Čepice a límce pro HS, ČS a hudby

Čepice a límce pro HS, ČS a hudby

Nákup čepic a límců pro HS, ČS a hudby dle Zadávací dokumentace SpMO 13447/2022-551200 a jejích příloh.
Veřejná zakázka vložena:
10.06.2022 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo obrany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 925 289 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 221/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Bc. Marcela Krtková

Zadavatel telefon:
+420 973 230 127

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.army.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

18220000-7
Oděvy odolné vůči počasí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pletené čepice pro rybáře a myslivce s výšivkami motivů zvířat

Pletené čepice pro rybáře a myslivce s výšivkami motivů zvířat

Máte doma rybáře nebo myslivce a chcete mu udělat radost mysliveckou nebo rybářskou čepicí? Uvažujete o koupi čepice s výšivkou jelena, kapra, okouna nebo divočáka? Navštivte e-shop kulichy.cz, kde si můžete vybrat čepice pro myslivce a rybáře v hnědé nebo zelené barvě s různými druhy výšivek. Pletené čepice jsou vyráběny z dvojitého, velice pružného materiálu a jsou dodávány v UNI velikosti. Co se týče mysliveckých výšivek, na výběr máme motivy jelena, divočáka, koloucha, jezevčíka, srnce, lišky a muflona. Rybáře zajisté potěší výšivky kapra, okouna, srnce, pstruha, lína nebo štiky.


Zakázková výroba šál a čepic pro sportovní fanoušky od českého výrobce

Zakázková výroba šál a čepic pro sportovní fanoušky od českého výrobce

Jste fanouškem hokeje nebo fotbalu a chcete si pořídit čepici či šálu vašeho oblíbeného klubu? Pak se obraťte na společnost PLETEX, která vám vyrobí fanouškovské předměty dle vašeho přání. Naše firma se zabývá výrobou pletených čepic, šálů, rukavic, čelenek a nákrčníků. Rádi pro vás vyrobíme čepici či šálu přesně dle vašich požadavků. Na základě vašich podkladů, jak má čepice či šála vypadat, vám navrhneme nejlepší řešení. Zašleme vám grafický návrh, a pokud vám bude vyhovovat, můžeme spustit výrobu. Čepice a šály vyrábíme jen z velmi kvalitních certifikovaných materiálů. Čepice mají podšívku z microfleece, případně z funkčního polypropylenového vlákna Polycolon od renomovaného výrobce. Čepice vám můžeme opatřit také přízovou bambulí všech možných barev a velikostí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Moderní dámská a dívčí pletená čelenka – jednobarevné, dvoubarevné, s uzlem

Moderní dámská a dívčí pletená čelenka – jednobarevné, dvoubarevné, s uzlem

Omrzela se Vám klasická zimní čepice? Líbá se Vám pletená čelenka? Stylové pletené čelenky české výroby v mnoha barvách pořídíte na e-shopu kulichy.cz. Máme zde na výběr z několika typů dámských a dívčích pletených čelenek: - jednoduché jednobarevné - jednobarevné podšité fleecem - široké jednobarevné - jednobarevné s uzlem - dvoubarevné s uzlem - melírové podšité fleecem Čelenky jsou vyrobeny ze 100% akrylu a dostupné jsou v UNI velikosti.


Dámské a pánské pletené rukavice, dětské a dámské kruhové zimní šály

Dámské a pánské pletené rukavice, dětské a dámské kruhové zimní šály

Máte rádi pletené zimní doplňky? Uvažujete o koupi nových zimních pletených rukavic nebo šály? Vyzrajte na zimu hřejivými pletenými doplňky od společnosti Pletex. Na e-shopu kulichy.cz si můžete objednat dámské a pánské pletené rukavice nebo dětské a dámské kruhové šály. Naše pletené zimní doplňky Vás hezky zahřejí, i když venkovní teploty padají dolů. Navíc Vám pomůžou doladit Váš outfit k dokonalosti – rukavice i šály jsou dostupné v mnoha barevných variantách, takže si můžete vybrat takový odstín rukavic nebo šály, aby ladil s Vaším oblečením.


Souprava dětská bavlněná rouška s čepicí - prodej, e-shop

Souprava dětská bavlněná rouška s čepicí - prodej, e-shop

Pokud sháníte pro své ratolesti roušku v dětské velikosti a s dětskými motivy, nahlédněte na e-shop firmy PLETEX z Třebíče. Zde naleznete nejen bavlněné dětské roušky, ale i originální soupravy dětských roušek s čepicemi nebo čelenkami se stejným motivem. Vybrat si můžete soupravu bavlněné roušky s čepicí se vzory pro dívky nebo chlapce. Roušky pasují dětem ve věku 4-10 let. Rouška je dvouvrstvá s dvojitou gumičkou. Roušky i čepice vyrobeny z materiálu, který je vhodný pro vyvařování a praní v horké vodě.


Dětská sada hřejivé bavlněné čepice a nákrčníku podšívkou z fleecu

Dětská sada hřejivé bavlněné čepice a nákrčníku podšívkou z fleecu

Rádi byste svým dětem pořídili slušivou sadu hřejivé čepice a nákrčníku z bavlny? Hledáte e-shop se širokým sortiment čepic a nákrčníků pro dávky i chlapce? Navštivte e-shop kulichy.cz, kde pořídíte sadu čepice a nákrčníků pro dívky i chlapce ryze české výroby za příznivé ceny. Najdete zde dětské bavlněné čepice celopodšité fleecem v široké škále barev pro dívky i chlapce. K chlapeckým i dívčím čepicím máme k dispozici i barevně ladící nákrčníky, taktéž celopodšité hřejivým fleecem.