Betonový plot, Německo

Betonový plot, Německo

Dobrý den,
chtěla bych na své zahradě betonový plot (Weinböhla, Německo) - montáž v říjnu 2022.
Chci "kompletní balíček" - potřebuji někoho, kdo na místě změří, prodiskutuje možnosti, zrealizuje základ a strukturu.
Mohli byste udělat nabídku?
Těším se na zpětnou vazbu
S pozdravem,
Yvonne Hesselbach

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag:
Ich möchte in meinem Garten (Weinböhla, Deutschland) gern einen Betonzaun - Aufbau im Oktober 2022.
Ich möchte ein „Komplettpaket“ - ich brauche jemanden der vor Ort ausmisst, Möglichkeiten bespricht, Fundament und Aufbau realisiert.
Könnten sie das anbieten?
Ich freue mich auf Rückmeldung,
mit freundlichem Gruß,
Yvonne Hesselbach
Poptávka byla vložena dne:
06.06.2022 13:01

Platnost poptávky:
06.09.2022 12:56

Kontaktní osoba:
Yvonne Hesselbach


Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodavatel betonového sortimentu Jindřichů Hradec

Dodavatel betonového sortimentu Jindřichů Hradec

Máte v hledáčku betonový sortiment? Hledáte poskytovatele zahradních a terénních betonových úprav? Potřebujete koupit některý z nabízených betonových produktů? Využijte nabídky naší společnosti HB Beton a slibujeme, že budete spokojenými klienty a budete se k nám vracet. Dnes a denně prodáváme zákazníkům ty nejlepší betonové výrobky na trhu. Nemáme jen hmotný sortiment, ale dodáváme i služby v oblasti betonářstvím, jako například budování základových desek, vylívání betonu nebo přepravu betonu. Pro lepší představu, prodáváme například betonové žlaby, hnojiště, rošty, ale i tvárnice, cihly, zámkové dlažby a mnoho dalšího zboží. Naše kvalita je podložena platnými certifikacemi a léty praxe. Na kompletní nabídku nahlédněte na našem webu, kde naleznete i aktuální ceníky. Najdete nás v Jindřichově Hradci, na adrese Horní Žďár 37. Pro veškeré dotazy a informace použijte kontaktní údaje. Jsme tu vždy pro vás.


Skříně pro plyn a elektro Červený Kostelec – výroba různých rozměrů a parametrů

Skříně pro plyn a elektro Červený Kostelec – výroba různých rozměrů a parametrů

Vilém Mach domečky na plyn a elektro Červený Kostelec, Náchod Unikátní výroba domečků na plyn a elektro a betonových stavebnic. Dvířka vyrábíme v různých rozměrech. Certifikováno pro celou ČR. Můžete si vybrat z materiálů jako je pozink, hliník a nerez. Naše firma se zabývá výrobou a následným prodejem těchto druhů skříní pro plyn a elektro: - skříně pro elektropřípojky - skříně rozpojovací - skříně rozvaděčové - menší pojistkové skříně.


Výroba domečků na plyn a elektro Červený Kostelec, výroba betonových stavebnic, HUP

Výroba domečků na plyn a elektro Červený Kostelec, výroba betonových stavebnic, HUP

Vilém Mach s.r.o. domečky na plyn elektro a HUP Červený Kostelec Unikátní výroba domečků na plyn a elektro a betonových stavebnic - Vilém Mach domečky na plyn elektro a HUP Náchod. Výroba a prodej: - betonové domečky na plyn HUP - betonové stavebnice - plynové skříně - elektro přípojky - elektroměrové rozvaděče - dvířka - instalační hrazdy - instalační rámy HUP - základové tvárnice - montážní pěny. Certifikováno pro celou ČR. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Náchodská 62, Červený Kostelec.


Betonové cihly a tvarovky – rychlá stavba zdí, základů, podlah

Betonové cihly a tvarovky – rychlá stavba zdí, základů, podlah

Chystáte se stavět, přestavovat nebo budovat a potřebujete betonové cihly, tvarovky nebo jiné betonové výrobky? Společnost Rajniš stavebniny z Kladna nabízí široký sortiment betonových výrobků pro stavby zdí, základů, podlah nebo svahů zahrad. S použitím vhodných tvarovek nebo cihel se Vaše stavba znatelně zrychlí, zjednoduší a také zkvalitní. V nabídce betonových výrobků naleznete produkty určené pro stavbu zdí v interiérech i exteriérech, ale také betonové výrobky pro dekorativní účely například na zahradách. Přijďte si i Vy vybrat betonové cihly a tvarovky podle Vašich potřeb do společnosti Rajniš stavebniny.


Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Plánujete postavit prefabrikovanou halu? Se vším Vám pomůže firma Leube Beton s.r.o. z Jihlavy. Naše kvalitní komponenty Vám usnadní jakoukoliv realizaci výstavby, zejména v průmyslovém odvětví. Vyrábíme různé konstrukční betonové prvky, jež splňují bezpečnostní předpisy a funkční požadavky. Jednoduše u nás objednáte vazníky, vaznice, prosté a sendvičové stěny, základové patky a kalichy, sloupy, ztužidla, panely, stropní systémy a další standardní i atypické prvky. Nejste si jisti, zda jsme pro Vás správným řešením? Pak nás kontaktujte, rádi Vám v rámci konzultace poradíme.


Betonové obklady Vaspo, z imitace kamene-do interiéru i exteriéru

Betonové obklady Vaspo, z imitace kamene-do interiéru i exteriéru

Betonové obklady z imitace kamene - Vaspo mají využití v exteriérech i interiérech. Máte možnost pořídit je u firmy Stavebniny Bobál Zlín. Povrch obkladů je k prakticky k nerozeznání od pravého kamene. Jsou z ekologicky čistého materiálu, odolného proti mrazu, mají vysokou pevnost a jednoduchou a praktickou údržbu. Použití pro dekoraci: - fasády domů, chat, historiských budov a průmyslových objetků - komíny, krby - ploty, zdi, sloupky - výklenky oken a dveří - květináče, studny - terasy, schodiště, klenby. Materiál je lehký, dokonale nahradí fasádu a je za velmi přijatelnou cenu.