Poptávám realizaci lité betonové podlahy do garáže

Poptávám realizaci lité betonové podlahy do garáže

Poptávám cenovou nabídku lité betonové podlahy do garáže 105 m2 ve Strašicích u Rokycan.
Poptávka byla vložena dne:
09.06.2022 08:39

Platnost poptávky:
09.07.2022 07:39

Kontaktní osoba:
Weber Karel

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 460 758

Okres:
Rokycany

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Anhydritové podlahy s rychlou realizací, za nízké ceny - odborná pokládka izolantu

Anhydritové podlahy s rychlou realizací, za nízké ceny - odborná pokládka izolantu

Jsme společnost Zednictví Jeneš, s.r.o. a v okolí Brna realizujeme anhydritové podlahy za příjemné nízké ceny. Nechcete dlouho čekat, až bude Vaše podlaha opravdu připravená? Nechte si od nás položit anhydritovou podlahu a nebudete litovat. Pochozí bude již za 1-2 dny a zatížení na 50 % je možné po 5 dnech. Mezi výhody tak jednoznačně patří rychlá realizace, která však neubírá na potřebné odolnosti a kvalitě. Za zmínku stojí také minimální tepelné ztráty a vlastnosti, které zabraňují tvoření nežádoucích dilatačních spár nebo prasklin. Jsme připraveni Vám se vším kdykoliv poradit a pomoci s přípravou a pokládkou izolantu.


Betonování podlah a základů v zimě – práce v každém ročním období

Betonování podlah a základů v zimě – práce v každém ročním období

Je pro Vás zima nejlepší čas, kdy se pouštět do betonování podlah a základů ale potřebujete najít odborníky? V tom případě se obraťte na společnost Beton Znojmo, která pomocí své techniky zajistí rovný a pevný povrch. Při betonování v zimě při nízkých teplotách může beton zmrznout a dojde tak k jeho zničení, je tedy nutné mít zkušenosti s oblastí čerpání betonu a vyloučit prodlevy v práci čerpadla. Neváhejte a využijte zkušeností našich specialistů i v zimě!


Vinylové plovoucí podlahy pokládané do stromečku – práce pro odborníky

Vinylové plovoucí podlahy pokládané do stromečku – práce pro odborníky

Klasické plovoucí podlahy se Vám příliš nelíbí a chcete něco, co by vypadalo přirozeněji, ale je to také podstatně složitější? V tom případě si nechte vinylovou plovoucí podlahu pokládanou do stromečku udělat společností Bukoma group s.r.o. Pokládka do stromečku je pracnější a vhodná spíše pro podlaháře nebo zkušené kutily, výsledná podlaha si však zachovává klasické vlastnosti jako je lehká údržba, odolnost proti vlhkosti a oproti podlaze dřevěné nevrže. Vyberte si barvu a práci nechte na nás!


Doprava a čerpání anhydritu– aplikování samonivelačního potěru

Doprava a čerpání anhydritu– aplikování samonivelačního potěru

Hledáte v okolí Mikulova nebo Břeclavi firmu, která aplikuje anhydritový potěr? O dopravu a čerpání anhydritu se postará firma Beton Znojmo. Anhydritový potěr je možné aplikovat do komerčních objektů, rodinných domů i rekreačních objektů. Jeho aplikace je snadná a rychlá – vylití plochy o rozměru 100 metrů čtverečních trvá zhruba hodinu. Samotné zasychání a tvrdnutí zhruba 2 týdny. Díky zčeření hladiny anhydritu speciálními tyčemi získáte hladký a rovný povrch. Anhydrit skvěle poslouží jako podklad pod podlahové topení.


Dodavatel betonového sortimentu Jindřichů Hradec

Dodavatel betonového sortimentu Jindřichů Hradec

Máte v hledáčku betonový sortiment? Hledáte poskytovatele zahradních a terénních betonových úprav? Potřebujete koupit některý z nabízených betonových produktů? Využijte nabídky naší společnosti HB Beton a slibujeme, že budete spokojenými klienty a budete se k nám vracet. Dnes a denně prodáváme zákazníkům ty nejlepší betonové výrobky na trhu. Nemáme jen hmotný sortiment, ale dodáváme i služby v oblasti betonářstvím, jako například budování základových desek, vylívání betonu nebo přepravu betonu. Pro lepší představu, prodáváme například betonové žlaby, hnojiště, rošty, ale i tvárnice, cihly, zámkové dlažby a mnoho dalšího zboží. Naše kvalita je podložena platnými certifikacemi a léty praxe. Na kompletní nabídku nahlédněte na našem webu, kde naleznete i aktuální ceníky. Najdete nás v Jindřichově Hradci, na adrese Horní Žďár 37. Pro veškeré dotazy a informace použijte kontaktní údaje. Jsme tu vždy pro vás.


Podlahářské práce, prodej podlahových krytin a příslušenství, obšívání koberců, Ostrava a okolí

Podlahářské práce, prodej podlahových krytin a příslušenství, obšívání koberců, Ostrava a okolí

Firma Podlahy Ostrava Jiří Holcman nabízí kompletní podlahářské práce a vše co s podlahami souvisí. Působíme v Ostravě a jejím okolí. Zabýváme se nejen prodejem podlahových krytin, jako jsou například masivní, laminátové, vinylové podlahy, PVC a koberce, terasy z exotických dřevin WPC a další. Dále si u nás můžete zakoupit veškeré příslušenství (obvodové lišty, schodové profily, schodišťové systémy, penetrace pod lepidla, lepidla na všechny typy podlahových krytin, oleje, vosky, akryly, tmely a další). Nabízíme také obšívání koberců, malířské a natěračské práce, oblepování schodů a vyměření, stěrkování, lištování a další činnosti.