Tepelná čerpadla, fotovoltaika, Německo

Tepelná čerpadla, fotovoltaika, Německo

Dobrý den,

potřebuji nový systém vytápění pro 3 nemovitosti.
Jedná se o 2 bytové domy a velkou restauraci. Zajímavá jsou témata tepelných čerpadel v souvislosti s fotovoltaikou.

Nemovitosti jsou v Mönchengladbach.

Prosím, dejte mi vědět, jestli vás to zajímá.

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag,

ich brauche für 3 Objekte eine neue Heizungsanlage.
Es handelt sich um 2 Mehrfamilienhäuser und eine große Gastronomie. Interessant sind die Themen Wärmepumpe in Verbindung mit Photovoltaik.

Die Objekte sind in Mönchengladbach.

Geben Sie mir bitte bescheid, falls es interessant für Sie ist.
Poptávka byla vložena dne:
08.06.2022 13:55

Platnost poptávky:
08.09.2022 13:20

Kontaktní osoba:
Drilon Bajramaj

Kontaktní email:

Telefon:
+491 704 524 890

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. kamenné prodejny Vrchlabí, Mladá Boleslav V našem e-shopu tak můžete najít mnoho výrobců čerpadel. Všechny se však vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Využijte slevových akcí, které na e-shopu pravidelně pořádáme. V sekci Výprodej tak najdete kvalitní čerpadla a jejich příslušenství za bezkonkurenční ceny. Pokrýváme veškerý sortiment, takže u nás najdete vše z oblasti čerpadel, co potřebujete. Doplňkový sortiment a náhradní díly jsou samozřejmostí. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a nechte si poradit od profesionálů. Jsme tu k vašim službám a díky našemu odbornému poradenství zajistíte ekonomický provoz vašeho nového čerpadla. K dispozici je vám náš pohotovostní servis, který funguje 24 hodin denně, 365 dní v roce. Naši zkušení technici provádí také diagnostiku problémů přímo u zákazníka. Zastupujeme značky: WILO, GRUNDFOS, CALPEDA, KSB, EBARA, ABS, SPERONI, LOWARA, FLYGT, HCP, BRINKMANN, IMP, SIGMA, ZEHNDER, FRANKLIN ELECTRIC, STAIRS, JOVAL, ISH, FLUX, VERDER


Kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory a vzduchotechnika od ZKM Praha s.r.o.

Kotle, tepelná čerpadla, solární kolektory a vzduchotechnika od ZKM Praha s.r.o.

Jak vytápět? To je otázka, s kterou si dneska láme hlavu asi každý. Pokud hledáte někoho, kdo Vám s tím pomůže, pak se spolehněte na společnost ZKM Praha s.r.o., která je Váš spolehlivý dodavatel pro tepelnou techniku a vytápění. Společnost sídlí v Praze a v rámci svých služeb zajišťuje dodávku a servis tepelné techniky jak pro rodinné domy, tak pro bytové domy, komerční či průmyslové nemovitosti. V její nabídce najdete široké spektrum tepelné techniky jako jsou: - kotle a vybavení pro kotelny - solární kolektory - tepelná čerpadla - vytápění - vzduchotechnika a chlazení - zdravotechnika Společnost ZKM Praha, s.r.o. rovněž nabízí vypracování projektové dokumentace pro vytápění a zdravotechniku, služby na klíč, a samozřejmě i servis pro vzduchotechniku a tepelnou techniku.


Fotovoltaické elektrárny, návrh, montáž a zajištění dotací

Fotovoltaické elektrárny, návrh, montáž a zajištění dotací

Naše společnost PROTECTION & CONSULTING, s.r.o. se zaměřuje na realizaci fotovoltaických elektráren pro rodinné domy i firemní objekty. Navrhneme a zrealizujeme fotovoltaickou elektrárnu na míru. Doporučíme ideální velikost pro daný objekt, vše nainstalujeme a uvedeme do provozu. Zajistíme také baterie pro ukládání nespotřebované energie. Vyřídíme pro Vás dotaci na FVE až do 50% ceny. Díky nám ušetříte za el. energii a také za realizaci FVE. Tak neváhejte a svěřte se do rukou odborníku, a to společnosti PROTECTION & CONSULTING, s.r.o. Využívejme čistou a nevyčerpatelnou sluneční energii. V případě zájmu nás kontaktujte. Sídlíme v Brně na ulici Jundrovská.


Klimatizace a tepelná čerpadla – úspora financí a vysoká účinnost

Klimatizace a tepelná čerpadla – úspora financí a vysoká účinnost

Je Vám v létě zima nebo naopak Vás trápí nedostatečná funkce vašeho vytápění? Obraťte se na WSG Future Energy, která se Vám postará o klimatizaci a tepelné čerpadla. Tepelné čerpadla má společnost WSG Future Energy v provedení vzduch - voda nebo vzduch – vzduch. První varianta Vás překvapí vysokou návratností a svým tichým fungováním. Varianta vzduch – vzduch je převážně pro chlazení a zajistí Vám komfort v parních letních dnech. Společnost WSG Future Energy je také odborníkem na solární panely, plynové kotle a panely pro ohřev vody.


Vzduchové kompresory značky ELTA - novinka v našem e-shopu

Vzduchové kompresory značky ELTA - novinka v našem e-shopu

Na našich stránkách torioplus.cz máme nepřeberné množství produktů od autožárovek, pojistek, světel, spojovacích materiálů přes objímky na žárovky, bateriové svorky a již zmíněnou novinku a to vzduchový kompresor značky ELTA. V nabídce máme digitální vzduchový kompresor model VX PRO, kde si můžete vybrat variantu i s dobíjecím akumulátorem, nebo vzduchový kompresor analogový. Všechny produkty mají elegantní design s příkonem 100W, délkou kabelu 3 m o rozměrech 140x120x100 mm a Vaší pneumatiku nafouknou již za 5 minut. Navštivte náš e-shop nebo se zastavte v naší provozovně na Praze 4, kde Vám s výběrem rádi pomůžeme.


Oběhové čerpadlo na topení, pro vytápění i topné systémy

Oběhové čerpadlo na topení, pro vytápění i topné systémy

Oběhová čerpadla se využívají všude tam kde je potřeba zajistit cirkulaci a čerpání studené či horké vody - v chladicích, klimatizačních a topných systémech. Při výběru oběhového čerpadla by jste měli především dbát na teplotu vody, pro kterou jsou určeny a dopravní výšku vody. Vlastnosti oběhových čerpadel: - nízká spotřeba energie - široký rozsah použití - nízká hlučnost. V eshopu TRITON si vyberete z oběhových čerpadel značky Aquard nebo Grundfos, ale samozřejmě vám také s jejich výběrem vždy rádi pomůžeme.