresu Frýdek-Místek, která svoji činnost zaměřila na velice profesionální těžbu dřeva. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme prodeji, dodávkám a dopravě palivového dřeva. Máte krb a chcete si zatopit kvalitním dřevem? Hledáte dodavatele palivového dřeva? Chcete si chalupu vytápět dřevem a nevíte na koho se obrátit? Pak naše firma Josef Ježowicz je tou správnou volbou. Pokud Vás naše palivové dříví zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bystřice 913, Frýdek-Místek.


Lesnická činnost, těžba dřeva Šumperk, manipulace se dřevem pomocí vyvažovací soupravy

Lesnická činnost, těžba dřeva Šumperk, manipulace se dřevem pomocí vyvažovací soupravy

Představujeme Vám firmu FORESTVLACH s.r.o. z okresu Šumperk, která svoji činnost zaměřila na služby v oboru lesnictví. Součástí lesnické činnosti je těžba dřeva, manipulace se dřevem pomocí vyvažovací soupravy, přibližování dřeva i lanovkové přibližování dřeva. Naše služby: - těžba dřeva - přibližování dřeva - lesnické práce - manipulace se dřevem Pokud Vás naše lesní hospodářství zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hynčická 184, Hanušovice, okres Šumperk.