Vzduchotechnika v budově polikliniky v Novém Strašecí

Vzduchotechnika v budově polikliniky v Novém Strašecí

Pořízení a instalace systému větrání s rekuperací do polikliniky.
- VZT jednotka o jmenovitém výkonu min. 1605 m3/h s účinností min. 92 % a VZT jednotka o jmenovitém výkonu min. 3325 m3/h s účinností min. 92 %
- IR čidla CO2
Veřejná zakázka vložena:
13.05.2022 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Nové Strašecí

Originální záznam:

Okres:
Rakovník

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 750 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Nové Strašecí

Zadavatel IČ:
00244155

Zadavatel ulice:
Komenského nám. 201, 271 01 Nové Strašecí

Zadavatel PSČ:
271 01

Zadavatel obec:
Nové Strašecí

Kontaktní osoba:
Mgr. Karel Filip

Zadavatel telefon:
+420 313 572 511


Zadavatel web:
http://www.novestraseci.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42512300-1
Zařízení pro topení, větrání a klimatizaci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klimatizace, chladící technika i mrazící boxy - prodej, montáž a servis od BUDKA s.r.o.

Klimatizace, chladící technika i mrazící boxy - prodej, montáž a servis od BUDKA s.r.o.

S příchodem léta začíná i to věčné dilema zda pořídit nebo nepořídit klimatizaci. Pokud jste se rozhodli, že ano, tak se můžete obrátit na společnost BUDKA s.r.o., která již od roku 1991 poskytuje chladící techniku. Společnost zajišťuje prodej, servis a montáž chladící techniky pro: - hypermarkety - hotely - sklady potravin - menší prodejny K montáži používají kvalitní komponenty značek Danfoss, Carel, Castel nebo Bitzer. Na než společnost dává záruku 3 až 5 let. V současné době firma začíná i s Bazárkem chladící techniky. Pokud i Vy potřebujete nové chladící zařízení nebo udělat servis toho stávajícího neváhejte firmu kontaktovat. Servis chladící techniky je otevřen Po-Pá od 8-18 hodin.


Velký výběr klimatizací s akčními cenami pro úlevu od vysokých teplot

Velký výběr klimatizací s akčními cenami pro úlevu od vysokých teplot

Pokud Vás v létě trápí vysoké teploty a naopak v zimě Vaše topení nestíhá? Vyberte si z široké nabídky klimatizací za akční ceny od společnosti KlimaTechnik s. r. o. Společnosti KlimaTechnik s. r. o. má ve svém portfóliu výběr z široké řady klimatizací. Jedná se o klimatizace rezidenční, které jsou vhodné do všech prostor, nejčastěji jsou nástěnné a kazetové. V případě větších prostor nebo pro firemní potřebu je možné zvolit klimatizace průmyslové a pokud už vzduchotechniku máte nebo plánujete, můžete si vybrat klimatizaci s přímým chlazením. Podívejte se na výběr akčních klimatizací na našich stránkách.


Klimatizace do bytů i kanceláří – ciťte se příjemě i v horkých letních dnech

Klimatizace do bytů i kanceláří – ciťte se příjemě i v horkých letních dnech

Budete kupovat klimatizaci do Vašeho bytu či kanceláře? Nevíte si rady s jejím výběrem? Specialisté ze společnosti bbklima99, s.r.o. Vám s volbou vhodné klimatizace rádi poradí. Naše klimatizace jsou tiché, výkonné a spolehlivé. Vybírat můžete podle Vašich potřeb z nástěnných, podstropních, kazetových, mezistropních, mobilních a kompaktních klimatizací. Dodáváme zejména klimatizace FUJITSU a TOSHIBA, ale jsme schopni zajistit také značky SAMSUNG, LG, DAIKIN, atd. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Okenní štěrbiny BRISTEC - inteligentní systémy automatického větrání - prodej, montáž

Okenní štěrbiny BRISTEC - inteligentní systémy automatického větrání - prodej, montáž

Chraňte byt proti plísním, zabraňte rosení oken a omezte zbytečné tepelné ztráty. Pořiďte si inteligentní systémy automatického větrání - okenní štěrbiny BRISTEC. Na jejich prodej a také montáž se zaměřuje firma MKA Service s.r.o. v Olomouci. Okenní štěrbiny BRISTEC poskytují kompletní řešení větrání s reakcí na vlhkost pro rodinné a bytové domy nebo pro administrativní budovy. Jaké jsou výhody okenních štěrbin BRISTEC - chrání byt proti plísním - zaručuje optimální klima uvnitř bytu nebo budovy - omezuje tepelné ztráty - zabraňuje rosení oken. Okenní štěrbiny vám namontujeme na plastová, dřevěná i hliníková okna.


Moderní systémy klimatizací do bytů i kanceláří na míru

Moderní systémy klimatizací do bytů i kanceláří na míru

Potřebujete do vašeho bytu nainstalovat klimatizaci, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům? Hledáte firmu, která vybaví kancelářské prostory kvalitním systémem klimatizace? Pak se obraťte na firmu Zdeněk Obr – Klimatizace a vzduchotechnika. Dodáváme klimatizační systémy na míru vytvořené podle potřeb zákazníka. Montujeme klimatizační jednotky předních výrobců klimatizační techniky. Navrhneme optimální systém klimatizace, ať už se jedná o byt nebo kancelářské prostory.


Náhrada plynového topení za tepelné čerpadlo nebo klimatizaci, která topí

Náhrada plynového topení za tepelné čerpadlo nebo klimatizaci, která topí

Trápí Vás neustále zvyšující se ceny plynu? Končí Vám fixní sazba platby za plyn a uvažujete o změně systému vytápění ve Vašem domě? O změnu systému topení ve Vašem domě se postará firma Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo. Umíme navrhnout tepelné čerpadlo přímo pro Váš dům – získáte tak bezobslužný tepelný komfort , jehož provoz je levnější oproti vytápěním plynem. Plynové topení je také možné nahradit výkonnou klimatizací, která nejen chladí, ale zároveň topí. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné varianty a typu klimatizace pro Váš domov.