LP s obsahem lenalidomidu IV. 2022

LP s obsahem lenalidomidu IV. 2022

Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky léčivých přípravků splňujících požadavky SÚKL s obsahem účinné látky lenalidomid dle specifikace uvedené v příloze č. 2
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2022 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Olomouc

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
132 187 891 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Olomouc

Zadavatel IČ:
00098892

Zadavatel ulice:
I. P. Pavlova 185/6

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Dočkal

Zadavatel telefon:
+420 588 443 138

Fax:
+420 585 413 841

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.fnol.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Radioaktivní preparáty pro medicinské, výzkumné a vědecké použití - specialisté od roku 1991

Radioaktivní preparáty pro medicinské, výzkumné a vědecké použití - specialisté od roku 1991

Jako jedny z prvních jsme získali povolení k distribuci radioaktivních preparátů, máme povolení Státního úřadů pro jadernou bezpečnost k radiačním činnostem a také dalším činnostem spojené sním a to: - dovoz, vývoz a distribuce otevřených radionuklidových zdrojů včetně distribuce uzavřených, s nimi i zařízení - hodnocení vlastností URZ a zařízení s nimi, opravy a servis - dovoz a distribuce generátorů záření určených ke kontrole zavazadel - zajištění soustavného dohledu dohlížející osobou, provádění přípravy a také další odborné přípravy pro získání zvláštní odborné způsobilosti, odborné přípravy osob zajišťujících radiační ochranu registranta - hodnocení vlastnosti zdrojů ionizujícího záření Kromě výše zmíněným činnostem, pořádáme také kurzy a školení. Kompletní informace najdete na našich webových stránkách.


Doplňky stravy, vitamíny a léky na předpis i volně prodejné za výhodné ceny

Doplňky stravy, vitamíny a léky na předpis i volně prodejné za výhodné ceny

Hledáte lékárnu, kde si můžete přijít pro radu, nakoupit léčivo a ještě zaplatit málo? V tom případě nás určitě navštivte, naši odborně proškolení pracovníci vám ochotně pomohou při výběru. Díky dostatku parkovacích míst a bezbariérovému přístupu se k nám může vydat každý. U nás můžete zakoupit: - léky na předpis, - volně prodejné léčiva, doplňky stravy a vitamíny, - lékárenskou kosmetiku, - zdravotnické potřeby. Našich stálých klientů si velmi vážíme a proto od nás získáte navíc klientskou kartu, díky které budou vaše nákupy ještě výhodnější! Neváhejte a navštivte nás!


Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Trpíte na problémy pohybového aparátu a potřebujete rychlou úlevu? Pak vyzkoušejte naši jalovcovou masážní mast, která je vhodná nejen při pohybových problémech, ale také před sportovním výkonem i po něm. Mast s jalovcem jednoduše vaše tělo prokrví, detoxikuje, prohřeje, zmírní bolestivost a navíc má protizánětlivé účinky. Využívá se při: - bolestech kloubů, páteře a svalů, - revmatismu, - ischiasu, - artróze, - odstraňování únavy v končetinách, - otocích, - pohmožděninách, - vyvrtnutí, - špatném prokrvování končetin. Vyzkoušejte jalovcovou mast a díky jednoduché masáži zažijte opravdovou úlevu vašich končetin!


Chladivá mast Glo s parafínem - bolest kloubů a svalů, eshop

Chladivá mast Glo s parafínem - bolest kloubů a svalů, eshop

Trápí Vás bolesti kloubů? Hledáte účinnou pomoc, která by přinesla úlevu od bolesti kloubů a svalů? Společnost Galenická laboratoř Ostrava prodává na svém eshopu chladivé mazání Glo s parafínem a další masážní masti či oleje, které Vám pomohou při boji s bolestmi. Mazání Glo obsahující parafín je vhodné především jako doplněk při léčbě: - bolesti svalů a kloubů, - artrózy, - sportovních úrazů, - ischias, - lumbago, aj. Zakupte si i Vy chladivé mazání nebo masážní mast, u níž máte jistotu kvality, dostupné ceny a rychlého ústupu bolesti! Neváhejte a objednávejte již dnes!


Lékárna Na Náměstí Šluknov, lékárenská péče, odborné poradenství, léky na předpis, volně prodejné léky, e-shop

Lékárna Na Náměstí Šluknov, lékárenská péče, odborné poradenství, léky na předpis, volně prodejné léky, e-shop

Již od roku 1997 můžete ve Šluknově využít služby naší Lékárny Na Náměstí. Zákazníkům nabízíme komplexní lékárenskou péči včetně odborného poradenství. Součástí námi nabízeného sortimentu jsou léky na lékařský předpis i volně prodejné léky. Dále nabízíme velký výběr výživových přípravků (doplňky stravy, vitamíny, bylinné kapky, minerály, aj.), péče o tělo (detoxikace, drobná poranění, dutina ústní, imunita, kosti a klouby, kožní problémy, aj.), zdravotní pomůcky (náplasti, rehabilitace, desinfekce) a mnohem více. Náš sortiment si můžete také objednat na e-shopu: http://www.lekarna-sluknov.cz.


Lékárna, prodej léků, léčiv a potravinových doplňků

Lékárna, prodej léků, léčiv a potravinových doplňků

Hledáte lékárnu, kde Vám odborně poradí proškolení pracovníci? Potřebujete léky bez předpisu a nevíte si rady? Chcete si vyzvednout léky na předpis? Neváhejte navštívit Lékárnu u sv. Ludmily ve Staré Boleslavi. Poskytujeme nízké ceny veškerého sortimentu pro každého zákazníka. Nabízíme bezplatné odborné konzultace, náš ochotný a kvalifikovaný personál Vám vždy poradí. Můžete také využít náš eshop a zboží si vyzvednout přímo na prodejně. Kromě léčiv a potravinových doplňků naleznete v sortimentu také zdravotnické prostředky a pomůcky, kosmetiku, čaje a veterinární přípravky. Díky možnosti parkování přímo před lékárnou s bezbariérovým vstupem se k nám dostane opravdu každý.