Zriadenie expozície Ekocentrum Čunovo

Zriadenie expozície Ekocentrum Čunovo

Predmetom zákazky je výroba, dodanie a inštalácia stálej expozície v novovybudovanom Ekocentre v Čunove. Zámerom je vytvorenie jedinečnej interaktívnej náučnej expozície, založenej na uvedomelom poznaní, ktoré povedie k zvýšenému záujmu o ochranu životného prostredia. Výroba a inštalácia sa vykoná v rozsahu prác a dodávok podľa projektovej dokumentácie (ďalej tiež ako PD), scenára expozície, zmluvných podmienok a podmienok uvedených v právoplatnom rozhodnutí KPÚ Bratislava.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2022 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavský samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Vančová

Zadavatel telefon:
+421 248 264 207


Zadavatel web:
https://www.bratislavskykraj.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39154000-6
Zariadenia pre výstavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Putovní multimediální výstava Trnkova Zahrada na pomezí výstavy, divadelního představení a animovaného filmu

Putovní multimediální výstava Trnkova Zahrada na pomezí výstavy, divadelního představení a animovaného filmu

Slyšeli jste o multimediální výstavě Trnkova Zahrada? Bydlíte v okolí Znojma a rádi byste si tuto výstavu naživo prohlédli? Od května do září máte možnost na vlastní oči shlédnout tuto výstavu plnou fantazie a radosti v prostorách Louckého kláštera ve Znojmě. Tento multimediální projekt se pohybuje na pomezí výstavy, divadelního představení a animovaného filmu s respektem k dílu světoznámého ilustrátora Jiřího Trnky. Interaktivní výstava je určena dětem, dospělým, školám i školkám. Zahrada je plná her, spojuje umění s novými technologiemi, ale dá se v ní i příjemně odpočívat. Vstupenky na tuto výstavu zakoupíte v TIC ve Znojmě.


Policejní muzeum Praha – plno (ne)bezpečné zábavy

Policejní muzeum Praha – plno (ne)bezpečné zábavy

Těšíme se, až budeme moci ukázat střípky z každodenního života policejního sboru a jeho historie. Uvidíte zde velmi zajímavé exponáty, dobové uniformy, výzbroj z každého období. Pravou atmosféru jde načerpat v autentické četnické stanici. Muzeum vás provede časem a ukáže útržky z každého významného období naší historie. Mezi další zajímavosti zařazujeme projekce nejzajímavějších případů kriminalistiky a popis fungování každodenní činnosti našich nynějších bezpečnostních složek. Máme své vlastní dopravní hřiště. Pořádáme preventivní programy v odvětví dopravy, kriminalistiky nebo protidrogové aktivity. Vše je protkané různými tiskopisy, doplněno fotografiemi, autentickými předměty a dokumenty. Máte se na co těšit! Jsme tu pro vás od úterý do neděle mezi 10:00 až 17:00, a to v Praze na adrese Ke Karlovu 1.


Výstava Salvador Dalí, adventní galavečery v Praze

Výstava Salvador Dalí, adventní galavečery v Praze

Máte rádi kulturu? Chcete vidět unikátní výstavu surrealismu? Pak neváhejte a navštivte Exhibition Salvador Dalí v Praze! Tato unikátní expozice na Vás čeká ve výstavním prostoru Salvador Dalí – Enigma. Najdete nás jen kousek od Václavského náměstí na ul. Opletalova 1535/4. Vítáme i studenty škol a nabízíme průvodce v češtině, angličtině a italštině. V případě zájmu nás kontaktujte a my Vám zpracujeme cenovou nabídku nebo Vám rezervujeme termín. Nenechte si ujít expozice soch nevyčíslitelné hodnoty, grafiky i speciální kolekce skleněných soch tohoto všestranného umělce. Zúčastnit se můžete také jednoho z našich adventních galavečerů, které jsme pro Vás připravili v našem muzeu ve dnech 6.12.2021, 13.12.2021 a 27.12.2021.


Památník Terezín – severočeský památník obětí nacistického režimu z doby druhé světové války

Památník Terezín – severočeský památník obětí nacistického režimu z doby druhé světové války

Potřebujete doplnit studijní materiál či podklady pro vaši další práci? Navštivte jediný památník svého druhu v Česku – Památník Terezín v Terezíně na Litoměřicku. Náš památník je unikátním pomníkem odkazujícím na nacistické běsnění a rasovou perzekuci na našem území během druhé světové války. Již po skončení válečného konfliktu byl založen za účelem podání důkazu a udržení historických souvislostí spojených s nacistickým režimem v tehdejším Československu. Klademe si za cíl informovat a upozorňovat stávající i budoucí generace. V současné době je zřizovatelem Ministerstvo kultury ČR, které se zasazuje o financování budování našeho odkazu a zaštiťuje hlavní činnosti památníku. Ten dnes tvoří celá řada jednotlivých pietních míst, které mají připomínat zkázu a utrpení desetitisíců lidí, kteří tehdejším táborem prošli či v něm zahynuli. Navštivte muzeum ghetta, Malou pevnost, Národní hřbitov či Magdeburská kasárna – zde se vrátíte v čase a připomenete si nezapomenutelné události, které již nechce nikdo z nás zažít. Neváhejte využít komentovaných prohlídek či organizovaných návštěv, pořádáme akce pro jednotlivce i skupiny a školy. Více informací naleznete na našem webu www.pamatnik-terezin.cz.


Galerie Klatovy / Klenová, výstava plastik, obrazů, kreseb, grafiky, fotografií

Galerie Klatovy / Klenová, výstava plastik, obrazů, kreseb, grafiky, fotografií

Galerie Klatovy / Klenová, příspěvková organizace Plzeňského kraje pořádá různé akce ryze výtvarného charakteru. Návštěvníci si tak mohou v nádherných prostorách hradu a zámku prohlédnout plastiky, obrazy, kresby, grafika, fotografie a další zajímavá díla. Období prohlídek: duben, říjen: úterý-neděle, 10-12, 12.30-16 hod. květen, červen, září: úterý - neděle, 9-12, 12.30-17 hod. červenec, srpen: pondělí - neděle, 9-12, 12.30-18 hod. Plné vstupné 80 Kč a zlevněné vstupné 40 Kč. Vstupné zahrnuje prohlídku hradu, stálé expozice v přízemí zámku a dočasných výstav zámku, sýpka a exteriéry hradu.


V areálu strakonického hradu se nachází Muzeum středního Pootaví Strakonice

V areálu strakonického hradu se nachází Muzeum středního Pootaví Strakonice

Také Vám už chybí kultura? Máte rádi muzea a hrady? Pak neváhejte a přijeďte k nám do Strakonic. Naše Muzeum středního Pootaví Strakonice nejdete přímo v areálu strakonického hradu, který byl vyhlášen v roce 1995 národní kulturní památkou. Užijete si tak návštěvu nejen muzea, ale i krásného areálu strakonického hradu, který založil rod Bavorů ze Strakonic již ve 13. století. Právě na nádvoří je v současnosti fotografická výstava zachycující dosavadní práce v rámci rekonstrukce, která momentálně na hradě probíhá. Nezapomeňte však navštívit gotickou hradní věž Rumpál, která je zpřístupněna přímo z nádvoří. Zúčastnit se můžete také řemeslné akce s ukázkami zpracování dřeva, která se koná 18.9.2021 na mlýně. Zde je Vám k dispozici i stálá etnografická expozice Ze života šumavského Podlesí.