Poptávám zlaté mince s vyobrazením královny Alžběty II

Poptávám zlaté mince s vyobrazením královny Alžběty II

Poptávám informace v jaké ceně se pohybují zlaté mince s vyobrazením královny Alžběty II, když teď měla výročí svého panovnictví. Děkuji za odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
07.06.2022 12:53

Platnost poptávky:
07.07.2022 12:44

Kontaktní osoba:
Ivana Šlahařová


Telefon:
+420 737 004 476

Okres:
Bruntál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková kovovýroba Jablonec nad Nisou, výroba medailí, odznaky, pamětní mince, knoflíky

Zakázková kovovýroba Jablonec nad Nisou, výroba medailí, odznaky, pamětní mince, knoflíky

Představujeme Vám firmu ZANOKOV, spol. s r.o. z Jablonce nad Nisou, která svoji činnost zaměřila na zakázkovou kovovýrobu. Zabýváme se výrobou odznaků, medailí, pamětních mincí, plaket, kravatových spon, firemních štítků a log, nábytkového kování, hodnostního značení, čepicových odznaků, drobného kování, opaskových spon, růžků, knoflíků, kování na pouzdra, držadel na kabelky, kování na koňské postroje. Výrobky naší firmy ZANOKOV, spol. s r.o. z Jablonce nad Nisou jsou galvanicky pokoveny pro větší odolnost a dlouhou životnost. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Květinová 1075/42, Jablonec nad Nisou.


Mince, medaile, bankovky, sbírky – výkup a prodej

Mince, medaile, bankovky, sbírky – výkup a prodej

Zvažujete prodej Vaší sbírky mincí, bankovek nebo pamětních medailí? Přijďte s nimi k odborníkům ze společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy. Výkup mincí, bankovek a medailí jednotlivě nebo celých sbírek provádíme za účelem prodeje v aukcích a nabízíme výhodné ceny určené na základě odborného posouzení a odhadu odborníkem. Odhad ceny je zdarma a nezávazně. Zlaté, stříbrné mince a historické bankovky vykupuje společnost ANTIUM AURUM s.r.o.


Numismatika Praha – kamenný obchod i eshop

Numismatika Praha – kamenný obchod i eshop

Záliba ve sběratelství mincí nebo investiční příležitosti nabízí společnost ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy, která provozuje kamennou prodejnu a eshop s tematikou numismatiky. Široký sortiment zlatých a stříbrných mincí a pamětních plaket zaujme jistě každého zájemce o numismatiku. Samozřejmostí je také nabídka literatury k tomuto tématu a doplňkový sortiment jako jsou alba a pouzdra na mince. Po dohodě zastupujeme naše klienty na aukcích doma i v zahraničí. Pokud se zajímáte o numismatiku nebo jen chcete výhodně prodat či investovat, navštivte kamennou prodejnu nebo eshop společnosti ANTIUM AURUM s.r.o.


Výkup mincí, medailí a bankovek Praha - jednotlivě i v celých sbírkách

Výkup mincí, medailí a bankovek Praha - jednotlivě i v celých sbírkách

Jste sběratelé mincí nebo máte doma staré mince, bankovky či medaile a chcete zjistit jejich cenu? Navštivte společnost ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy, kde tyto mince odborně ocení a vykoupí. Nabízíme profesionální odborně ocenění současné reálné hodnoty, výkup jednotlivých mincí i celých sbírek či sad nebo mincí a bankovek z pozůstalostí a finanční hotovost za výkup v hotovosti. Společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy garantuje mnohaleté zkušenosti v oboru, přehled o výkupních cenách ve světě a férové jednání.


Originální sportovní medaile na přání, zakázku - prodej, odlévání

Originální sportovní medaile na přání, zakázku - prodej, odlévání

Stojí před Vámi organizace sportovního utkání, závodu či jiné sportovní události a vy chcete ocenit ty nejlepší originálními medailemi? Pak jste na správném místě! Firma Zinako s.r.o. je na míru Vašim požadavkům a představám vyrobí, a to odlitím zinkoslitin do silikonových forem, které umožňují pracovat s libovolnými tvary a velikostmi. Neváhejte a pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 777 331 093 nebo navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte podrobnější informace o tom, jaké možnosti při výrobě sportovních medailí jsme pro Vás připravili.


Investiční zlato, stříbro, mince – na prodejně i před e-shop

Investiční zlato, stříbro, mince – na prodejně i před e-shop

Aby Váš majetek neztrácel na hodnotě, je třeba popřemýšlet o vhodném investování kapitálu. Již tradiční cestou jsou investiční zlaté a stříbrné mince, které můžete zakoupit pohodlně z domova prostřednictvím eshopu společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy nebo se přijít podívat přímo do prodejny. Zlaté a stříbrné investiční mince vydané ke speciálním příležitostem z různých koutů světa jistě osloví i skutečné znalce. Nakupujte investiční zlato a stříbro v různých hodnotách pouze u prověřené společnosti ANTIUM AURUM s.r.o.