Dodávky armatur svorek spojek pro vedení vvn

Dodávky armatur svorek spojek pro vedení vvn

Předmětem sektorové veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávky armatur svorek spojek pro vedení vvn s vybraným uchazečem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách armatur svorek spojek pro vedení vvn pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Výsledkem veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 96 měsíců s vybranými třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3) zákona (tj. zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody) a bude uzavřena Kupní smlouva. Plnění dle Kupní smlouvy bude na základě Dílčí smlouvy (objednávky).
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2022 09:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a. s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Ing. Pavlína Musiolová

Zadavatel telefon:
+420 724 217 366

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cezdistribuce.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31321000-2
Elektrická vedení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektroinstalační materiál české výroby a chytrý vodoměr, který šetří peníze - BONEGA spol. s.r.o.

Elektroinstalační materiál české výroby a chytrý vodoměr, který šetří peníze - BONEGA spol. s.r.o.

Česká firma s dvaceti pětiletou tradicí na trhu, která se může zaručit svou kvalitou výrobků v oblasti elektroinstalačního materiálu a vodoměrů. To je česká firma BONEGA spol. s.r.o. ze Sudoměřic nad Moravou, z okresu Hodonín. Společnost se již přes dvacet let zabývá vývojem, výrobou a distribucí elektroinstalačního materiálu a vodoměrů. V její širokém spektru můžete najít: - patentové chráněné české jističe BONEGA - proudové chrániče - modulové vypínače - a veškeré příslušenství k elektroinstalačnímu materiálu jako jsou lišty, pomocné kontakty, záslepky, stahovací vázací pásky nebo příslušenství k rozvaděčové skříni,...) V oblasti vodoměru firma vyvinula chytrý Vodoměr BONEGA, který Vám ušetří až 35% nákladů na vodu, jelikož měří spotřebu vody každou minutu. Česká kvalita, inovace a profesionální přistup k věci, to vše můžete najít od české firmy BONEGA spol. s.r.o., která je tu pro Vás již 25 let.


Rozvaděčové skříně pro obráběcí stroje a výrobní linky – zakázková výroba

Rozvaděčové skříně pro obráběcí stroje a výrobní linky – zakázková výroba

Společnost VTL Blansko vyrábí a dodává rozvaděčové skříně na klíč – každá zakázka je řešena individuálně dle požadavků zákazníka. Zajistíme zpracování projektové a konstrukční dokumentace. Na základě konzultace se zákazníkem vypracujeme technický návrh, cenovou kalkulaci, projektovou, výrobní dokumentaci a také uživatelskou technickou dokumentaci. Provádíme také technický dohled při realizaci zakázky. Námi vyráběné rozvaděče jsou dodávány s atesty dle platných norem. Na rozvaděče poskytujeme záruku 24 měsíců.


Elektromontáže, výroba rozvaděčů, projekce elektrických zařízení, servis a údržba rozvodů

Elektromontáže, výroba rozvaděčů, projekce elektrických zařízení, servis a údržba rozvodů

Představujeme stabilní firmu Elektroservis Liberec s.r.o., která byla založena již v roce 1993. Za tuto dobu si získali mnoho spokojených zákazníků. Společnost si zakládá na kvalitě odvedené práce. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni a mají mnohaletou praxi v oboru. Firma Elektroservis Liberec s.r.o. nabízí především elektromontážní práce, výrobu rozvaděčů, projekcí, servisem a údržbou elektrických zařízení. V oblasti silnoproudých elektromontáží společnost zajišťuje montáže elektrozařízení stavebních objektů, technologických částí staveb a občanské a bytové výstavby bez omezení velikosti napětí. Firma provádí a zajišťuje veškeré slaboproudé rozvody ve stavbách jak občanské vybavenosti, tak v průmyslových objektech. Výrobu rozvaděčů NN provádí Elektroservis dle přání zákazníka na základě předané nebo společností vypracované projektové dokumentace. Zajišťování servisu a údržby probíhá včetně zajištění vypracování a provádění potřebné legislativy pro převážně průmyslové podniky a správce objektů.


Velkoobchod a maloobchod elektroinstalačním a elektrikářským materiálem

Velkoobchod a maloobchod elektroinstalačním a elektrikářským materiálem

Pro domácí kutily nebo i obchody dodáváme rozsáhlý elektrikářský sortiment. Naše firma EPRO Trutnov s.r.o. dokonale zná potřeby svých zákazníků. Využijte naší nabídky maloobchodní a velkoobchodní prodejny. Elektrikářský sortiment: vodiče, kabely a kabelové soubory úložný materiál přístroje pro domovní elektro instalace rozvaděčové komponenty rozváděče spojový a úchytný materiál světelné zdroje osvětlovací tělesa stožáry veřejného osvětlení hromosvodářský materiál topidla, topné kabely, topná tělesa termostaty ventilátory a vzduchotechnika motory a frekvenční měniče domácí spotřebiče bojlery koupelnové doplňky domácí telefony a kamery měřicí přístroje


Prodej elektroinstalačního materiálu, instalační lišty, kabely, rozvaděče, svítidla

Prodej elektroinstalačního materiálu, instalační lišty, kabely, rozvaděče, svítidla

Jsem spolehlivým dodavatelem kompletního sortimentu elektro materiálu a součástek pro elektrikáře či obchody. U nás najdete veškerý materiál pod jednou střechou. Z našeho sortimentu: - vodiče, kabely a kabelové soubory - úložný materiál - přístroje pro domovní elektro instalace - rozvaděčové komponenty - rozváděče - spojový a úchytný materiál - světelné zdroje - hromosvodářský materiál - topidla, topné kabely, topná tělesa - vzduchotechnika U nás si vybere každý. Podívejte se na náš web a vyberte si co potřebujete. Můžete za námi dorazit i do naší kamenné prodejny v Trutnově.


Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

DK-ELVIS s.r.o. Ostrava patří mezi přední dodavatele elektroměrů a MaR systémů. Zajišťuje aplikační, servisní a poradenské služby. Zabývá se prodejem i servisem rozvaděčů, elektroměrů, elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu. Měření, regulace a úspory elektrické energie s firmou DK-ELVIS s.r.o. Prodej, servis: - komponenty pro vybavení rozvaděčů, automatizaci, měření a regulaci - plastové a oceloplechové rozvaděče - elektroměry firmy ENERMET, Landis a Gyr, na DIN lištu firmy MOELLER - jednofázový indukční elektroměr - jednofázový statický elektroměr - třifázový elektroměr přímý, nepřímý - třífázový statický čtyřkvadrantní elektroměr - třífázový statický dvoutarifní elektroměr - měřící transformátory - proudové chrániče - systémy pro řízení odběru - spínací přístroje - spínací technika - galvanické oddělovače - jističe - plastové rozvaděče - měřící panelové přístroje - speciálního nářadí pro pracovníky v elektrotechnice. Společnost je certifikována na systém managementu jakosti dle ISO 9001:2009.