Hodnotiace správy – konzultačné služby pre MSP

Hodnotiace správy – konzultačné služby pre MSP

Predmetom zákazky je spracovanie hodnotiacich správ formou konzultačných služieb pre malé a stredné podniky (MSP) etablované na území Slovenskej republiky mimo Bratislavského samosprávneho kraja (BSK), vypracovanie odporúčaní na posilnenie ich postavenia v dodávateľskom reťazci, resp. vstup do reťazca nadnárodnej spoločnosti za účelom internacionalizácie, nadväzovania kvalitných obchodných vzťahov, posilnenia proexportného potenciálu MSP. Hodnotiace správy budú zamerané napr. na štruktúru a efektívnosť ich technologického a materiálového vybavenia, výrobných procesov, finančno-ekonomickej situácie podniku, inovačného a proexportného potenciálu pri využití princípov cirkulárnej ekonomiky s prihliadaním na koncept Smart MSP.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2022 13:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SARIO Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.07.2022 14:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SARIO Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu

Kontaktní osoba:
Eduard Golis

Zadavatel telefon:
+421 258 260 112

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sario.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79410000-1
Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Využití prodejního potenciálu a zatraktivnění produktu, zvýšení obratu efektivní monetizační strategii

Využití prodejního potenciálu a zatraktivnění produktu, zvýšení obratu efektivní monetizační strategii

Jste začínajícím nebo malým podnikatelem a potřebujete navýšit příjmy? Chcete co nejvíce využít prodejní potenciál Vašeho produktu nebo služby, ale nevíte, jak zvolit správnou strategii? Správně zvolená monetizační strategie rozpohybuje Váš projekt o 100%. Jedinečnou monetizační strategii pro Vaši firmu nebo podnikání sestaví firma KASKARA s.r.o. z Brna. Pomocí správné monetizační, se kterou Vám pomůžeme, se zvýší Vaše obraty – dodá novému i stávajícímu projektu zcela nový, dynamický rozsah. Za nižšími zisky vašeho podnikání totiž může stát nedostatečné využití prodejního potenciálu. Společnost KASKARA s.r.o. Se postará o to, aby se Váš produkt nebo služba stala atraktivnější a využije jeho veškerý prodejní potenciál.


Jak začít podnikat – start mentoring, pomoc s rozjezdem podnikání v době krize

Jak začít podnikat – start mentoring, pomoc s rozjezdem podnikání v době krize

Potřebuje poradit s tím, jak rozjet podnikání v době krize? Rozhodli jste se stát podnikateli, ale nevíte, kde začít? Firma Kaskara, s.r.o. z Brna poskytuje pomoc a poradenství začínajícím firmám a podnikatelům s podnikáním. Naše společnost dodá motor Vašemu projektu. Ukážeme Vám, jak rozjet a dokončit podnikatelský projekt a s naší pomocí se také naučíte chápat základy finanční gramotnosti, účetnictví a práva včetně obchodních modelů. Naše služby také zahrnují start mentoring, kdy Vám poradíme, jak nastartovat projekt a začít podnikat včetně toho, jaké dotační programy můžete jako začínající podnikatel využít. Pro začátečníky jsou také k dispozici naše e-booky – tituly s názvy Jak začít podnikat a Jak podnikat v krizi, kde najdete vše podstatné, co musíte znát, když rozjíždíte vlastní podnikání.


Poradenství pro firmy Praha

Poradenství pro firmy Praha

Pro vaši firmu jsme schopní nabídnout poradenské služby v těchto oblastech: - financování sportu a sportovních organizací - řízení sportovních klubů - organizování sportovních a pohybových aktivit - zprostředkování sponzoringu ve sportovním sektoru - PR a marketing sportovních organizací - právní servis - publikace odborných textů v oblasti sportu Kromě poradenství a manažerského servisu jsme pro vaši firmu schopni zajistit i reklamu, organizační servis ve spojení se špičkovými sportovními projekty a osobnostmi a zprostředkování služeb, případně poradenství v oblasti realit a logistiky.


Poradenství v oblasti kvality, konzultace systémů řízení jakosti, příprava firem k certifikaci, Karlovy Vary

Poradenství v oblasti kvality, konzultace systémů řízení jakosti, příprava firem k certifikaci, Karlovy Vary

Paní ing. Milena Menclová se sídlem v Karlových Varech se zaměřuje na poradenství v oblasti kvality. V rámci své činnosti nabízím odborné poradenství a konzultace systémů řízení jakosti dle normy ISO 9001 a 14001. Současně také připravuji malé i větší firmy k certifikaci. Díky mým dlouholetým zkušenostem s definováním postojů, procesů a procedur, které jsou vyžadovány pro plánování a provádění v oblasti hlavní činnosti organizace, vám garantuji vysokou kvalitu mých služeb a odborné poradenství.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Centrum pro začínající podnikatele

Centrum pro začínající podnikatele

Rozjíždíš business, máš v hlavě podnikatelský záměr, start-up a nevíš si rady se začátkem, místem, administrativou a dalšími věcmi okolo? Vyskytuješ se v okrese Zlín nebo okolo Valašských Klobouk? Navštiv naše Valašskokloboucké podnikatelské centrum a informuj se o možnostech pomoci. Poskytujeme veškeré poradenství pro začínající podnikatele, ekonomické rady pro stávající podnikatele, konzultace a podporu pro všechny kandidáty a uchazeče. Pronajímáme prostory pro konference, administrativní zázemí společností, kanceláře. Můžete u nás pořádat firemní akce, prezentace, školit nebo být školeni. Organizujeme různé vzdělávací akce a programy. To a mnohem více máme připraveno jen pro vás. Bližší info naleznete také na webu nebo našem facebooku. Konzultační hodiny probíhají každý den od 8:00 do 14:00. Centrum najdete na Masarykově náměstí ve Valašských Kloboukách.