Provozování mezigeneračních komunitních center

Provozování mezigeneračních komunitních center

Předmětem plnění veřejné zakázky je provozování mezigeneračních komunitních center v Plzni na Nové Hospodě a na Doubravce, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen vzorem Smlouvy, který tvoří přílohu zadávací dokumentace. Vybraný dodavatel je povinen uzavřít smlouvu o zajištění provozování mezigeneračního komunitního centra a současně nájemní smlouvu týkající se nájmu centra. Podmínky nájmu jsou stanoveny pro všechny dodavatele shodně a obsaženy ve vzoru smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2022 09:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Plzeň

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 050 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Plzeň

Zadavatel IČ:
00075370

Zadavatel ulice:
náměstí Republiky 1/1

Zadavatel PSČ:
301 00

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Lukáš Mařan

Zadavatel telefon:
+420 378 033 356

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.plzen.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98133100-5
Zlepšování a podpora správní a občanské vybavenosti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svaz rybářů Neratovice – spolek věnující se ochraně přírody a práce s mládeží

Svaz rybářů Neratovice – spolek věnující se ochraně přírody a práce s mládeží

Plno lidí si myslí, že rybářské spolky se pouze věnují chytáním ryb, nebo vydávají povolenky. To je ale mylná informace, protože svaz rybářů v Neratovicích má další různé aktivity. Mezi ně patří ochrana přírody a také práce s mládeží. Pořádají nábory dětí do jejich rybářského kroužku, kde se děti dozví plno užitečných informací, a to nejen o rybách, ale také o tom, jak se rybářský spolek věnuje přírodě a udržuje přirozenou biodiverzitu. Všechny aktivity spolku najdete na jejich webových stránkách včetně fotografií z jejich společných aktivit.


Vyhledávaný business club, sdružení firem a podnikatelů, podnikání v Brně

Vyhledávaný business club, sdružení firem a podnikatelů, podnikání v Brně

Chcete podnikat v Brně? Není nic lepšího na navázaní a rozjetí vašeho podnikaní. Staňte se členy našeho Business clubu. Na prestižním setkání podnikatelů navážete důležité kontakty pro Váš budoucí business. Zde prezentujete svoji firmu v podnikatelském světě. Získáte zajímavé zakázky a osobní kontakty s podnikateli. Ideální pro podnikání v Brně. Členy klubu podporujeme v obchodu, poradenství zdarma, finanční poradenství, právní konzultace. Ověřujeme certifikáty, výpisy, obchodní faktury pro mezinárodní obchod. Téměř zdarma školení Vašich zaměstnanců. Důležité informace pro Vaši firmu. Pro členy klubu máme i možnost pronájmu modernách zařízených prostor pro Vaši akci. Kongresový sál - 130 míst, workshopový sál 35 míst a vybavenou počítačovou učebnu 14 míst.


Protierozní opatření Podbrdsko – výzva Operačního programu životní prostředí

Protierozní opatření Podbrdsko – výzva Operačního programu životní prostředí

Protierozní opatření v krajině, jejich účelné budování a rozšíření informací o jejich důležitosti je cílem akční skupiny MAS PODBRDSKO, z.s., která podporuje výzvu Operačního programu životní prostředí. Výzva OPŽP pro území MAS Podbrdsko bude finančně podporovat projekty zabraňující povrchovému odtoku vody a zachování vody v krajině, což jsou převážně aktivity v oblasti aktivní obnovy vegetačních protierozních prvků, travnatých ploch vsakujících vody nebo zakládání remízků. Veškeré podrobné informace o možností získání dotací na tyto projekty žádejte u akční skupiny MAS PODBRDSKO, z.s.


Rybolov - povolenky pro rybáře, kroužek rybolovu pro děti a mládež - Český rybářský svaz Kutná Hora

Rybolov - povolenky pro rybáře, kroužek rybolovu pro děti a mládež - Český rybářský svaz Kutná Hora

Máte rádi ryby a už Vás nebaví je kupovat jenom v obchodě? Rádi trávíte čas v přírodě a máte o ni živý zájem? Pak nač čekat. Staňte se členem rybářského svazu a můžete začít rybařit. V Kutné Hoře Vás přivítá Český rybářský svaz, z.s. Kutná Hora, který rád přivítá všechny nové rybáře i ty, kteří se k rybolovu chtějí po letech zase vrátit. Svaz je tady pro všechny věkové skupiny od dětí až po dospělé. V rámci Stanov ČRS a Jednacího řádu zajišťuje pro všechny rybáře: - sportovní rybolov - chov rybích násad - ochrana svěřených vodních ploch - výsadka nových ryb - ochrana živočichů a životního prostředí ve svěřených revírech Český rybářský svaz pro Vás vystaví potřebnou povolenku pro lov ryb po absolvování potřebných školení a splnění potřebných podmínek. Pokud chcete, můžete rybolovu naučit i Vaše děti. Stačí je přihlásit do rybářského kroužku, který je v Kutné Hoře, Novém Dvoře, Záboří nad Labem, Zbýšov a Žehušice.


Sociální služby MAS Podbrdsko – rozvoj a podpora

Sociální služby MAS Podbrdsko – rozvoj a podpora

Pomoc především rodinám a dětem ohroženým sociálním vyloučením z oblasti měst a obcí MAS PODBRDSKO, z.s. a další sociální služby se nyní dostává díky dotacím a Farní Charitě Příbram. MAS PODBRDSKO, z.s. se společně s Operačním programem zaměstnanost podílí na projektu Rozvoj sociálních služeb pro města a oblasti Milínska, Březnicka, Rožmitálska a Hvožďanska. Máte-li zájem na spolupráci rozvoje sociálních služeb na tomto území, využití dotací na sociální služby nebo pokud Vás projekt zaujal, neváhejte oslovit zástupce MAS PODBRDSKO, z.s.


Asociace školních sportovních klubů – kurzy, soutěže

Asociace školních sportovních klubů – kurzy, soutěže

Nemáte ve své škole ještě sportovní klub a chcete jej založit? Kontaktujte AŠSK ČR nebo se podívejte na naše www stránky. Najdete zde všechny potřebné informace a dokumenty. Naše Asociace školních sportovních klubů České republiky, z.s. podporuje pohybové a sportovní aktivity ve sportovních klubech po celé ČR. Zapojujeme co nejvíce dětí a mládeže do pravidelných sportovních aktivit. Pořádáme vzdělávací kurzy a semináře, kde Vás naučíme učit sporty. Založte sportovní klub nejen ve škole a zúčastněte se našich soutěží. Zapojte se do našich projektů. Pojďte s námi sportovat nejen o prázdninách. Těšíme se na společné akce pořádané AŠSK ČR.