Oprava automobilu Honda, Rakousko

Oprava automobilu Honda, Rakousko

Mám Hondu Jazz z roku 2009 s nějakým poškozením rzí na spodku a poškozeným levým předním panelem. Máte možnost toto poškození opravit? Rád pošlu i fotky. Pošlete mi prosím svou e-mailovou adresu. S pozdravem S Trumpp

Původní znění:
Anfrage
Ich habe einen Honda Jazz Baujahr 2009 mit einigen Rostschäden am Unterboden, sowie einen Blechschaden vorne links. Haben Sie die Möglichkeit diese Schäden zu reparieren. Gerne sende ich Ihnen auch Fotos zu. Bitte schicken Sie mir Ihre E-Mail Adresse. MfG S Trumpp c
Poptávka byla vložena dne:
08.06.2022 13:53

Platnost poptávky:
08.09.2022 13:19

Kontaktní osoba:
Siegfried Trumpp

Kontaktní email:

Telefon:
+436 502 748 440

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Předsezónní servis, opravy, plnění a čištění klimatizací aut – kompletní péče o Vaše vozidlo

Předsezónní servis, opravy, plnění a čištění klimatizací aut – kompletní péče o Vaše vozidlo

Porouchala se Vám klimatizace nebo ji chcete nechat zkontrolovat, abyste poruše předešli? V tom případě se obraťte na společnost Autoskla Šenov. Předsezónní servis klimatizace probíhá v několika krocích. Nejdříve je chladivo odsáto, poté zváženo a doplněno. Dochází také k doplnění oleje kompresoru a poté je klimatizace dezinfikována ozónem. Plnění klimatizace je chladivem R134a a R1234yf. Neváhejte nás kontaktovat a užijte si tak klimatizaci bez závad!


Spolehlivý autoservis - opravy  a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Spolehlivý autoservis - opravy a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Jste vlastníkem nákladního vozu nebo návěsu, který by potřeboval oko i ruku zkušeného odborníka a nevíte, komu ho svěřit? Přivezte ho k nám do autoservisu Lichnovský s.r.o. a my se už o něj postaráme. Autoservis, autoopravna: - nákladní vozidla - návěsy - přívěsy - osobní i užitkové vozy - tandemové vleky PANAV. Své autoservisní služby poskytujeme v Kopřivnici, kde zajistíme servis i zákazníkům z Nového Jičína, Frenštátu pod Radhoštěm, Valašského Meziříčí, Vsetína, Příboru i Frýdku-Místku. Neváhejte nás kontaktovat, přesvědčíme Vás, že jsme kvalitní a spolehlivý autoservis. Vaše auto bude v těch nejlepších rukou!


Přestavba, údržba a montáž vozů na LPG, CNG, E85

Přestavba, údržba a montáž vozů na LPG, CNG, E85

Zaručíme vám vždy kvalitně a odborně provedenou práci, díky dlouholetým zkušenostem a sledováním technického vývoje v oboru. Co poskytujeme: - přestavba aut na LPG, CNG, E85 - přestavba motoru přímého vstřiku paliva FSI, TFSI - přestavba kapalného vzniku VIALLE - diagnostika vozidel i benzínových motorů - montáže elektro instalace - údržbu vozů na alternativní pohon - záruční i pozáruční servis - revize LPG a CNG zařízení - prodej komponentů LPG i CNG - příprava dokumentace k přihlášení přestavby - poradenství a zaškolení montážních firem. Pokud nemáte dostatek financí, tak vám naše firma zajistí přestavbu vozu na splátky. Samozřejmostí je pro nás také zřízení pojištění LPG přestavby, které je vhodné především pro nové a zánovní vozidla.


Výměna oleje v automatické převodovce s kontrolou autobaterie zdarma - profesionální autoservis

Výměna oleje v automatické převodovce s kontrolou autobaterie zdarma - profesionální autoservis

Olej v automatu je vhodné měnit každých 60 000 km - 80 000 km nebo po 4 letech provozu. V rámci rozšiřování služeb Vám nově zajistíme výměnu oleje v automatu (automatické převodovce) Vašeho vozu. Navíc máme pro naše zákazníky AKCI autoservisu - kontrolu autobaterie zdarma! Výměnu oleje v automatu provádíme za pomocí plničky ATF olejů STARLINE start. Doba výměny trvá přibližně 2 až 5 hodin. Cena výměny oleje závisí na typu převodovky a značky vozu. Pro objednávku nás neváhejte kontaktovat ještě dnes! Kontrolu akumulátoru zdarma provádíme v našem autoservise při využití jiných služeb (například výměna oleje, přezutí pneu a jiné). Autobaterii zdarma proměříme a provedeme zátěžový test. Tím zajistíme nepříjemné situaci jako je nenastartování automobilu ať už v létě nebo v zimě.


Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Kompletní služby autoservisu včetně montáže, plnění i opravy a čištění autoklimatizace provádí v Kroměříži Petr Došlík - tel.: +420775299532. Při čištění klimatizace vozu provedeme proplachování chemickou látkou, čímž je zajištěna i dezinfekce systému proti plísním, bakteriím a zápachu. Nenechávejte kontrolu autoklimatizace na poslední chvíli. Běžné služby autoservisu: - opravy i diagnostika motorových vozidel všech značek - opravy motorů - provedení a příprava na STK - výměny rozvodů - prodej náhradních dílů za bezkonkurenční ceny na všechny tipy vozidel i zahraniční - zajistíme pro Váš vůz zimní i letní pneumatiky.


Autoservis vozů Ford Kladno nabízející kompletní služby

Autoservis vozů Ford Kladno nabízející kompletní služby

Pak je pro vás Autoservis Auto-Roch Kladno jako dělaný. Náš autoservis totiž nabízí kompletní péči o vozy Ford všech typů. Postaráme se tak o kompletní diagnostiku, servis klimatizací i lakýrnické práce. V čem je náš autoservis Ford jiný než ty ostatní? Především v individuálním přístupu. Víme totiž, že každý má na své auto jiné nároky. Nenutíme vám tak originální díly Ford, pokud o ně nemáte zájem. Nabízíme také neznačkové levnější díly. Chcete opravit auto co nejlevněji? Nebo si naopak potrpíte na kvalitě originálních dílů za každou cenu? Autoservis Auto- Roch je tady pro vás a vaše auto. Další věc, na které si náš autoservis zakládá, jsou kompletní služby. Nezaměřujeme se proto jen na určité práce, ale poradíme si se vším od povrchové úpravy vozů až po odborné opravy motoru. Autoservis Ford Kladno tak nabízí například tyto služby: - automobilová diagnostika - geometrie - karosářské a lakýrnické práce - leštění skel světlometů - lepení a výměna autoskel - příprava vozů na STK - pneuservis - montáž a prodej tažných zařízení. O vaše auto se zkrátka postaráme za každých okolností. V případě, že oprava vozu zabere delší dobu, vám navíc náš autoservis nabízí půjčení náhradního vozu na potřebnou dobu. Svěřte i vy svůj Ford odborníkům z autoservisu Auto – Roch a vychutnejte si kvalitní služby na míru vašim potřebám.