Polystyrénové granule, Rakousko

Polystyrénové granule, Rakousko

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda máte na prodej granule z polystyrenu?

Původní znění:
Anfrage
Guten tag wollte fragen ob Sie Styroporgranulat zu verkaufen haben?
Poptávka byla vložena dne:
08.06.2022 13:58

Platnost poptávky:
08.09.2022 13:20

Kontaktní osoba:
Daniel Robeischl

Kontaktní email:

Telefon:
676 359 2355

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobky z plastu - plastové výlisky z termoplastů a jejich návrhy

Výrobky z plastu - plastové výlisky z termoplastů a jejich návrhy

Sháníte-li firmu zabývající se výrobou z plastu a výrobou plastových výlisků pak se určitě obraťte na firmu Incot, která má své sídlo na jižní Moravě v obci Podivín. Naše firma se především zaměřuje na výrobky z plastu spojené s výrobou plastových výlisků. Na přání zákazníka navrhneme výrobek z plastu, zhotovíme návrh na počítači, můžeme také vyzkoušet funkčnost, rozměry, vlastnosti a jiné u výroby z plastu i plastových výlisků. Mezi naše výrobky se řadí plastové díly, které se využívají v: - elektronice - sportu (sportovní potřeby) - při podpoře prodeje - nábytkařství (plastové díly u nábytku) - stavebnictví - plastové díly. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, odborné a kvalitní provedení. Vždy nám záleží především na kvalitě a aby byl náš zákazník s prací spokojený.


Výroba barevných plastových uzávěrů na lahve a kanystry

Výroba barevných plastových uzávěrů na lahve a kanystry

Jste výrobcem nápojů v lahvích nebo jiných tekutin v kanystrech a nejste spokojeni se svým současným dodavatelem a nebo potřebujete větší výběr? Obraťte se tedy na společnost H&P plast, spol. s r. o., která vyrábí plastové uzávěry na lahve a kanystry pro celou ČR. Plastové uzávěry se liší velikostí a barvami. Společnost vyrábí především uzávěry pro kanystry 15, 20, 25 l a dvouhrdlý barel 40 a 50 l. Neváhejte se však na společnost obrátit, pokud požadujete specifičtější požadavky. Využijte našich specialistů a kontaktujte nás!


Kompletní služby při výrobě plastových výlisků - kvalitní plastové formy a výlisky od profesionálů

Kompletní služby při výrobě plastových výlisků - kvalitní plastové formy a výlisky od profesionálů

Sháníte společnost, která má svou činnost zaměřenou na vstřikování plastů a výrobu plastových forem? Kontaktujte tedy firmu INCOT, která se nachází v jihomoravském kraji v obci Podivín a zaměřuje svou činnost na vstřikování plastů, výrobu z plastu. Námi nabízené služby jsou spojené s výrobou plastových výlisků. Dle Vaši představy Vám výrobek navrhneme, tak aby se dal vyrobit technologií vstřikování plastů. Zhotovíme počítačový návrh, model na kterém můžeme vyzkoušet funkčnost, rozměr a jiné vlastnosti, které chcete aby výrobek měl. Mezi naše výrobky se řadí: - elektronika - sportovní potřeby - doplňky k podpoře prodeje - plastové díly k nábytku - stavebnictví - plastové díly. Sériová výrobu vstřikovaných plastových dílů Vám vyrobíme ze všech běžných termoplastů.


Výroba plastových dílů pro elektroprůmysl – rozvodnice, záslepky a vývodky

Výroba plastových dílů pro elektroprůmysl – rozvodnice, záslepky a vývodky

Chcete kvalitní plastové díly pro elektroprůmysl od českého certifikovaného výrobce? Obraťte se na společnost Havel – plasty, s. r. o. z okresu Svitavy, která se postará o rozvodnice, záslepky a vývodky. Společnost Havel – plasty, s. r. o. při výrobě splňuje systém kvality ISO 9001:2008 a postará se Vám o nejkvalitnější a bezpečné díly pro elektroprůmysl. Skříně rozvodnic této společnosti jsou žáruvzdorné a je možné je umístit na hořlavé podklady, s dodávkou Vám budou doručeny lišty pro upevnění svorkovnic, krytky, průchodky a svorkovnice.


Prodej, e-shop WPC profilů, dřevoplastových desek s vysokou odolností

Prodej, e-shop WPC profilů, dřevoplastových desek s vysokou odolností

Naše společnost se specializuje na dodávku, prodej a e-shop plotů a plotových výplní, proto v naší široké nabídce naleznete také dřevoplastové desky a WPC plotovky, které jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám a mají stále větší oblibu, protože zachovávají přirozený vzhled pravého dřeva a jsou bezúdržbové. Jedná se o produkt, který se využívá při stavbě teras, plotů, podlah, zábradlí, vrat, podhledů, chodníků a je ekologicky nezávadný. Další výhody: - protiskluzový materiál - přirozený vzhled dřeva - snadná instalace, k montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí - minimální údržba - nemusí se natírat, olejovat - odolnost vůči povětrnostním podmínkám, proti UV záření, vodě, vlhkosti, plísním a houbám. Ušetřete čas i peníze a udělejte si svou WPC dřevoplastovou terasu či plot!


Opracování plastů – řezání, frézování a gravírování plastových materiálů

Opracování plastů – řezání, frézování a gravírování plastových materiálů

Hledáte firmu, která se zabývá opracováním plastových materiálů? Chcete si nechat na zakázku vyřezat plast různých tvarů nebo vygravírovat motivy do plastové desky? Opracování plastů na zakázku zajišťuje firma ELVENTA LV s.r.o. z Velkého Týnce u Olomouce. Frézování je vhodné pro všechny typy plastových materiálů. Lze jím docílit tvarového ořezu do oblých či nepravidelných tvarů, ale také vytvoření drážek či gravírování povrchu materiálu. Řežeme plasty laserovým paprskem – dokážeme vyřezat jakákoliv tvar plochého výrobku s lesklou hranou bez nutností dalšího leštění. Poradíme si také s ohýbáním plastových materiálů.