Dotační poradenství

Dotační poradenství

Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících v:
a) poradenství v oblasti žádosti o dotace,
b) vyhledávání dotačních příležitostí,
c) administraci získaných dotací (projektů), zejména příprava žádostí o čerpání dotace, žádostí o změnu a úpravu (projektu), příprava zpráv o udržitelnosti, administrativní podpora projektu, především ve vztahu k žádostem o platby, zpracování dokladů a vkladu požadovaných dokumentací do systémů, vedení projektu, dohled nad čerpáním a udržitelností projektu, zpracování monitorovacích zpráv apod.,
d) konzultační činnosti a podpora dalších činností (projektu).
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2022 08:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Český telekomunikační úřad

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Český telekomunikační úřad

Zadavatel IČ:
70106975

Zadavatel ulice:
Sokolovská 58/219

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Jan Kroj

Zadavatel telefon:
+420 224 004 711

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ctu.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

O komplexní finanční plánování se spolehlivě postará kancelář Finanční poradenství Martin a Jakub Šlajsovi. V rámci své finančně-poradenské činnosti poskytujeme výhodné spotřební úvěry i debetní karty, rychle i bez zajištění nemovitostí. Jsme specialisté na finance, hypotéky, investice, reality a pojištění. Pomůžeme s vyřízením hypotečního či spotřebního úvěru i s finančními. Působíme v oblasti Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Brno město, Brno venkov, Blansko a Boskovice. Spotřební úvěry bez zajištění nemovitostí a debetní karty zajišťujeme od MBank, Sberbank, Moneta Bank, Equa Bank, Unicredit Bank, ČSOB, Hello Bank, ProCredia Bank. Zabýváme se tvorbou investičních plánů, vyřizujeme hypoteční úvěry, spotřební úvěry i stavební spoření. Jako specialisté v oblasti financí, investic a spotřebních úvěrů nabízíme odborné konzultace k efektivnímu využití konkrétního finančního produktu.


Získejte Dotaci na výměnu kotlů v rámci programu Nová zelená úsporám 2021+

Získejte Dotaci na výměnu kotlů v rámci programu Nová zelená úsporám 2021+

Zvažujete výměnu kotle? Využijte výhodnou Dotaci na výměnu kotlů ve Frýdku-Místku, Novém Jičíně a celém Moravskoslezském kraji v rámci programu Nová zelená úsporám 2021+. Firma Ing. Dalibor Čmiel vám pomůže s kompletním vyřízením žádosti, kterou lze podat nejpozději do srpna 2022. Podporu ve formě dotace lze poskytnout na instalace realizované od 1.1.2021 a to v případě, že žadatel má vlastní rodinný dům nebo celoročně obývaný rekreační objekt v MSK kraji. Dále musí mít platný Doklad o kontrole technického stavu kotle (revizní zprávu) a zapojený stávající kotel na tuhá paliva na otopnou soustavu. Limity podpory se odvíjí dle typu zdroje vytápění a max. 50% z uznatelných nákladů. Pro plynový kondenzační kotel je max. výše dotace 38 500 Kč, pro zplynovací kotel na dřevo s AKU nádobou a automatický kotel na pelety 88 000 Kč. U tepelného čerpadla na vytápění je max. výše 88 000 Kč a u tepelného čerpadla s přípravou TUV zase 110 000 Kč.


Vyřízení dotace pro solární ohřev TUV a přitápění v rámci Nová Zelená úsporám – dodávky i montáže

Vyřízení dotace pro solární ohřev TUV a přitápění v rámci Nová Zelená úsporám – dodávky i montáže

Plánujete rekonstrukci domu? Nebo naopak chystáte se stavět a přemýšlíte o nízkoenergetické stavbě? Využijte možnosti získání dotace na energetické opatření pro váš dům. Oslovte firmu Dotace pro rodinné domy Roman Lupík, která působí v celém Moravskoslezském kraji, v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Karviná a Bruntál. Pomůžeme vám nejen s vyřízením dotace pro solární ohřev TUV, přitápění v rámci Nová Zelená úsporám, ale také s realizací. Zajistíme potřebné výpočty a projektovou dokumentaci. Provádíme montáž solárních systémů pro ohřev TUV i přitápění a dále instalaci centrálních i lokálních systémů řízené výměny vzduchu, tedy rekuperace. Dotace vyřizujeme a realizujeme u rekonstrukcí rodinných domů i u nízkoenergetických a pasivních novostaveb. Při kombinaci dotace Nová Zelená úsporám a kotlíkové dotace získáte jako bonus 20000 Kč. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Účetní a finanční poradenství pro každého - investujte chytře své peníze

Účetní a finanční poradenství pro každého - investujte chytře své peníze

Vyznat se ve světě financí v dnešní době není zcela jednoduché a člověk se v tom může lehce ztratit. Nastupující inflace, zvyšující se hypotéky a další různé změny. Pokud v tom nechcete tápat a rádi byste měli své finance pod kontrolou, pak se nebojte obrátit na odborníka. A tady pro Vás je k dispozici pan Ing. Aleš Svoboda, který poskytuje účetní a finanční poradenství v Praze. Ing. Aleš Svoboda Vám rád pomůže vyznat se ve světě: - finančnictví - pojišťovnictví - investice Pomůže Vám chytře investovat a zúročit peníze tam, kde to pro Vás bude výhodné. Vysvětlí Vám, kde můžete ušetřit, a kde naopak zase vydělat. Pomůže Vám vybrat vhodné pojištění nebo úvěr. S Ing. Aleš Svoboda a jeho účetním a finančním poradenstvím budete mít své finance pod kontrolou.


Privatizace bytového fondu, poradenství, konzultace, výkup a prodej bytů před privatizací

Privatizace bytového fondu, poradenství, konzultace, výkup a prodej bytů před privatizací

Bezplatné poradenství v oblasti privatizace Vám nabízí firma Investiční a Stavební s.r.o. Toto poradenství zdarma poskytujeme při privatizaci od Statutárního města Brna a Prahy, při zakládání bytového družstva či společenství vlastníků, při odkupu bytu do osobního vlastnictví přímo od města, také v případě převodu bytu do osobního vlastnictví od bytového družstva. V případě výkupu a prodeje před privatizací nabízíme uzavření budoucí kupní smlouvy na odkoupení bytu, který jde do privatizace od nájemníka, složení zálohy na kupní cenu a uhrazení kupní ceny městu u privatizovaného bytu, uhrazení dlužných nájmů na bytech, zajištění nového bydlení u měst či družstev formou směny, zajištění nového bydlení v nájemních domech, uzavření jiných dohod s nájemníkem na základě konkrétního případu, vyplacení odstupného a úhradu nákladů na přestěhování.


Poradenská a zprostředkovatelská činnost, pohledávky, finanční služby, detektivní služby, burza pohledávek

Poradenská a zprostředkovatelská činnost, pohledávky, finanční služby, detektivní služby, burza pohledávek

Společnost PROkontakt s.r.o. se sídlem v Otrokovicích se zabývá poradenskou a zprostředkovatelskou činností v oblasti řešení a správy pohledávek v i po lhůtě splatnosti a také poskytováním finančních služeb a ekonomickým poradenstvím. Dále nabízíme detektivní služby a vyhledávání odposlechů. Jako součást nabízených služeb nabízí naše společnost možnost bezplatného zveřejnění Vašich nedobytných pohledávek na naší burze pohledávek on-line, kterou můžete v případě zájmu navštívit na adrese http://pohledavky.prokontakt.cz. Nabízíme zde bezplatné zveřejnění a také vyhledávání v rozsáhlé databázi.