Dvorecký most; technický dozor investora

Dvorecký most; technický dozor investora

Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících ve výkonu technického dozoru investora při realizaci veřejné zakázky s názvem Stavba č. 42821 „Dvorecký most“, a to včetně všech souvisejících činností nezbytných pro řádnou realizaci stavby, zejména investorsko-inženýrských činností.
Veřejná zakázka vložena:
13.05.2022 08:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Hlavní město Praha

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavní město Praha

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2/2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
act Řanda Havel Legal advokátní kancelář s.r.o., Mgr. Tomáš Rydvan

Zadavatel telefon:
+420 222 537 500

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.praha.eu/jnp/cz/index.html

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71521000-6
Dohled na staveništi

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Koordinace BOZP, technický dozor a programování na CNC od VSI STAVBY spol. s.r.o.

Koordinace BOZP, technický dozor a programování na CNC od VSI STAVBY spol. s.r.o.

V Plzni Vám se stavebními prácemi a inženýrskou činností pomůže společnost VSI STAVBY spol. s.r.o., která se zaměřuje především na kontroly kvality nebo dozor. Pomůže Vám s rozpočtem na budoucí stavbu nebo oceněním nemovitosti. V rámci stavební činnosti si od ní můžete nechat udělat: - technický dozor - koordinaci a kontrolu BOZP a kvality prací Kromě těchto činnosti se dále zaměřují na oblast strojírenství. Programování na CNC strojích v programech 3D CAD a obrábění a frézování. Rovněž 3D tisk plastů. Stavební a strojírenská činnost od plzeňské firmy VSI STAVBY spol. s.r.o..


Koordinátor BOZP, technické dozory staveb Ústí nad Labem, kontrolní dny BOZP na stavbě

Koordinátor BOZP, technické dozory staveb Ústí nad Labem, kontrolní dny BOZP na stavbě

Profesionální služby koordinátora BOZP, technické dozory staveb, zpracování plánu BOZP a návrh řešení, to vše i mnohem víc Vám poskytne Karel Hladík z Ústí nad Labem. V Ústeckém kraji nabízím kontrolní a dozorovou činnost nad kvalitním, včasným a hospodárným prováděním prací a dodávek staveb. Dohlížím na BOZP v souladu s projektovou dokumentací celé stavby nebo pouze její části a také se smluvními podmínkami. Pokud Vás naše služby koordinátora BOZP zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mošnova 2369, Ústí nad Labem.


Inženýrská činnost - dohled nad postupem výstavby od projektu po předání díla

Inženýrská činnost - dohled nad postupem výstavby od projektu po předání díla

Společnost HAVAX a.s. se sídlem v Liberci nabízí investorům menších i větších stavebních projektů své inženýrské služby pro komplexní dohled nad stavbou od předprojektové fáze po kolaudaci. Inženýrská činnost zahrnuje úkony spojené se zajištěním potřebných vstupních podkladů a průzkumných i geodetických prací před samotným vypracováním dokumentace, jednání s příslušnými orgány a organizacemi za účelem obstarání územního rozhodnutí a vydání stavebního povolení, právní ošetření majetkoprávní agendy spojené s výstavbou, technický (stavební) dozor investora v průběhu stavby, dohled nad fakturací stavby a nad konečnou kolaudací hotového díla. Pokud Vás nabídka inženýrských služeb při stavbě oslovila, neváhejte kontaktovat společnost HAVAX a.s. z Liberce.


Odborné vedení stavby, stavební dozor Liberec, autorizace, znalecké posudky, revize projektů

Odborné vedení stavby, stavební dozor Liberec, autorizace, znalecké posudky, revize projektů

M-Stavby, s.r.o. Liberec Pro správný a funkční průběh stavby oslovte naší firmu, která ráda zajistí spolehlivého stavbyvedoucího, odborný stavební dozor či autorizaci, která je dle zákona nutná k realizaci a odbornému vedení Vaší stavby. Naše služby: - odborné vedení stavby - stavební dozor - autorizace - revize projektů - znalecké posudky - autorizovaný technik - TDI, revize Pokud Vás naše odborné vedení stavby včetně autorizace zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Kapličky 830/3, Liberec.


Stavební dozor, technický dozor, BOZP Zlín, koordinátor BOZP na staveništi

Stavební dozor, technický dozor, BOZP Zlín, koordinátor BOZP na staveništi

Představujeme Vám pana Lubomíra Kocfelda z okresu Zlín, který svoji činnost zaměřil na stavební a technický dozor včetně služeb koordinátora BOZP. Služby BOZP, stavební a technický dozor zajišťujeme pro soukromé investory, firmy, pro bytová družstva, pro obecní a městské úřady atd. V rámci svých nabízených služeb BOZP se realizujeme na stavbách jako jsou pozemní a průmyslové stavby, bytové a rodinné domy, objekty pro obchod a služby, objekty občanské vybavenosti, rekonstrukce, přístavby, zateplování fasád atd. Pokud Vás služby BOZP zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Lípy 93, Lukov, okres Zlín.


Autorský, stavební a technický dozor po celou dobu výstavby

Autorský, stavební a technický dozor po celou dobu výstavby

Hledáte společnost, která zajistí odhled nad dodržením projektové dokumentace při realizaci vaší stavby? Sháníte autorský, stavební a technický dozor po celou dobu výstavby? Kompletní dohled nad jakoukoliv stavbou zajistí firma T PROJEKT AED s.r.o. z Břeclavi. Projekční a architektonická kancelář T PROJEKT AED s.r.o. z Břeclavi se postará o kompletní autorský, stavební a technický dozor po celou dobu výstavby. Dohlídneme na kvalitu stavebních prací, kontrolu rozpočtů, nákladů a také na dodržení schválené projektové dokumentace.