Vybudování přírodovědecké expozice a návštěvnického centra

Vybudování přírodovědecké expozice a návštěvnického centra

Předmětem plnění je zpracování projektové dokumentace ve stupni pro provádění stavby („DPS“) a výkon autorského dozoru („AD“) na akci s názvem „Vybudování přírodovědecké expozice a návštěvnického centra pro inovativní prezentaci přírodního dědictví Muzea východních Čech v Hradci Králové, Centrální krajský depozitář“. Součástí plnění předmětu díla DPS je také kompletní zajištění inženýrské činnosti, získání všech potřebných vyjádření pro vydání změny stavby před jejím dokončením.
Objekt Vrbenského kasáren se nachází v areálu Gayerových kasáren, které leží v blízkosti historického jádra města Hradec Králové. Je situován podél ulic Divišova a Šimkova. Zrcadlově k Vrbenského kasárnám je v areálu umístěná identická opravená budova muzea (Gayerova kasárna). Objekt Vrbenského kasáren je v současné době nevyužívaný a v havarijním stavu pro jakékoliv další využití této budovy a je nezbytná její kompletní rekonstrukce.
Uživatelem zrekonstruovaného objektu bude Muzeum východních Čech.
Veřejná zakázka vložena:
13.05.2022 08:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Královéhradecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 900 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Královéhradecký kraj

Zadavatel IČ:
70889546

Zadavatel ulice:
Pivovarské náměstí 1245

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
JUDr. Ivona Marčišin

Zadavatel telefon:
+420 702 248 849


Zadavatel web:
http://www.kr-kralovehradecky.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální projektanti zaručují nejlepší řešení pro vaši stavbu

Profesionální projektanti zaručují nejlepší řešení pro vaši stavbu

Chcete stavět rodinný či obytný dům nebo třeba halu, obchod, mateřskou školku? Nevíte si rady a potřebujete projekt za dobrou cenu? Pak se neváhejte obrátit na projektanty z ateliéru DISprojekt s.r.o., kteří Vám se vším rádi pomohou! Jsme profesionální tým architektů a projektantů a mezi naše činnosti patří: - projektování - inženýrská činnost - zpracování koncepčních urbanistických návrhů sídel - územního plánování - 3D projekční činnost - návrhy interiérů - projektování komerčních a obytných staveb a staveb sociálního charakteru S touto činností máme již dlouholetou praxi, jsme členy České komory architektů. K práci používáme vyspělou výpočetní a reprografickou techniku a zpracováváme 3D modely architektonických i urbanistických návrhů. Kontaktujte nás a my budeme Vašimi odbornými průvodci při projektování a realizaci Vašich staveb.


Projekce vodovodů, plynovodů, kanalizací a horkovodů Pardubice - projekce vodohospodářských staveb

Projekce vodovodů, plynovodů, kanalizací a horkovodů Pardubice - projekce vodohospodářských staveb

MEDIUM projekt v.o.s. Pardubice Nabízíme služby v oblasti projektování a inženýrské činnosti. Naše firma MEDIUM projekt v.o.s. projektuje především kanalizace, vodovody, plynovody a horkovody. Dále zajišťujeme i stavební dozor. Projektování a inženýrská činnost: - projekce vodovodů, plynovodů, kanalizací a horkovodů - projektování v oblasti plynárenství, teplárenství, vodohospodářských staveb - inženýrská činnost - stavební dozor Neváhejte nás kontaktovat - MEDIUM projekt v.o.s. Pardubice.


Projekce dopravních staveb a inženýrských konstrukcí

Projekce dopravních staveb a inženýrských konstrukcí

Naše projekční kancelář se specializuje na komplexní zpracování dokumentace pro inženýrské konstrukce a dopravní stavby. Dle Vašich požadavků a skutečného zaměření terénu Vám navrhneme a zprojektujeme silnice, dálnice, místní komunikace, křižovatky, ale i cyklotrasy a parkoviště. Dále pak projektujeme stavby tunelů, lávek, mostů či propustků. Naše projekční portfolio zahrnuje i opěrné zdi, protihlukové stěny, stožáry, nádrže i železobetonové konstrukce. Neváhej a využijte našich služeb. Nebudete litovat. Jsme precizní a rychlý. Dodržujeme veškeré bezpečnostní a technické normy. Navštívit nás můžete na adrese Polní 638 Liberec.


Kompletní inženýrská a projekční činnost - od návrhu po realizaci stavby

Kompletní inženýrská a projekční činnost - od návrhu po realizaci stavby

Jestli jste se rozhodli stavět a hledáte firmu, která Vám pomůže s vypracováním projektu až pro samotnou realizaci stavby, pak se můžete obrátit na pana Ing. Zdeňka Šťastného z Prahy, který nabízí kompletní inženýrskou, projekční a doplňkovou činnost. Kompletní služby v tomto oboru pro Vás znamenají jediné. O vše důležité jako je vypracování návrhu, schválení projektu až po stavební povolení pro Vás zařídí. Také Vám pomohou i s potřebnou dokumentací o vydání a provedení stavby a můžou zajistit i technický stavební dozor. K dalším doplňkovým činnostem firmy patří geodetické zaměření nebo statické a znalecké posudky. S firmou pana Ing. Zdeňka Šťastného máte realizaci Vaší stavby na dosah ruky.


Návrhy a realizace designových projektů - architektonická a inženýrská činnost

Návrhy a realizace designových projektů - architektonická a inženýrská činnost

Unikátní architektonické projekty, kde se architekti zaměřují na designe, který jde ruku v ruce s originalitou a efektivností. Tak by se dala nazvat činnost společnosti Siebert + Talaš, spol. s.r.o., která od roku 2018 působí také v České republice a to se sídlem v Praze. Společnost, která k nám přišla ze Slovenska a má za sebou stovky architektonicky jedinečných projektů a samozřejmě i spokojených zákazníků. Realizují jak malé, tak velké stavby a zaměřují se především na: - architektonickou, inženýrskou a projekční činnost - chytré řešení pro dopravu a infrastrukturu - BIM (vypracování digitálních návrhů a modelů) - odborné poradenství - PPP projekty (projekty pro veřejný sektor - nemocnice, administrativní budovy, školky, ...) Tým zkušených odborníků z oboru, kteří pracují s vášní a láskou k architektuře. To je tým společnosti Siebert + Talaš spol. s.r.o. z Prahy, kteří i pro Vás mohou navrhnout jedinečný projekt.


Statika stavebních konstrukcí – posouzení objektů k rekonstrukci

Statika stavebních konstrukcí – posouzení objektů k rekonstrukci

Autorizovaný inženýr a odborník v oboru statika a dynamika staveb firmy NV Engineering s.r.o. z Prahy Vám poskytne služby posouzení statiky stavebních konstrukcí rekonstruovaných objektů nebo jejich částí. Statiku stavebních konstrukcí posoudíme a základě dosažených výsledků stavebně-technického průzkumu a navrhneme nápravné kroky, jakými jsou zesílení nebo podchycení nevyhovujících konstrukčních prvků. Chystáte-li rekonstrukci a máte-li zájem o služby v oblasti posouzení statiky stavebních konstrukcí, neváhejte se obrátit na firmu NV Engineering s.r.o.