Valdice - prádelenská technologie II - EED

Valdice - prádelenská technologie II - EED

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání a instalace strojního vybavení prádelny a demontáž stávajícího zařízení včetně jeho likvidace.
Veřejná zakázka vložena:
13.05.2022 08:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vězeňská služba České republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.06.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vězeňská služba České republiky

Zadavatel IČ:
00212423

Zadavatel ulice:
Soudní 1672/1a

Zadavatel PSČ:
140 67

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Alena Hlubocká


Zadavatel web:
https://vscr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kadeřnické potřeby – kompletní sortiment v prodejně v Praze i na e-shopu

Kadeřnické potřeby – kompletní sortiment v prodejně v Praze i na e-shopu

Hledáte profesionální vlasovou kosmetiku nebo vybavení pro svůj kadeřnický salon? U nás si vybere každý. Naše společnost PULS - PRAHA, s r.o. Vám nabízí kompletní sortiment pro kadeřníky. Vlasovou kosmetiku, kadeřnické potřeby i kadeřnický nábytek si můžete vybrat v našem e-shopu nebo na naší prodejně v Praze na ul. 5 května 851/70. Navštívit nás můžete každý všední den. Bezkonkurenční ceny a bohatý sortiment. To je naše společnost PULS-PRAHA, s.r.o. Najdete u nás téměř všechny kadeřnické potřeby pro profesionály jako jsou kadeřnické nůžky, kosmetika tuzemských i světových značek, strojky, fény, kulmy, kartáče a hřebeny, spony, aplikátory, jednorázové rukavice, pláštěnky i cvičné hlavy. Neváhejte a nakupujte on-line nebo na naší prodejně v Praze.


Pomůcky pro školy obor-kuchař, řezník, kadeřnice, kosmetička, dodávka, prodej Brno

Pomůcky pro školy obor-kuchař, řezník, kadeřnice, kosmetička, dodávka, prodej Brno

Plánujete nákup nástrojů a pomůcek pro Vaši školu k oborům kuchař, řezník, kadeřnice a další? V tom případě neváhejte, a vyzkoušejte nás, firmu Weigel nůžky, nože v Brně. U nás nakoupíte pomůcky pro studenty hotelových škol pro obory kuchař, řezník-uzenář, kadeřnice a kosmetička. Jsme ve spolupráci se středními školami, a odbornými učilišti. Oficiálně zastupujeme výrobky BS Solingen a EKS Solingen pro ČR. Naším úkolem je dodávat kvalitní nástroje a pomůcky. Pro kuchaře a řezníky dodáváme nože a ocilky a jiné od výrobců DICK, BS Solingen a Mundial. Na výběr máme i nástroje pro pedikérky a seženete u nás také řeznické, kuchařské nože, ocílky, krejčovské nůžky, kadeřnické nůžky, speciální nástroje pro kosmetiku, pedikúru a další. Více informací na webových stránkách.


Pomůcky, nástroje pro kosmetičky | Brno

Pomůcky, nástroje pro kosmetičky | Brno

Vykonáváte práci kosmetičky a potřebujete nové pomůcky? Potom neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Weigel je z Brna, a zaměřuje se také na dodávku speciálního zařízení určeného přímo pro kosmetičky. Můžete si u nás vybrat speciální nástroje jako jsou profi pinzety zabrušované, leštičky, ale také i pilníky ze skla nebo titanu. Dále si můžete zakoupit také vybavení do Vaší provozovny - nábytek, křesla, depilační vosky, UV lampy, lupy a další. Nerezové nástroje jsou velmi kvalitní a používají se pro sterilizaci. Všechny pomůcky jsou ideální i pro začínající či studující kosmetičky. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Vybavení a potřeby pro kosmetické a kadeřnické salóny, e-shop, maloobchod, velkoobchod

Vybavení a potřeby pro kosmetické a kadeřnické salóny, e-shop, maloobchod, velkoobchod

Firma PULS – PRAHA s.r.o. provozuje maloobchod, velkoobchod a e-shop s vybavením pro kadeřnické a kosmetické salóny. Se zásobováním kadeřnických a kosmetických salónů máme více jak 20leté zkušenosti. Prodáváme produkty té nejvyšší kvality, a to pouze od ověřených dodavatelů. Na našem internetovém obchodě naleznete veškeré kadeřnické potřeby jako jsou fény, kulmy, difuzéry, vysoušeče vlasů, kadeřnické stolky, umyvadla, vozíky, mobilní kufříky a pouzdra, nůžky, kartáče a hřebeny, cvičné hlavy, misky na barvy, pláštěnky, zástěry, alobaly, čepice, natáčky, pinety, sponky a samozřejmě i vlasovou kosmetiku od tuzemských i světových značek (barvy, pasty, gely, laky, šampony, kondicionéry. V našem velkoobchodu či maloobchodu, ale také na e-shopu si můžete vybrat nábytek pro Váš kadeřnictví nebo kosmetický salón.


Péče o ruce a nehty-parafínové zábaly, japonská manikúra P-Shine

Péče o ruce a nehty-parafínové zábaly, japonská manikúra P-Shine

V poslední době se stávají přírodní nehty zárukou elegance, jemnosti a vkusu. Důležitá je každodenní péče o ruce a nehty. Firma ENII-trade Uherské Hradiště v eshopu nabízí vše potřebné pro každodenní péči. Krémy, papírové pilníky, parafínové zábaly, vany a vše pro Japonskou manikúru P-Shine. Ideální péče o ruce a nehty: Nehty by měly být v první řadě zdravé. Důležité je starat se o kůžičku v okolí nehtů pomocí speciálních olejíčků. Vhodné je na celé ruce používat pravidelně výživný krém. Nehty není vhodné stříhat. Na tvarování a zkracování přírodního nehtu používejte papírové pilníky s hrubostí 180/180 či nejjemnější 240/240. V zimě je vhodné chodit na parafínové zábaly, které vyživují a zpevňují nehty, prokrvují pokožku, změkčují suchou kůži a mnoho dalšího. V neposlední řadě se jedná o příjemnou proceduru v sychravých dnech. Dále doporučujeme ošetření pomocí japonské manikúry P-Shine. Tato metoda dopřeje nehtům výživu a navíc jim dodá úžasný lesk, který jenom tak neztratí. Do nehtů zalešťujeme první pastu, která obsahuje včelí vosk a mateří kašičku. Jako další vrstvu zaleštíme do nehtu pudr z drcených lastur. Tato metoda Vám nezabere více jak půl hodiny a zvládnete ji i v pohodlí domova.