Obstaranie moderného MTV SOŠT v Čadci

Obstaranie moderného MTV SOŠT v Čadci

Predmetom zákazky je dodávka vybavenia podľa špecifikácií uvedených v bode 36 Súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2022 12:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.07.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Ing. Štefan Buzek

Zadavatel telefon:
+421 415 032 252


Zadavatel web:
http://www.regionzilina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162100-6
Vybavenie na vyučovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Věříte, že polodrahokamy mají léčivou moc? Trávíte zimní večery při světle svíček? Zajímáte se o esoteriku? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak jistě navštivte obchůdek s názvem Oáza srdce v centru Ostravy, kde se Vám bude zaručeně líbit a odkud nikdy neodejdete s prázdnou. Vždy si totiž odnesete zaručeně dobou náladu a klid na duši. Najdete tady i sortiment, na který jste zvyklí z prodejny Bylinky, která se nachází kousek od nové provozovny. Ale máme pro Vás i spoustu nového. Zajímavé knihy s duchovní tématikou určené pro všechny, kdo věří, že život smrtí nekončí a kteří se chtějí více dozvědět o záhadách světa. Také určitě oceníte knihy, které přinášejí rady a poznatky ze života. Zakoupit můžete u nás i polodrahokamy a dozvědět se více o jejich účincích, svíčky, vykuřovadla a lapače snů, obrázky. Neváhejte a navštivte naší novou provozovnu Oáza srdce.


Vazba diplomové, bakalářské, závěrečné práce - profesionální knihařské práce

Vazba diplomové, bakalářské, závěrečné práce - profesionální knihařské práce

Nechejte si udělat kvalitní vazbu diplomové práce. Společnost KARPJAK se specializuje na vazby všech druhů závěrečných prací. Knihařské práce: - kvalitní vazba bakalářských a diplomových prací do desek s pevnou vazbou - vazba diplomových, bakalářských, absolventských, dizertačních, závěrečných prací - vazbu diplomových prací provádíme nepřetržitě během pracovní doby bez objednání - šitá vazba - vazba knih - laminování - výroba složek a desek. Vsaďte na kvalitu a rychlost při vázání diplomové, bakalářské i závěrečné práci!


Komplexní tiskařské služby Ostrava, ofsetový tisk, knihařské práce, plakáty, letáky, výroba razítek

Komplexní tiskařské služby Ostrava, ofsetový tisk, knihařské práce, plakáty, letáky, výroba razítek

Představujeme Vám firmu TISKÁRNA SCHENK, s.r.o. z Ostravy, která svoji činnost zaměřila na komplexní tiskárenské služby. Svým zákazníkům dále nabízíme ofsetový tisk, technologie CTP, knihařské práce, knihtisk, slepotisk, zpracujeme grafické návrhy, výroční zprávy, vyrábíme razítka. Komplexní tiskařské služby Ostrava: - plakáty - letáky - vizitky - knihy - učebnice - brožury - noviny - skripta - kalendáře - svatební oznámení - samolepky Pokud Vás naše tiskařské služby či plakáty nebo vizitky zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Marianskohorská 12, Ostrava.


Prodej odborných publikací, knih, tiskopisů a příruček pro elektrotechniky

Prodej odborných publikací, knih, tiskopisů a příruček pro elektrotechniky

Sháníte odbornou publikaci pro elektrotechniky a nevíte, na koho se obrátit? Podívejte se na e-shop Institutu vzdělávání a informací BAEL nebo navštivte jeho provozovnu v Ostravě a jistě naleznete to, co potřebujete. V oboru elektrotechniky u nás můžete zakoupit: - knihy - tiskopisy - příručky - publikace - tabulky - soubory právních norem a bezpečnostních předpisů. Nyní poskytujeme slevu do vyprodání zásob na publikace: - Pentium Elektrotechnika – revize - Pentium Elektrotechnika 4 – jištění. V případě koupě přes e-shop Vám zboží zašleme na dobírku. Veškeré publikace Vám umožní získat nové odborné dovednosti a případně Vám pomohou se dobře a rychle připravit na zkoušky.


Rodinné knihkupectví Rychnov nad Kněžnou, prodej knih všech žánrů, prodej modelů

Rodinné knihkupectví Rychnov nad Kněžnou, prodej knih všech žánrů, prodej modelů

Představujeme Vám rodinné knihkupectví v Rychnově nad Kněžnou, které provozuje Hana Vávrová. V našem knihkupectví prodáváme knihy všech žánrů z různých nakladatelství. Dále zde naleznete plastikové modely včetně barev, lepidel a štětců. Rodinné knihkupectví Rychnov nad Kněžnou: - knihy pro děti - dobrodružná literatura - historické knihy - cestopisy - naučná literatura - romány Chcete si přečíst pěknou knihu nebo se něco dozvědět? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Anatola Provazníka 246, Rychnov nad Kněžnou.


Nakladatelství a knihkupectví FONTÁNA Olomouc, nákup knih v internetovém obchodě

Nakladatelství a knihkupectví FONTÁNA Olomouc, nákup knih v internetovém obchodě

Představujeme Vám nakladatelství a knihkupectví FONTÁNA v Olomouci, které všem zájemcům o četbu nabízí alternativní medicínu, esoteriku, léčitelství, duchovní rozvoj, New Age a astrologii. Poštovné zdarma při objednávce nad 1500 Kč! Nakladatelství a knihkupectví FONTÁNA nabízí: - alternativní medicínu - esoteriku - léčitelství - duchovní rozvoj - New Age - astrologii - prodej bylinných čajů - vitamínové přípravky - drahé kameny a šperky - dekorace feng shui Kdo si nechce knihy objednávat, tak naše nakladatelství a knihkupectví FONTÁNA nalezne na adrese Horní náměstí 5, Olomouc.