Poptáváme zrcadlovou stěnu do tělocvičny

Poptáváme zrcadlovou stěnu do tělocvičny

Poptávám zrcadlovou stěnu do tělocvičny 3, 9m x 2, 2m, hrany broušené s fazetou, spoje rovné, může být napojovaný na 3 kusy, Prosím o zaslání ceny zvlášť za materiál a zvlášť za montáž. Realizace proběhne v Praze. Děkuji za nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
08.06.2022 08:26

Platnost poptávky:
08.07.2022 07:34

Kontaktní osoba:
Decorum Zubalová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 426 066

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.


Skleněné výrobky na míru - celoskleněné dveře, stěny, zástěny do kuchyně, zábradlí, nábytek, obklady ze skla

Skleněné výrobky na míru - celoskleněné dveře, stěny, zástěny do kuchyně, zábradlí, nábytek, obklady ze skla

Sklo je stále častěji používaným materiálem v interiéru, lze jej vhodně kombinovat a hodí se pro různé styly bydlení, proto jsou žádané jak celoskleněné dveře, dělící stěny, zábradlí i obklady a nábytek ze skla. Skleněné výrobky na míru dodá společnost SKLOSERVIS-BROD s.r.o.. Firma působí převážně v lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín, Luhačovice. Provedeme zaměření a dodáme návrh řešení. Vyrobíme skleněné výrobky na míru a zajistíme montáž i následný servis. Výroba, montáž: - skleněné obklady do kuchyně - celoskleněné dveře - skleněné zábradlí - dělící stěny ze skla - nábytek ze skla - zrcadla.


Montáž - prosklené vlakové a autobusové terminály, skleněné koridory

Montáž - prosklené vlakové a autobusové terminály, skleněné koridory

Jednou z nejvýznamnějších firem v oboru sklenářství je společnost Sklenářství Kohoutek v Ostravě. Působí na trhu již dlouhá léta a za dobu své činnosti rozšířila svou nabídku sklenářských prací o montáž a dodávku skleněných střech a stěn: - prosklené autobusové či vlakové terminály, zastávky - skleněné, prosklené koridory - nadstřešní podchody. Při těchto montážích využíváme speciální techniku, která je vybavena přísavkou, díky které jsme schopni skleněné tabule umístit i do hůře přístupných míst. Realizujeme všechny architektonické požadavky!


Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Hledáte poblíž Uničova výrobce izolačního dvojskla? Potřebujete zasklít zimní zahradu sklem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi? Navštivte sklenářství Josef Müller. Naše sklenářství se zabývá výrobou izolačních dvojskel, které splňují normu ČSN EN 673. Izolační dvojskla lze použít pro zasklení: - oken, dveří - zimních zahrad - výloh apod. Zdarma provedeme zpracování cenové nabídky u každé objednávky.


Profesionální skleněné střechy a prosklené protihlukové stěny

Profesionální skleněné střechy a prosklené protihlukové stěny

Provádíme různé typy skleněných střech a zároveň pro ně zajišťujeme dodávky skel a samotnou montáž. Skleněných střech a stěn je možné využít na vlakových, autobusových zastávkách, při nadstřešení podchodů či realizaci prosklených koridorů. Díky naší technice, která je speciálně vybavena přísavkou pro nás není problém dostat sklo i do míst, které jsou hůře přístupné. Navíc vytváříme i kvalitní protihlukové stěny. Stačí nás pouze kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a zároveň společně najdeme řešení, které bude odpovídat Vašim požadavkům!


Skleněná stěna pro reprezentativní prostředí autosalonu Ferrari Praha | ACERA SKLO

Skleněná stěna pro reprezentativní prostředí autosalonu Ferrari Praha | ACERA SKLO

Chcete, aby byl Váš interiér reprezentativní? Skvělou volbou je v tomto případě obklad stěny smaltovaným sklem, který zvolili architekti pro Ferrari autosalon Scuderia v Praze. Kromě krásného vzhledu má skleněná stěna řadu dalších výhod. Proto se velmi často využívá také v kancelářských prostorech. Pro obklad smaltovaným sklem můžete vybrat jakoukoliv barvu, která se bude dokonale hodit do Vašeho interiéru. Zkušení sklenáři dokážou navíc obložit sklem stěny velkých rozměrů… Nejenže vzniknou moderní a reprezentativní prostory, ale také jejich údržba bude velmi snadná. Pokud se Vám stěny obložené smaltovaným sklem líbí, doporučuje obrátit se na profesionály, které najdete například v pražské společnosti ACERA SKLO, jež má v této oblasti bohaté zkušenosti a může se pochlubit mnoha referenčními zakázkami včetně již zmíněného Ferrari autosalonu Scuderia.