Poptávám realizaci oplocení domu

Poptávám realizaci oplocení domu

Poptávám firmu na oplocení domu s pojezdovou bránou. Cca 20 m.
Poptávka byla vložena dne:
06.06.2022 09:21

Platnost poptávky:
06.07.2022 07:35

Kontaktní osoba:
Lukáš Slanina

Kontaktní email:

Telefon:
+420 739 982 116

Okres:
Trutnov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Garážová vrata Brno – kvalitní materiál, velký výběr včetně montáže

Garážová vrata Brno – kvalitní materiál, velký výběr včetně montáže

Pokud chcete, aby vrata ve Vaší garáži zabírala co nejméně místa, potom zvolte sekční vrata. Ty jsou umístěna pod stropem a otevírají se svisle. Jestli hledáte vrata, které přesně odpovídají Vašim představám, pak vyberte výklopná vrata Berry, zde můžete zvolit materiál z masivního dřeva a ocelové motivy nabízíme v několika odstínech. Dále nabízíme: - vedlejší garážové dveře - boční sekční vrata - vrata s otočnými křídly V nabídce máme také montáž garážových vrat a na našich stránkách najdete fotogalerii s ukázkou naší práce. Pošlete nám poptávku a společně najdeme to nejlepší řešení.


Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Společnost ČERNÍK s.r.o. nabízí montáž garážových vrat v regionu Zlínský kraj. Firma dodává garážová vrata zn. Kružík vysoké kvality, která ochrání Váš majetek. Poradíme s výběrem, dodáme i atypické velikosti a různé povrchové úpravy vrat. Vrata firmy Kružík jsou léty ověřená, díky kvalitě, provedení a bezporuchovosti patří mezi špičky v tomto oboru. Garážová vrata: -rolovací, výklopná, sekční, křídlová, posuvná -pro garáže samostatně stojící nebo garáže součástí rodinných domů.


Rolovací garážová vrata - montáž bez stavebních úprav do každého otvoru

Rolovací garážová vrata - montáž bez stavebních úprav do každého otvoru

Pokud potřebujete nová vrata a prostory Vaší garáže neumožňují stavební úpravy, vhodným řešením je pořídit rolovací garážová vrata. Společnost ČERNÍK s.r.o. Uherský Brod dodává garážová vrata KRUŽÍK. Montáže provádí převážně v regionu Uherské Hradiště, Zlín, Přerov. Rolovací vrata jsou lehká, pevná a tichá, použity jsou vysoce kvalitní hliníkové lamely, proto je u vrat garantována dlouhá životnost i skvělé tepelně izolační vlastnosti. Výhodou je, že zabírají málo místa, není třeba dodatečný prostor při otevírání, proto jsou vhodné do libovolného prostoru. Dodatečně je lze namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav. Svým konstrukčním řešením zajišťují zachování místa v garáži i v prostoru před ní. Výroba je vždy na míru, instalace je možná před i za otvor. Dodáváme i průmyslová rolovací vrata s robustní konstrukcí. Domluvte si u nás konzultaci.


Plotové systémy-sloupky, oplocení, pletivo na ploty, brány, branky

Plotové systémy-sloupky, oplocení, pletivo na ploty, brány, branky

Společnost Oplocení Tlumačov s.r.o. nabízí k prodeji plotové systémy a různé druhy oplocení pro klientelu hlavně v regionu Zlínský kraj. Jedná se o prodej pletiva na brány, ploty, plotové sloupky i hotové zahradní branky či vjezdové brány. Realizujeme a montujeme oplocení na klíč. Vyberte si z našeho sortimentu: - plotový systém AXIS, AXOR - svařované plotové panely - gabionové ploty - pletivo čtyřhranné poplastované, PVC, svařované - pletivo na sportoviště, bezpečnostní - plotové sloupky - sloupek zelený, s patkou, pozinkovaný, zinkovaný, plastový - plotové vzpěry - plotové laťky, plotovky, zatravňováky. Zajistíme dovoz v okruhu 30km - tel.:736635083.


Instalace ochranných prvků pro sprinklery – sloupky, stěny z pevného pletiva

Instalace ochranných prvků pro sprinklery – sloupky, stěny z pevného pletiva

Potřebujete v průmyslové hale nebo ve skladu zajistit ochranu sprinklerů před poškozením? Hledáte v okolí Znojma a Brno-venkov firmu, která instaluje protinárazové sloupky v budovách? Kontaktujte firmu EKOČEK, která se postará o ochranu sprinklerů před poškozením. Zajistíme montáž ochranných prvků, které chrání sprinklery před poškozením pohybující se manipulační technikou v prostoru, kde se sprinklery nachází. Kromě ochranných sloupků také instalujeme kolem sprinklerů vysokopevnostní pletivové stěny, které zabrání přístupu osob k samotnému sprinkleru. Ochranný systém pro sprinklery montujeme v administrativních, průmyslových a výrobních halách, skladech, a dalších objektech obdobného charakteru v okolí Znojma, Miroslavi a Brna-venkov.


Posuvné samonosné brány na kolejnicích s montáží i s pozáručním servisem

Posuvné samonosné brány na kolejnicích s montáží i s pozáručním servisem

Uvažujete zda v rámci oplocení pozemku použít klasickou bránu nebo bránu posuvnou? Posuvná samonosná brána na kolejnicích firmy Garážová vrata a žaluzie Mareček z Telče je pro vás elegantním i plně funkčním řešením. Montáže jsme schopni provádět nejen v Telči, ale i ve Slavonicích, Jemnici, Želetavě a okolí. Mezi jednoznačné výhody posuvné samonosné brány na kolejnicích patří: - jednodušší stavební příprava - možnost i jen částečného otevření pro pěší - velmi dobrá stabilita celé konstrukce - při sněhové pokrývce je praktická - skoro bezúdržbový systém Zamiřte k nám a nebudete litovat, jelikož součástí našich služeb je i zaměření a vytvoření návrhu podle vašich představ. Dále je vám k dispozici cenová kalkulace na míru a záruční i pozáruční servis.