Poptávám dokončení turbíny z duralu

Poptávám dokončení turbíny z duralu

Poptávám dokončení turbíny z duralu.

Dobrý den,
Bylo by možné u Vás dodělat turbínu z duralu prům. 500mm? Je potřeba dodělat osazení na trysky které budou po obvodu - vrtání + frézování do vnějšího pláště 500mm. Případně v jakém časovém horizontu. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
07.06.2022 13:02

Platnost poptávky:
07.07.2022 12:44

Kontaktní osoba:
Michal Bohnját

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Šumperk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská kovovýroba, robotické svařování a řezání

Strojírenská kovovýroba, robotické svařování a řezání

Potřebujete zhotovit kovové díly či polotovary pro Vaše stroje? Tak neváhejte a oslovte naši společnost A-T-K Fryšták s.r.o. Naší hlavní činností je strojírenská kovovýroba na zakázku. Díky moderním technologiím a strojům vyrábíme kvalitní a přesné produkty dle Vaší specifikace. V našich dílnách pracujeme na novodobých obráběcích strojích jako ohraňovacím lise, pasové pile, CNC soustruhu, řezacím laseru či svářecím robotu. Vyhotovíme pro Vás polotovary, náhradní díly či jednoduchých strojů podle technické dokumentace. V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte. Najdete nás ve Fryštáku v okrese Zlín.


Poradenská činnost a konzultace v oblasti strojírenské výroby – rady od specialistů

Poradenská činnost a konzultace v oblasti strojírenské výroby – rady od specialistů

Hledáte specifické řešení týkající se projektové dokumentace a nevíte si rady? V tom případě se obraťte na odborníky ze společnosti KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek. Firma KOVOVÝROBA Ing. Vladimír Herůfek se zaměřením na zakázkovou kovovýrobu a prodej hutního materiálu se věnuje i poradenské činnosti a konzultacím v oblasti strojírenské výroby. Díky svým mnohaletým zkušenostem je schopna si poradit s různými situacemi a pomoci s projektovou dokumentací. Projektová dokumentace je jedním z nejdůležitějších prvků nutných pro kvalitní kovovýrobu a proto neváhejte a kontaktujte nás!


Výroba lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků - strojírenská zakázková výroba

Výroba lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků - strojírenská zakázková výroba

Nástrojárny mohou v případě nedostatku výrobních kapacit využít možnosti kooperace s firmou Nexnet Mold s.r.o. Uherský Brod. V oblasti strojírenské zakázkové výroby nabízí volné výrobní kapacity pro výrobu malých serií výrobků - lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků, elektrod apod. Garantujeme vysokou přesnost a kvalitu výroby. Výrobky jsou využívány např. v automobilovém, elektrotechnickém a spotřebním průmyslu. Kooperace pro nástrojárny: - vzhledem k volné výrobní kapacitě kooperujeme s jinými firmami v rámci strojírenské výroby, provádíme jak obrábění tvarově velmi složitých ploch, tak frézování klasických, jednoduchých tvarů. Na zakázku vyrobíme grafitové nebo měděné elektrody. Malosériová výroba: - dodáme návrhy a vyrobíme lisovací nářadí a jiné tvarově složité kusy.


Zakázková kovovýroba, CNC obrábění, frézování 5 osé

Zakázková kovovýroba, CNC obrábění, frézování 5 osé

Dlouholeté zkušenosti v oboru CNC obrábění, 5-osé frézování obrobků, má společnost MouldPro s.r.o. Zlín. Hlavní činností je zakázková kovovýroba např. strojních dílů, součástek - realizujeme zakázky především od firem z regionu Zlínský kraj. Kontaktní tel.: +420577107042. Strojní vybavení: - TRIMILL VU 3014 - 5 os - pro obrobky do hmotnosti 18000 kg - FS125 K/A3 - 5 os - do hmotnosti obrobku 10000 kg - IBARMIA ZVH 42 - 5 os a AGIE AGIETRON ADVANCE 4 ( EDM ) pro max. hmotnost obrobku 2000 kg - Haas VM6 - pro obrobky do 3000kg. Rozměry obrobků max 3000 x 2000 x 1500 mm.


Svařování nerezové oceli TIG, MIG/MAG metodou pro různá odvětví průmyslu

Svařování nerezové oceli TIG, MIG/MAG metodou pro různá odvětví průmyslu

Hledáte-li profesionála na svařování komponentů z nerezu, vsaďte na naši společnost GIOMETAL s.r.o. se sídlem v Brně. S mnohaletými zkušenostmi v oboru zpracováváme potravinářskou nerez pro pivovary, zdravotnictví, čistírny odpadních vod a jiné gastronomické provozy. Dále chemickou nerez, která se hodí do prostředí se zvýšeným výskytem organických a anorganických kyselin (bazény, průmysl). Také ostatní legované a nelegované oceli se specifickými vlastnostmi pro výrobu strojních součástek a automobilových dílů. Pro svařování využíváme TIG metodu (kombinace ochranné atmosféry a wolframové elektrody) pro detailní zpracování svárů a poloautomatickou (MIG/MAG) metodou s použitím drátové elektrody pro legovanou ocel. V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.


Drážky pro pera - CNC výroba podle norem ČSN a požadavků zákazníka

Drážky pro pera - CNC výroba podle norem ČSN a požadavků zákazníka

Poptáváte díly pro průmysl? Obrátit se můžete na naši strojírenskou společnost KOVO Uličný z Hulína u Kroměříže, která dodává nejrůznější komponenty z oceli, hliníku, nerezi i plastu. Vyrábíme například drážky pro pera podle českých technických norem a podle požadavků zákazníka. K dispozici máme CNC moderní technologie, díky kterým zpracujeme díly do nejmenšího detailu a ve špičkové kvalitě. Naleznete u nás například vertikální obrážečky drážek (konvenční, řízené počítačem). Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a zvládneme zhotovit téměř cokoliv. Dle potřeby zajistíme výrobu v libovolném rozsahu (kusovou i sériovou). Pro více informací nás prosím kontaktujte.