Novostavba bytového domu a rekonstrukce s přístavbou kulturního domu v Dolním Dvořišti

Novostavba bytového domu a rekonstrukce s přístavbou kulturního domu v Dolním Dvořišti

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v novostavbě bytového domu se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím na pozemcích p.č. 2156, 2147 a 110/1 a dále stavební úpravy a přístavba kulturního domu č.p. 40 na pozemcích p.č. 19/1 a 2156 v k.ú. Dolní Dvořiště, který na bytový dům navazuje.
Veřejná zakázka vložena:
13.05.2022 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Dolní Dvořiště

Originální záznam:

Okres:
Český Krumlov

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Dolní Dvořiště

Zadavatel ulice:
Dolní Dvořiště 62

Zadavatel PSČ:
382 72

Zadavatel obec:
Dolní Dvořiště

Kontaktní osoba:
Ivan Kůta, starosta obce

Zadavatel telefon:
+420 380 324 208

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.dolnidvoriste.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Hledáte-li na Třebíčsku firmu, která zajistí výstavbu bytových i nebytových prostor či jiné stavební a zednické práce třeba při rekonstrukci, neváhejte a obraťte se na naši společnost! Naše společnost se zabývá stavebnictvím, výstavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, betonářskými, zednickými pracemi, bytovou, průmyslovou a občanskou výstavbou, tesařstvím, pokrývačskými pracemi ad. Zajistíme výstavbu jakéhokoli bytového i nebytového prostoru, stačí nám jen sdělit Vaše požadavky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky!


Stavební firma, rekonstrukce, přestavby, bourací práce, ostatní stavební práce, dozorování staveb

Stavební firma, rekonstrukce, přestavby, bourací práce, ostatní stavební práce, dozorování staveb

Stavební firma EVMAT stavby s.r.o. se sídlem v Praze se již více než 15 let zabývá rekonstrukcemi, přestavbami, výstavbou, bouracími pracemi, ostatními stavebními pracemi i dozorováním staveb. Působíme na území celé České republiky. Provádíme vše od malých stavebních úprav až po realizace rodinných domů nebo menších bytových domů. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi a přestavbami bytů, domů, bytových jader, nebytových prostor, garáží, zpevněných ploch atd. V rámci této činnosti realizujeme také bourání objektů, odvoz a likvidace sutí, výstavby zpevněných ploch, zahradní úpravy a další.


Komplexní stavební činnost po celé ČR, průmyslové, obchodní, veřejné a bytové stavby, rekonstrukce bytů

Komplexní stavební činnost po celé ČR, průmyslové, obchodní, veřejné a bytové stavby, rekonstrukce bytů

Společnost GEDOS Nový Jičín stavební společnost a.s. se sídlem v Moravskoslezském kraji poskytuje již od roku 1992 komplexní služby v oblasti stavebnictví po celé České republice. Součástí naší činnosti jsou průmyslové, obchodní, veřejné a bytové stavby a také výstavba rodinných domů a rekonstrukce bytů. Nabízíme také služby zahradního architekta. Veškerou stavební činnost dodáváme včetně inženýrských prací a projektů staveb, elektroinstalace, vodoinstalace a plynofikace, klempířských prací, sádrokartonů a podhledů a dalších prací souvisejících s výstavbou nebo rekonstrukcemi.


Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Kompletní služby v realizaci obchodních jednotek poskytuje společnost TECH-VOLT, s.r.o. Břest - Zlínský kraj. Specializuje se na výstavbu i modernizaci prodejen v obchodních centrech a retail parcích. Realizace prodejních jednotek provádíme na klíč, po celé ČR - tedy od návrhu Vaší obchodní jednotky, přes stavební povolení až po kompletně provedenou výstavbu. Dále naše firma TECH-VOLT, s.r.o. obstará údržbu prodejny. Zajišťujeme servis prodejen, tak aby Vaše pronajatá jednotka působila dobrým dojmem a neodradila žádného zákazníka. Pokud máte o naše služby zájem kontaktujte nás mailem nebo telefonicky.


Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Bohaté zkušenosti s realizací průmyslových staveb má společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Výstavba i rekonstrukce průmyslových areálů jsou naší doménou. Působíme po celé ČR, převážně však ve Zlínském kraji. Jako developer staveb, který disponuje vlastní stavební mechanizací i týmem zkušených pracovníků v mnoha profesích, můžeme garantovat bezproblémovou komunikaci, perfektně odvedenou práci a dodržení smluvených termínů realizace. Výstavba a rekonstrukce: - výrobní haly, skladu - logistického centra - sídla firmy, administrativní budova - zemědělské objekty. Opakovaně jsme získali ocenění Stavba roku - v oblasti průmyslových staveb stojí za zmínku rozšíření areálu firmy JVS v Otrokovicích, za realizaci tohoto projektu jsme byli oceněni v r.2019.


Stavební práce, výstavba a rekonstrukce obydlí

Stavební práce, výstavba a rekonstrukce obydlí

Toužíte po nové koupelně? Potřebujete zvětšit obytný prostor či si chcete postavit vlastní dům? V dnešní době sehnat spolehlivé a zkušené stavebníky je někdy problém. Ale Vám se to právě povedlo. Naše společnost Jiří Navrátil provádí veškeré stavební práce dle domluvy. Zrealizujeme pro Vás výstavbu rodinných domů od základů, hrubé stavby až po omítky, výmalbu a dokončovací práce. Zaměřujeme se také na rekonstrukce domů a bytů. Provádíme veškeré zednické práce, obklady, podlahy, ale i fasády. Dle požadavků zhotovíme půdní vestavby, přístavby, postavíme zahradní domky či garáže. Váš dům či byt bude u nás v těch nejlepších rukou. Tak neváhejte a kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo nás navštivte na adrese Gončarenkova 1461/34 Praha a domluvíme se na spolupráci.